דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
מתעניינים בלימודים?

הכשרת מדריכים לפעילות במים עם תינוקות ופעוטות

רקע לקורס הכשרת  מדריכים לפעילות במים עם תינוקות ופעוטות

המים הם האזור הראשון המקום בו המוח האנושי מתחיל להתפתח ,הם הסביבה שבה כל הזיכרונות הראשונים  נוצרים וכל התנועה מתחילה ולכן בהיכל של מים ובהדרכת נכונה של שחייה לתינוקות התינוק ירגיש נוח אהוב ינוע ויחזק את כוחו הפיזי והנפשי , יחד עם זאת זו גם סביבה שעלינו ללמד את הילד כיצד להיות בה בלי סכנה , בעצם ללמדו לשחות "להתקדם במים ללא אביזרי עזר" זוהי שחייה לתינוקות ופעוטות.

חובה על כל הורה ללמד את ילדו את מיומנות השחייה על מנת שלא יטבע .

כמדריך לשחייה לתינוקות ומדריך שחייה לפעוטות תנחה את ההורה דרך להיות עם ילדו במים.

שחייה בהגדרה מילונית היא "היכולת להתקדם במים ללא אביזרי עזר "יכולת זו בהנחיה נכונה עם הרבה תמיכה , ותרגול נכון מגיל צעיר , יכולה להתקיים כבר בגיל שנתיים. בהדרכה שחייה לתינוקות והדרכת שחייה לפעוטות נכונה .

 למים גם יתרונות נוספים:

תנועה במים -קלה לתינוק בזכות  יכולת הציפה

חיזוק מוטורי -במים קל בזכות ההתנגדות של המים

רגיעה במים -המים עוטפים מכילים מעוררים חומרים מרגיעים ואת הורמון האהבה . ומזכירים תחושת נוחות עוד מהרחם בו הינו עטופים.

השילוב של ההימצאות במים עם ההורה , החוויה המשותפת, המגע  המבט ההקשבה תשומת הלב והתנועה כל אילו מוסיפים לחיבור בן ההורה לילד וללמידה שלהם אחד את השני.

ובנוסף למידה של "שחיית תינוקות "  ו"שחייה לפעוטות " תקנה לילד עצמאות במים בגיל צעיר ותעלה את הביטחון העצמי שלו במסוגלות גופנית .

רכישת מקצוע מרתק, מדריך/ה  לשחיית לתינוקות ופעוטות מספק ומתגמל בשיטה ייחודית להובלת תינוק לעצמאות במים בגיל צעיר עם הכלה הקשבה ואהבה  בדרך של " כמו דג במים"–הדרכת  שחייה לתינוקות ופעוטות, היא דרך ייחודית המסתכל על המים כ"מיכל להכיל את החיים" כמקום להרגיש את הילד ללמוד להיות קשוב לו ולצרכיו ודרך תנועותיו להוביל אות לעצמאות במים.

סגל

רחלי אור :הידרותרפיסטית, מדריכת שחייה, מדריכת שחייה לתינוקות ופעוטות ,מדריכת צלילה, דולה, מדריכת הכנה ללידה , מטפלת רגשית , מטפלת וואטסו, מטפלת במים כבר 35 שנים בתינוקות פעוטות ילדים נשים בהריון ספורטאים, ונפגעי טראומה .

מפתחת את הדרך של "כמו דג במים" הובלה לעצמאות במים בהקשבה לצרכי הילד מגיל צעיר וקורס מדריכים לשחייה לתינוקות ושחייה לפעוטות לפי שלבי ההתפתחות ביבשה .

הדרך שלנו מקנה להורה את היכולת להבין את צרכי ילדו להיות קשוב אליו ויחד עם זאת לקדם אותו הן פיזית והן רגשית.

גלית בינדל פוקס : הידרותרפיסטית , מדריכת שחייה, מדריכת שחייה לתינוקות ופעוטות, מטפלת וואטסו, מטפלת במים כבר 20 שנים.

ד"ר יונתן קריספל נוירופיזיולג קליני ,מרצה בפקולטה לרפואה.


למי מיועד הקורס מדריכי שחיית תינוקות

הידרותרפיסטים, מדריכי שחייה ,בעלי תעודת הוראת שחייה, וגם אנשי מקצוע בתחום ההורות גננות, מילדות ,דולות, ואוהבי תינוקות פעוטות ומים שרוצים לרכוש מקצוע מעולה -מדריכי/ות  שחייה לתינוקות ופעוטות לאחר ראיון אישי והשלמה מיוחדת של תחום הוראת השחייה.

 

תוכנית הלימודים

א. תכני דעת תאורטיים :

 

ב. חלק מעשי

 

היקף הלימודים:

 120 שעות אקדמיות + סטאז'
 

תעודות:

למסיימים בהצלחה תינתן תעודת מדריך לפעילות במים עם תינוקות ופעוטות .

 

למה אצלנו?

האהבה שלנו לתינוקות פעוטות ומים יחד עם הניסיון הרב{ 35 שנים }הן בעבודה במים הן בהדרכת הורים  והן בהסמכת מדריכים לשחייה לתינוקות ושחייה לפעוטות { 21 שנים }וגם השינויים הלמידה והצמיחה והצפייה  על התינוקות והיכולת שלהם יצרה קורס מדריכים לשחייה לתינוקות ופעוטות  ייחודי מלא בתכנים ומקיף שייתן לכם את הידע הרחב ביותר בתחום השחייה לתינוקות ופעוטות .

להרשמה מקוונת לחצו כאן