קורס מדריכי סנפלינג

מדריכי גלישה לתשע"ט דף מידע

טופס הרשמה  לשנת תשע”ט

הרשמה מקוונת סנפלינג)

מדריכים לגלישה ממצוקים (סנפלינג)  - Rappeling Instructor

רקע מדריכי גלישה ממצוקים
גלישה מצוקים היא פעילות אתגרית המאפשרת למטיילים להתגבר על מכשולים אנכיים כגון מצוקים, מדרגות סלע או נחלים שיש בהם מפלי מים באמצעות חבלים. טכניקות הגלישה הן מובנות ומתבססות על ציוד גלישה מקצועי והן מאפשרות ירידה במצוקים או מפלים באופן בטוח. קורס מדריכי גלישה מצוקים נועד להכשיר מדריכים להובלת פעילויות גלישה, להדריך גולשים מתחילים ולהוביל קבוצות במסלולים המשלבים גלישה מצוקים. מדריכי גלישה יהיו מיומנים גם לארגן ולהוביל פעילויות גלישה עבור קבוצות המשלבות פעילויות אלו כחלק מפעילות השטח שלהן.

מרכז קורס מדריכי גלישה ממצוקים
קובי בלין - רכז תחום גלישה, טיפוס וחילוץ במכללה האקדמית  בוינגייט , מרכז קורס Outdoor Training, מנהל הכשרות מדריכי גלישה ממצוקים ומנהלי פארק חבלים אתגרי, ממקימי מדור טיפוס, גלישה וחילוץ בצה"ל.
 
קהל היעד מדריכי גלישה ממצוקים
חובבי טיולים, מיטיבי לכת, אוהבי שטח ופעילות אתגרית, כל מי שמעוניין להדריך, להוביל קבוצות או להשתמש בגלישה מצוקים כאמצעי לתנועה בשטח. בעלי כושר גופני סביר ובריאות תקינה.
 
תעודה מדריכי גלישה ממצוקים
לבוגרים שיעמדו בהצלחה במטלות הקורס ובמבחן הסיום תוענק תעודת "מדריך לגלישה ממצוקים" מטעם המכללה  האקדמאית בווינגייט. הקורס והתעודה מאושרים על ידי  מנהל הספורט על פי חוק הספורט.
 
מבנה הקורס מדריכי גלישה ממצוקים
תכנית הקורס מאושרת על ידי רשות הספורט ועל פי חוק הספורט והיא כוללת שלושה חלקים: לימוד מקצועי עיוני ומעשי של גלישה מצוקים, לימוד עיוני של מדעי הספורט, קורס מגישי עזרה ראשונה (28 שעות).
 
למה אצלינו
בית הספר לתיירות אתגרית צבר ניסיון רב בהכשרת מד מדריכים בתחום תיירות השטח והאתגר והתיירות בכלל,  ביניהם קורסים של מדריכי טיולים בארץ והעולם וקורסים למורי דרך. בבית הספר מלמד צוות מקצועי של מרצים כל  אחד מומחה בתחומו. בבית הספר לתיירות אתגרית תקבלו יחס אישי וליווי צמוד בכל תהליך ההכשרה
 

גלישה ממצוקים – קורס למתחילים

רקע
הקורס מיועד להקנות ידע ומיומנויות בסיס בגלישה מצוקים וכן לאפשר התנסות  מעשית בתחום.
 
מרכז הקורס
קובי בלין
 
קהל היעד
כל מי שמעוניין להתנסות  בגלישת מצוקים,  אוהבי אתגרים וחובבי פעילות שטח. הקורס מהווה הכנה למי שרוצה להשתלב בקורס מדריכים לגלישה מצוקים וחסר רקע קודם.
 
מתכונת הלימוד
שני ימי לימוד הכוללים התנסות מעשית בשטח בגלישה מצוקים. הקורס מתקיים באחד מאתרי הגלישה בארץ.
תמונת גלריה תמונת גלריה תמונת גלריה סנפלינג תמונת גלריה גלישת מצוקים
[x] סגור
כפתור צור קשר

accessibility