דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
מתעניינים בלימודים?
מודעות עצמית והעצמה למטפלים

מודעות עצמית והעצמה למטפלים

מטרת הקורס היא לאפשר למטפל לפתח את האינטואיציה שלו ולהגביר את יצירתיותו

לדעת להעז ולמקד את העוצמה הפנימית באופן משמעותי. מטפל שרוצה לגדול, לצמוח ולעבור לרמה הבאה שלו מוטב שיחווה כל הזמן תהליך של למידה והגברת המודעות. מתוך תהליך של ניקוי משקעים אישיים, דעות קדומות ו"רשימות" אפשר להגיע לביטוי עצמי ולהעזה הגדלים ומתעצמים לצד שקט פנימי רב עצמה.

מנחת הקורס:

דורית רויזמן - מאבחנת ומרצה בתחום זה 24 שנה במכללות שונות בארץ; מאמנת אישית, זוגית ועסקית; מנחה סדנאות למודעות עצמית; מייעצת לפי קלפי "טארות"; ומלמדת קריאה בהם; יועצת בנומרולוגיה ובאסטרולוגיה.

היקף הלימודים:

15 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד.

תכנית הלימודים:

הקורס מושתת על התנסויות מיוחדות המאפשרות את תהליך הניקוי וההתמרה הכה נחוצים למטפל כדי להפוך לכלי נקי המאפשר תקשורת בהירה ונקייה - מיומנות יסוד שעל המטפל ההוליסטי לשימה נר לרגליו. הקורס כולל העצמת המטפל והקניית כלים המאפשרים התמודדות עם סוגיות ובעיות העולות בזמן הטיפול; הקניית כלים לפיתוח האמון במערכת היחסים בין המטפל למטופל ושימור הכלים תוך שמירה על גישה מקצועית; פיתוח מודעות גבוהה של המטפל שתמנע הזדהות עם המטופל (מצב מסוכן ביותר למטפל ולמטופל) ותפתח בו את היכולת להבחין בין אמפתיה, החשובה כמובן לתהליך הטיפול, לבין הזדהות.

תעודות:

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת "בוגר קורס מודעות עצמית והעצמה למטפלים" מטעם Medi Win בית הספר לרפואה משלימה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט).

ימי הלימוד: ימי רביעי. סמסטר א'.

שעות הלימוד: 12:30 – 15:45.

מחיר הקורס: 3,900 ש"ח + 350 ש"ח דמי הרשמה

מועד פתיחה: 18.10.2023

הרשמה מקוונת לקורס מודעות עצמית והעצמה למטפלים