דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
מתעניינים בלימודים?
קורס מדריכי אופניים

קורס מדריכי אופניים

קורס מדריכי אופניים בכפוף לאישור מנהל הספורט 

מטרות קורס מדריכי אופניים

להכשיר מדריכים מקצועיים לענף האופניים באישור מנהל הספורט, ללימוד ואימון רכיבה על אופני הרים וכביש, להובלת קבוצות באופניים, להקמת מועדוני וחוגי אופניים לקהל הרחב ולאימון של נוער וצעירים לקראת השתלבות בתחרויות אופניים. 

קהל היעד לקורס מדריכי אופניים:

לקורס מדריכי אופניים מגיעים רוכבי אופניים בעלי ניסיון של לפחות שלוש שנים ברכיבה, שהשתתפו בפעילויות ו/או תחרויות במסגרות מוכרות בענף האופניים, בעלי כושר גופני סביר, המעוניינים להפוך את התחביב למקצוע ולהשתלב בענף האופניים, לפתח עסקים בתחום האופניים, או לשפר את רמת הרכיבה שלהם ויכולת ההדרכה והובלת קבוצות באופניים. בעלי אופני שטח. 

תכנית הלימודים

הלימודים בקורס מדריכי אופניים כוללים לימודיים עיוניים שיתקיימו במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) בהתאם לדרישות מנהל הספורט, לימוד מדעי הספורט (אנטומיה, פיסיולוגיה, תורת האימון ופסיכולוגיה של הספורט) וכן לימוד מעשי של ענף האופניים. הלימודים המעשיים יתקיימו במסלולים ואתרי רכיבה שונים ברחבי הארץ. משתתפי הקורס ישפרו את יכולתם ברכיבה טכנית בסינגלים ובפארקי אופניים. משך הקורס הוא כ- 35 ימי פעילות בהיקף של 211 שעות. 

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס מדריכי אופניים יהיו רשאים להדריך רוכבים ורוכבות במגוון רמות ולהוציא טיולים ומסעות אופניים בארץ ובחו"ל. בנוסף לפי חוק הספורט יוכלו להדריך ולאמן קבוצות לילדים ונוער עד גיל 16. כמו כן, קיימות גם אפשרויות תעסוקה במסגרות עממיות, לא תחרותיות לכל הגילאים ובמגוון מסגרות כמו חוגי אופניים, טריאתלון וכיו"ב.

תעודות

לבוגרי קורס מדריכי אופניים, שיעמדו בהצלחה בכל מטלות הקורס תוענק תעודת מדריך אופניים מטעם המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט באישור מנהל הספורט. 

למה אצלנו

בית הספר לתיירות ופנאי אתגרי צבר ניסיון רב בהכשרת מדריכי אופניים ומדריכי טיולים בארץ ובעולם ובהם קורסים למורי דרך ומדריכי טיולים מסוגים שונים. במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) צוות מקצועי של מרצים כל אחד מומחה בתחומו. בבית הספר לתיירות ופנאי אתגרי תקבלו יחס אישי ולווי צמוד בכל תהליך ההכשרה. התעודה של המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט מוכרת בארץ ובעולם כמוסד מוביל בתחום הספורט והחינוך הגופני.

פרטים והרשמה לקורס הקרוב