facebook tracking pixel
חיפוש סגור

שם השואל: דורית שטרן | הקטגוריה: כושר גופני | תאריך: 11/07/2019

גיל התחלת אימונים בחדר כושר

השאלה:

מאיזה גיל מותר לאפשר למתאמנת להירשם לסטודיו כושר?

התשובה:

על פי חוק הספורט אפשר להתחיל להתאמן בחדר כושר החל מגיל 6 אם המתקנים במקום מתאימים לפעילות של ילדים ואם המדריכים מוסמכים לאימון ילדים. עם זאת מועדונים שונים עשויים לקבוע בתקנון שלהם הגבלות גיל שאינן קשורות לחוק הספורט. ראי את התיקון לחוק הספורט משנת 2005: https://www.nevo.co.il/law_html/Law01/999_486.htm

יש לך שאלה למומחים של המכללה האקדמית בוינגייט ? אין צורך להתבייש, רק ללחוץ כאן.