חיפוש סגור

מידעון יולי - המכללה האקדמית בוינגייט

 
Contact In join Watch Like Follow
המכללה האקדמית בוינגייט

 
 

 

ספורט 5"ספורט 5 קולג'" – המכללה לתקשורת ספורט של ערוץ הספורט והמכללה האקדמית בוינגייט  שמחים לארח אותך ביום הפתוח ביום שישי, 20 ביולי בשעה 9:45 בבוקר בערוץ הספורט (רחוב המדע 3, הרצליה פיתוח). 


 

הנחיית קבוצות היא לא רק מקצוע היא אומנות
לאחרונה אני נתקלת בהמון פרסומים המזמינים אנשים ללמוד הנחיית קבוצות. באחד הפרסומים  לכדה את עיני הכותרת: "הנחיית קבוצות זה מקצוע!"...אז אני רוצה לספר לכם שהנחיית קבוצות היא לא רק מקצוע אלה היא בעיקר אומנות של הווייה ואורח חיים. 
לקריאת המשך הכתבה  
 
 


 
ארוחות לפני ואחרי הפעילות גופנית
לפני האימון רצוי לשתות משקאות איזוטונים (ריכוז של 5% סוכר) המכילים פחמימות מורכבות (מלטודקסטרין), נוזלים ומינרלים. במידה ולא, להגביר במעט את כמות הפחמימות בארוחה שלפני האימון וממש לפני האימון לשתות כמה כוסות מים.

 

חדשות המכללה

 "הכשרתון" הכשרה להוראה
פייסבוק
ארכיון הבוגרים
 

 
סדנת מיתוג אישי ושיווק

 
 
 
 אמנויות לחימה טיפוליות ותרומתן 
 
לחימהכאמצעי טיפולי ראשוני בתחום הנוירולוגי ניתן להבחין בהשפעת אמנויות לחימה טיפוליות  על מטבוליזם של מוליכים עצביים (נוירוטרנסמיטרים) במוח כאדרנלין, דופמין וסרוטונין. חומרים אלה משפיעים על ויסות של מרכיבים שונים שעיקרם: תנועה (היפר קינטיות), תגובה (אימפולסיביות) והכרה (הפרעת קשב וריכוז). הציפייה לקראת האימון, הכוונה וניתוב התלמיד לדבקות ומסירות עד להשגת המטרה, יחד עם תחושת הסיפוק וההצלחה בתרגיל, קרב, קאטה או בתחרות עם המשמעת הייחודית של אמנויות הלחימה הינם השילוב שיכול להביא לשינוי ברמות המוליכים העצביים במוח ולויסות ביניהם. 
לקריאת המשך הכתבה 
 

ימי עיון - הכשרת מדריכים להתעמלות להריון ואחרי הלידה
 
 
התמחות בהוראת החינוך הגופני לבעלי צרכים מיוחדים 
 
המגמה לפעילות גופנית מותאמת  במכללה האקדמית בוינגייט מזמינה מורים לחינוך גופני להתמחות בתשע"ג בהוראת החינוך הגופני לבעלי צרכים מיוחדים EDUCATION) PHYSICAL (ADAPTED בשנת לימודים אחת!

במכללה קיימת מזה שנים רבות המגמה לפעילות גופנית מותאמת, אשר מקיימת תכנית התמחות להכשרת מורים לחינוך גופני, להוראת החינוך הגופני והספורט לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים המשולבים במסגרות החינוך הרגילות ולאלה אשר לומדים במסגרות החינוך המיוחד.

לקריאת פרטים נוספים

צבעים

 
 
 
 

קורס התפתחות אישית בכלים של ריו אביירטו
אנשים קופציםריו  אביירטו (ארגנטינה, 1966) היא חוויה סוחפת בתנועה מונחית וחופשית, מוסיקה, קול, מגע ומדיטציה.  גישה  שמטרתה חיבור כל החלקים שלנו לכדי הרמוניה דינמית, וגילוי הכוח היצירתי והפוטנציאל הטמונים בנו, על מנת שנוכל באומץ לחולל שינויים בתוכנו וביחסנו עם אחרים בכל מעגלי החיים.  באווירה פתוחה, תומכת וידידותית, מאפשרת הפעילות חיבור לחיוניות, שמחה ושעשוע בצד התבוננות, העמקה, רגעי  חסד, רגיעה ושקט.
לקריאת המשך הכתבה 

פייסבוק
 
 
 
 


הסבה אקדמאים

רפואה משלימה
XCOOL תיירות אתגרית
XCOOL
תיירות אתגרית
->ידיעון תשע"ג

 
Winsport מדריכים ומאמנים בספורט דברו איתנו! דברו איתנו! בית הספר לניהול אבטחה בית הספר לניהול אבטחה מועדון לפעילויות שטח מועדון לפעילויות שטח  אגודת הסטודנטים דברו איתנו! דברו איתנו! פייסבוק   פייסבוק "המכללה האקדמית בוינגייט" קורסי קיץ 2012  דרושים בספורט דרושים משרות פנויות בהוראה  משרות פנויות כללי.
Winsport
מדריכים ומאמנים בספורט


מועדון לפעילויות שטח
מועדון לפעילויות שטח

 
דרושים בספורט
דרושים
משרות פנויות בהוראה

משרות פנויות כללי.
   

 

מאמרים רלוונטים נוספים

מידעון יולי - המכללה האקדמית בוינגייט

04/07/2012

קרא עוד