דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
מתעניינים בלימודים?
שירותים לסטודנט

שרותים לסטודנטים

כל מורה עומד לרשות הסטודנטים במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) לייעוץ בעניינים הנוגעים ללימודים במקצועות שהוא מלמד. שעות הקבלה של כל מורה מתפרסמות בתחילת שנת הלימודים.

שירות מילואים

ייעוץ אישי (פסיכולוגי)

ייעוץ בשיטות מחקר ובעיבוד נתונים

לסטודנטים, המשלבים איסוף נתונים בעבודותיהם הסמינריוניות או בעבודות גמר אחרות, ניתן ייעוץ בתחומים האלה: עיצוב תהליך החקירה, עיצוב והערכה של כלי המדידה וניתוח סטטיסטי של הנתונים שנאספו.
 
שירותי מחשב
מעבדות המחשבים מאפשרות ללומדים להשתמש במחשב בתחומי התכנות, הלמידה, התרגול, התקשורת האלקטרונית וכן במעבדי תמלילים ובגיליונות אלקטרוניים.
 
בדיקות כושר גופני במאמץ
היחידה לרפואת ספורט בקמפוס וינגייט מקיימת בדיקות ארגומטריות להערכת היכולת הגופנית ותפקודי הגוף במאמץ (הבדיקות כרוכות בתשלום).
 
שיעורי עזר במקצועות ייחודיים
שיעורי העזר נועדו לסייע לסטודנט לשפר את רמתו ולהשיג את ההישגים הנדרשים. השיעורים מתקיימים בהתאם לצרכים ולאפשרויות. תכנית הקורסים תתפרסם בראשית שנת הלימודים.
 
שירותים טכנולוגיים בחינוך
המעבדה לטכנולוגיה של החינוך מגישה מגוון שירותים שנועדו להשביח את איכות ההוראה והלמידה העצמית. המעבדה מגישה שירותי גרפיקה, שירותי צילום למיניהם (סטילס, וידאו והסרטה), שילוב עזרים אור-קוליים בהוראה, הכנת קלטות ועוד. שימוש בהסרטות לקבלת משוב הנו מן הנפוצים שבשירותים.
 
ספריית המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)
בספרייה אוסף ספרים גדול (כ-50 אלף רשומות), אוסף מגוון של כתבי-עת מודפסים (להבדיל מאלקטרונים), קלטות וידאו ותקליטורים.
הספרייה שמה דגש על מקורות אלקטרוניים ודיגיטליים, והיא מעודכנת בכל חידושי הטכנולוגיה. היא מנויה על מאגרי מידע ומאפשרת גישה לכתבי-עת אלקטרוניים, רבים מהם בטקסט מלא לאנציקלופדיות ולמילונים מקוונים ברשת המתעדכנים באופן תדיר; לחומר ביבליוגרפי פנימי של קמפוס וינגייט שנסרק למחשבים ונמצא באתרי מרצים ועוד. 
צוות הספרניות מסייע במציאת חומרים שאינם מצויים ברשות הספרייה באמצעות השאלה בינספרייתית, גישה ישירה למחברי המאמרים וכיו"ב.
הכניסה לקטלוג, למאגרי המידע ולאתרי המרצים אפשרית מכל מחשב בקמפוס. לחלקם ניתן להגיע גם מהבית - באופן חופשי או באמצעות סיסמאות מאובטחות.
 

 

סיוע כלכלי

מעונות סטודנטים