facebook tracking pixel
חיפוש סגור

שם השואל: מאיה גומן | הקטגוריה: מחול אירובי | תאריך: 28/05/2017

אימון קטינים בריקוד אירובי

השאלה:

שלום,

אני מדריכת חדר כושר ואימון קטינים בחדר כושר. האם אני יכולה להעביר אימון קטינים בסטודיו? נניח סוג של ריקוד /אירובי דאנס. אני לא כותבת זומבה מאחר ולזומבה נדרשת תעודה והצטרפות למועדון בתשלום. לכן שאלתי האם אני יכולה ליצור שיעור פרי דמיוני ולהעביר לילדים? אציין שאני מעבירה שיעורי עיצוב דינמי פרי דמיוני למבוגרים כמובן עם דגש והתייחסות לכל הנדרש. האם אותו דבר אפשרי גם לילדים מגיל 6?

אשמח מאוד לתשובה תודה רבה

התשובה:

מאיה גומן שלום,

ללמד או לאמן אימון קטינים בסטודיו את יכולה ללמד רק נושאים שנלמדו בתחום ההסמכה שקיבלת כמדריכת כושר גופני ובריאות (חדר כושר) בלבד.

כל תרגיל או נושא אימון שתבצעי שלא הוסמכת, אין לך ביטוח וזה נוגד את חוק הספורט.

כדי להעביר עיצוב הגוף דרושה הסמכה לכך כולל לילדים מגיל 6 ומעלה.

עלפי חוק הספורט עליך להיות מוסמכת בקורס מדריכות מחול אירובי (התעמלות אירובית). עייני בחוק הספורט לעניין הסמכה.

ככלל לא ניתן להעביר נושאים שלא הוסמכת בהם.

סעיף 2 (א')לחוק הספורט ,התשמ"ח 1988 קובע כי : " לא יוכל אדם לעסוק כמאמן או כמדריך ספורט, אלא אם כן יש בידו תעודת הסמכה לאותו ענף".

יש לך שאלה למומחים של המכללה האקדמית בוינגייט ? אין צורך להתבייש, רק ללחוץ כאן.