דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
מתעניינים בלימודים?
מדריכים למשחקי כדור לילדים ולבוגרים עם צרכים מיוחדים

מדריכים למשחקי כדור לילדים ולבוגרים עם צרכים מיוחדים

רקע לקורס מדריכי ענפי הכדור לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים

קורס מדריכי ענפי הכדור לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים הוא הראשון מסוגו בארץ המעניק כלים וידע לבעלי תעודת הדרכה בתחום הספורט ולמועמדים ללא רקע בתחום הדרכת הספורט (ידרשו להשלמות בתחום מדעי הספורט) בהדרכת ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים.

שילובם של ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים בחברה באמצעות הספורט חשובה מאין כמוה, ומאפשרת להם העלאת הביטחון והדימוי העצמי, תחושת מסוגלות גבוהה, תחושת שייכות ואמונה עצמית אשר משנה חיים עבורם ועבור משפחתם.

מטרת הקורס מדריכי ענפי הכדור לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים

היא להעניק הכשרה מקיפה ומעמיקה בהבנת עולמם של ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים, כך שמדריכים שמסיימים את הקורס יוכלו להדריך איתם בצורה מדויקת על פי מערכי שיעור, ובשיטה מסודרת המותאמת לקהל זה.

בנוסף "הסטודנט" יפתח את אישיות ה" מורה " ויצמח כאיש מקצוע מקבל, מכיל ואמפטי, יחשוף את כוחותיו  הפנימיים הטמונים בו בלהוות מודל לחיקוי בעל ידע, לתת מענה לקשים רגשיים חברתיים-התנהגותיים ולימודיים

הקורס יתאפיין בלימודים עיוניים על אוכלוסיות ילדים עם צרכים מיוחדים, ובלימודים מעשיים בהתאמה ושיטות עבודה עם קהל זה, בענפי הכדור השונים – כדורגל, כדורסל, כדורשת, כדור יד, ומשחקי נופש פעיל.

רכז קורס מדריכי ענפי הכדור לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים

מורי טויק רכז וראש התוכנית – מייסד "לצמוח מחדש" מרכז העצמה - ספורט טיפולי, מפתח שיטת אמ"ת גישה המשלבת טיפול חוויתי ורגשי עם עבודה עם ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים.

קהל יעד

קהל יעד של קורס מדריכי ענפי הכדור לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים

נושאי לימוד בקורס

 

*השיעורים מלווים בתרגול מעשי

*(התוכנית כפופה לשינויים).

תנאי קבלה לקורס

 

היקף לימודים בקורס

160 שעות אקדמיות

140 שעות עיוני ומעשי ו – 20 שעות התנסות מעשית ( סטאז') 

לעומדים בדרישות הקורס, תוענק תעודת מדריך למשחקי כדור לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים, מטעם המרכז האקדמי לוינסקי וינגייט, מורים לחינוך גופני יוכלו להגיש בקשה להכרה בשעות להתפתחות מקצועית במסלול אישי.

להרשמה מקוונת לחצו כאן

לצפייה בפלייר בקובץ PDF