חיפוש סגור

לימודי רפואה משלימה* במכללה האקדמית בוינגייט

*לימודי תעודה בלבד.

לימודי רפואה משלימה בוינגייט - להפוך דרך חיים למקצוע מבוקש

אוהבים לעבוד עם אנשים ולעסוק במקצוע עם משמעות ותרומה אמיתית לאיכות החיים של אנשים? בית הספר ללימודי רפואה משלימה של וינגייט, Medi Win הוא המקום המושלם עבורכם.

רפואה משלימה, או כפי שהיא מכונה גם "רפואה אלטרנטיבית", מהווה מכלול של שיטות אבחון וטיפול אשר מהוות נדבך נוסף ומשלים לרפואה הקונבנציונלית. עם השנים, הרפואה המשלימה הולכת ותוספת מקום של כבוד בקרב המקצועות הטיפוליים ומהווה חלופה מעולה למטופלים אשר מחפשים להרחיב את אפשרויות הטיפול. בנוסף, גם רופאים מתחום הרפואה הקונבנציונלית מכירים ביעילותם של טיפולים בתחומי הרפואה המשלימה ונעזרים במטפלים אשר התמחו בתחום מרתק זה במטרה להעניק למטופלים טיפול מקיף ויעיל.

למי מיועדת תוכנית לימודי הרפואה המשלימה בוינגייט

התוכנית מיועדת למי שרואה בטיפול לא רק מקצוע מכובד אלא דרך חיים, שליחות וייעוד. אנחנו שמחים לקבל לשורותינו מטפלים לעתיד אשר לא רק מכירים בחשיבותה של הרפואה המשלימה אלא רואים בטיפול באנשים עתיד כלכלי מבטיח והגשמה אישית ומקצועית.

תוכניות הלימוד המוצעות בתחום הן ברמה הגבוה והמקצועית ביותר בארץ, מה שהופך את medi winלמוסד מנצח ומוביל בתחום כלל המקצועות לרפואה משלימה בארץ. מגוון מסלולי הלימוד העשיר והקמפוס הפסטורלי הטובל בירוק מעניקים לסטודנטים חווית לימוד עשירה ובלתי נשכחת. עד היום אלפי בוגרים סיימו בהצלחה את מסלולי הלימוד המרתקים ורכשו לעצמם מקצוע מרתק לחיים והשתלבו במערכי הטיפול השונים כשכירים או כעצמאיים.

לימודי רפואה משלימה בוינגייט - רקע

בית הספר לרפואה משלימה בוינגייט,Medi Win נוסד בשנת 2004 במטרה להכשיר מורים ומטפלים בתחומים מקצועיים מגוונים. למען מטרה זו מעמידה המכללה האקדמית אולמות הרצאה מרווחים, מתקנים חדשים, מעבדות לימוד מתקדמות, ספריה עדכנית ומורים, מרצים וסגל מרצים מהשורה הראשונה, כשבראשם היועץ לתכניות הלימודים פרופסור רפי קרסו ומנוהלת מהקמתה על ידי ד"ר גילית שטיינר .Ph.D, נטורופתית בכירה ומובילת דעה בתחום בארץ ובעולם..

המקצועות הנלמדים בתחום הרפואה המשלימה במכללה האקדמית בוינגייט מעניקים בנוסף לאיכות החיים מקצוע מרתק בעל פוטנציאל הכנסה גבוה ומשמעות אמיתית לעיסוק.  על מנת להקנות לבוגרי המסלולים השונים התנסות מעשית, בקמפוס המכללה האקדמית ב וינגייט נפתח לרשות הסטודנטים מרכז טיפולים הוליסטי הפתוח לקהל הרחב, המאפשר לבוגרי המגמות השונות לרפואה משלימה לצבור ניסיון טיפולי מעשי בתחילת דרכם המקצועית.

כחלק ממערך התמיכה בבוגרים, צוות המכללה מסייע לבוגרי המסלולים השונים להשתלב כסגל מטפלים ברפואה משלימה בכל הארץ - בתי חולים, מרכזי ספורט ונופש, מרכזי ספא, בתי מלון ובתי אבות ומלווה אותם לאורך דרכם המקצועי מתוך שאיפה שימצו את כישוריהם ואת הידע העצום שרכשו במהלך הכשרתם.

אוהבים לעבוד עם אנשים ולהגשים את עצמכם כל יום מחדש? לימודי רפואה משלימה בוינגייט הוא המסלול המושלם עבורכם.
בית הספר ללימודי רפואה משלימה מנוהל על ידי ד"ר גילית שטיינר .Ph.D | והיועץ לתכניות הלימודים פרופ' רפי קרסו.

 

 

 

מידע מקצועי בתחום הרפואה המשלימה

מתעניינים בלימודים?

תחומי הלימוד ברפואה משלימה

מידע נוסף

התקשרות

דרכי התקשרות מהירים

קרא עוד
לימודי-רפואה-משלימה

ידיעון תשפ"ב

קרא עוד
הקמפוס

סרטון אודות Medi win בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

קרא עוד

ד"ר שטיינר גילית

תפקיד:ראש בית ספר לרפואה משלימה

מייל:gilit@wincol.ac.il

פרופ' קרסו רפי

תפקיד:יועץ לתכניות הלימודים

מייל:

פאר אלון (פמה תופדהן)

תפקיד:מרכז קורס הכשרת מדריכי מדיטציה ומיינדפולנס

מייל:

אשד אורנית

תפקיד:רפואה משלימה, רכזת הקורסים

מייל:ornite@wincol.ac.il

ד"ר שגיב בן-יקיר

תפקיד: מרכז קורס הכשרת מטפלים ברפואה משלימה משולבת לבע"ח

מייל:benyakir@013net.net