דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

שם השואל: שחר | הקטגוריה: אתלטיקה | תאריך: 29/12/2015

ציידי כישרונות באתלטיקה

השאלה:

קוראים לי שחר. אני גר ברמת גן. רציתי לדעת אם יש תחרויות שבהם נמצאים ציידי כישרונות באזור שלי. אני יודע שב-2 בפברואר מתקיימת אליפות האתלטיקה לבתי הספר באיצטדיון הדר יוסף.  אני אשתתף  בתחרות במספר מקצי ריצה: 80, 800 ושליחים. האם בתחרות בהדר יוסף ישנם ציידי כישרונות? בינתיים אני מתאמן עם מאמן אישי אך אני אשמח להגיע לאגודה שאוכל להתקדם בה. יהיו ציידי כישרונות בתחרות האתלטיקה?

התשובה:

שלום שחר,

אני לא יודע אם יהיו ציידי כישרונות בתחרות האתלטיקה בה תשתתף או בתחרויות אתלטיקה אחרות.  יתכן שיהיו בתחרויות מומחי אתלטיק האבל אני מציע לך לא לסמוך על כך. כדי להתחיל להתאמן באגודה אני ממליץ לך לא לחכות שיאתרו את כישרונך אלא פשוט לפנות ישירות לאחת מאגודות האתלטיקה באזור מגוריך ולבקש להצטרף לאימונים.

לא תמיד אלה המצטיינים בתחרויות האתלטיקה לחטיבות הביניים הם אלה המגיעים להישגים הטובים ביותר כבוגרים. בגילאי חטיבות הביניים מצטיינים  לא פעם נערות ונערים שהקדימו להתבגר. אני מכיר אתלטים בוגרים מצטיינים לא מעטים שהתחילו להתבלט רק אחרי גיל 16.

את רשימת אגודות האתלטיקה תוכל למצוא ב"ספר האתלטיקה" השנתי של איגוד האתלטיקה. רשימת האגודות ומספרי הטלפון של מנהלי האגודות נמצאים בדפים האחרונים של הספר.

בהצלחה!


יש לך שאלה למומחים של המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)? אין צורך להתבייש, רק ללחוץ כאן.