דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
מתעניינים בלימודים?
תזונה הוליסטית

לימודי תזונה הוליסטית

הכשרת מטפלים מוסמכים בתזונה הוליסטית

רקע לקורס הכשרת מטפלים מוסמכים בתזונה הוליסטית

כיום ברור מעבר לכל ספק כי לתזונה חשיבות במניעת מחלות ובטיפול בהן. ההכרה בכך מאפשרת לאדם להשפיע במידה רבה על מצבו הבריאותי באמצעות בחירת התזונה המתאימה לו.

מרכזת המגמה

ד"ר גילית שטיינר .Ph.D. מנהלת Medi Win - בית-הספר לרפואה משלימה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט), מרצה ללימודי נטורופתיה וללימודי תזונה הוליסטית ובעלת ותק של 31 שנה בטיפול נטורופתי. מחברת הספר "נטורופתיה – כוח הריפוי העצמי של הגוף" והעורכת המדעית של הספרים "אלטרנטיבה טבעית לאנטיביוטיקה" ו"תזונה לספורטאים המדריך השלם".

הקורס מיועד

הקורס מיועד לאנשים המעוניינים לטפל במצבי חולי שונים על ידי התאמת התזונה למצבים אלה ובאמצעות תוספת של ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא.

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים בהיקף של לא פחות מ – 2026 שעות אקדמיות הנלמדות ביומיים מרוכזים בשבוע, במשך 4 שנות לימוד.

 

אפשרויות התעסוקה

פתיחת קליניקה לטיפול באמצעות תזונה וצמחי מרפא במצבי בריאות וחולי, יעוץ בחנויות טבע, שיווק מטעם חברות המוכרות תוספי תזונה, העברת סדנאות והרצאות. צוות המגמה מסייע לבוגריה להשתלב בשוק העבודה.

תעודות

תעודות - למסיימים העומדים בדרישות, תוענק בסוף מסלול הלימודים תעודת

"סיים מגמה ארבע-שנתית בתזונה הוליסטית והוסמך ליועץ לאורח חיים בריא" מטעם Medi Win - בית הספר לרפואה משלימה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט). כמו כן, תוענק תעודת "יועץ מוסמך בצמחי מרפא" ותעודת השתתפות בקורס מודעות והעצמה.

שימו לב ♥ 

הקורס לא מזכה את המסיימים בתואר "תזונאי" וזאת בהתאם להוראות חוק הסדרת העיסוק במקצועות הבריאות, התשס"ח-2008, לגבי ייחוד התואר וייחוד פעולות.
המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט מפנה את תשומת לב המתעניינים והנרשמים ללימודי תזונה הוליסטית לקיומו של חוק הסדרת העיסוק במקצועות הבריאות, תשס"ח-2008, לרבות להוראותיו ביחס לייחוד התואר. 
חוק הסדרת העיסוק במקצועות הבריאות, תשס"ח- 2008 

למה אצלנו

לומדים תחת קורת גג אקדמית של המרכז האקדמי לוינסקי -וינגייט. הלימודים במגמה ניתנים על ידי מיטב המרצים והמטפלים בתחום. התנסות קלינית מעשית יוצאת דופן המאפשרת לסטודנטים להיחשף למירב המקרים בליווי מוסמך ומקצועי של  עמית לעמית בן אדירי, מנחה מובילה בתחום.
סגל מרצים מקצועי ומוביל בתחומו ובראשם ד"ר גילית שטיינר Ph.D. נטורופתית וממובילות דעת הקהל בארץ.

תנאי הקבלה: 12 שנות לימוד וריאיון קבלה.

ימי הלימוד: ימי שני ועוד יום לבחירה.

שעות הלימוד: 8:30 – 17:00

מחיר המגמה: 11,620 ש"ח + 350 ש"ח דמי הרשמה

מועד פתיחה: 4.11.24


דוגמת התעודה