דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לימודי רפואה משלימה*

*לימודי תעודה בלבד.

לימודי רפואה משלימה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) - להפוך דרך חיים למקצוע מבוקש

אוהבים לעבוד עם אנשים ולעסוק במקצוע עם משמעות ותרומה אמיתית לאיכות החיים של אנשים? בית הספר ללימודי רפואה משלימה של המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט), Medi Win הוא המקום המושלם עבורכם.

רפואה משלימה, או כפי שהיא מכונה גם "רפואה אלטרנטיבית", מהווה מכלול של שיטות אבחון וטיפול אשר מהוות נדבך נוסף ומשלים לרפואה הקונבנציונלית. עם השנים, הרפואה המשלימה הולכת ותוספת מקום של כבוד בקרב המקצועות הטיפוליים ומהווה חלופה מעולה למטופלים אשר מחפשים להרחיב את אפשרויות הטיפול. בנוסף, גם רופאים מתחום הרפואה הקונבנציונלית מכירים ביעילותם של טיפולים בתחומי הרפואה המשלימה ונעזרים במטפלים אשר התמחו בתחום מרתק זה במטרה להעניק למטופלים טיפול מקיף ויעיל.

למי מיועדת תוכנית לימודי הרפואה המשלימה בקמפוס וינגייט

התוכנית מיועדת למי שרואה בטיפול לא רק מקצוע מכובד אלא דרך חיים, שליחות וייעוד. אנחנו שמחים לקבל לשורותינו מטפלים לעתיד אשר לא רק מכירים בחשיבותה של הרפואה המשלימה אלא רואים בטיפול באנשים עתיד כלכלי מבטיח והגשמה אישית ומקצועית.

תוכניות הלימוד המוצעות בתחום הן ברמה הגבוה והמקצועית ביותר בארץ, מה שהופך את medi win למוסד מנצח ומוביל בתחום כלל המקצועות לרפואה משלימה בארץ. מגוון מסלולי הלימוד העשיר והקמפוס הפסטורלי הטובל בירוק מעניקים לסטודנטים חווית לימוד עשירה ובלתי נשכחת. עד היום אלפי בוגרים סיימו בהצלחה את מסלולי הלימוד המרתקים ורכשו לעצמם מקצוע מרתק לחיים והשתלבו במערכי הטיפול השונים כשכירים או כעצמאיים.

לימודי רפואה משלימה בקמפוס וינגייט - רקע

בית הספר לרפואה משלימה Medi Win נוסד בשנת 2004 במטרה להכשיר מורים ומטפלים בתחומים מקצועיים מגוונים. למען מטרה זו מעמיד הקמפוס האקדמי אולמות הרצאה מרווחים, מתקנים חדשים, מעבדות לימוד מתקדמות, ספריה עדכנית ומורים, מרצים וסגל מרצים מהשורה הראשונה, כשבראשם היועץ לתכניות הלימודים פרופסור רפי קרסו ומנוהלת מהקמתה על ידי ד"ר גילית שטיינר .Ph.D, נטורופתית בכירה ומובילת דעה בתחום בארץ ובעולם..

כחלק ממערך התמיכה בבוגרים, צוות הקמפוס מסייע לבוגרי המסלולים השונים להשתלב כסגל מטפלים ברפואה משלימה בכל הארץ - בתי חולים, מרכזי ספורט ונופש, מרכזי ספא, בתי מלון ובתי אבות ומלווה אותם לאורך דרכם המקצועי מתוך שאיפה שימצו את כישוריהם ואת הידע העצום שרכשו במהלך הכשרתם.

אוהבים לעבוד עם אנשים ולהגשים את עצמכם כל יום מחדש? לימודי רפואה משלימה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) הוא המסלול המושלם עבורכם.

בית הספר ללימודי רפואה משלימה מנוהל על ידי ד"ר גילית שטיינר .Ph.D | והיועץ לתכניות הלימודים פרופ' רפי קרסו.

מידע מקצועי בתחום הרפואה המשלימה

מתעניינים בלימודים?

רפואה משלימה Mediwin

מידע נוסף

התקשרות

דרכי התקשרות מהירים

קרא עוד
לימודי-רפואה-משלימה

ידיעון תשפ"ד

קרא עוד
הקמפוס

סרטון אודות Medi win בית הספר לרפואה משלימה

קרא עוד

ד"ר שטיינר גילית

תפקיד:ראש בית ספר לרפואה משלימה

מייל:gilit@wincol.ac.il

פרופ' קרסו רפי

תפקיד:יועץ לתכניות הלימודים

מייל:

פאר אלון (פמה תופדהן)

תפקיד:מרכז קורס הכשרת מדריכי מדיטציה ומיינדפולנס

מייל:

אשד אורנית

תפקיד:רפואה משלימה, רכזת הקורסים

מייל:ornite@wincol.ac.il

ד"ר שגיב בן-יקיר

תפקיד: מרכז קורס הכשרת מטפלים ברפואה משלימה משולבת לבע"ח

מייל:benyakir@013net.net