דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
מתעניינים בלימודים?
אימון מנטלי - קורס ייחודי להכשרת מאמנים מנטליים

אימון מנטלי - קורס ייחודי להכשרת מאמנים מנטליים

רקע על קורס אימון מנטלי

תמיד חשבתם שבאמת אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה? שלא ניתן להגיע לתהליכים אישיים שיהיו גם איכותיים ועמוקים וגם מהירים במיוחד? כדאי שתחשבו שוב.

במיוחד אם נתקלתם במונחים כמו "חוסן מנטלי", "הצד המנטלי" ו-"מאמן מנטלי" - אבל לא באמת הבנתם את המשמעות. בקורס להכשרת מאמנים מנטליים מטעם וינגייט, נעסוק בחשיבות ובייעוד של מאמן מנטלי כחלק בלתי נפרד מהצלחתם של ספורטאים, אנשי עסקים ומנהלים.

אימון מנטלי הוא מתודולוגיה שפותחה בספורט המקצועני והתחרותי, שם הפערים הפיזיים בין ספורטאי העילית הם זניחים. אולם, הפער המנטלי משחק תפקיד דומיננטי בדרך לניצחון. לעיתים בתחרויות, מה שמכריע את הכף הוא הפער המנטלי בלבד. בעולם תובעני שכזה אין זמן לתהליכים ארוכים. אינטנסיביות האירועים מחייבת שינויים מהירים.

לכן פיתחו את האימון המנטלי כפי שהוא: תהליך עוצמתי, אינטנסיבי ומהיר המאפשר זיהוי מחסומים תודעתיים, בחירה ודיוק של מטרת המאומן ובניית תוכנית פעולה בזמן הקצר יותר האפשרי - ללא התפשרות על איכות הביצועים.

כמו ספורטאים, גם מנהלים, אנשי עסקים ולמעשה כולנו, נתונים למערכת לחצים אדירה הבאה לידי ביטוי בציפיות גבוהות של הסביבה. על מנת שיעמדו בלחץ המופעל עליהם ויצליחו להפגין ביצועים התואמים את יכולותיהם, הם חייבים להתאמן על הצד המנטלי ולפתח חוסן מנטלי.

בעידן זה של שגשוג בשיטות אימון וטיפול, לצד עולם דינמי המשתנה בכל זמן, עלינו להשתמש בכלים מתקדמים ומדויקים המאפשרים לנו לפעול ולנוע ישר אל עבר השגת המטרה שלנו ולא ללכת סחור סחור.

קורס להכשרת מאמנים מנטליים בוינגייט מיועד למדריכי ומאמני ספורט, מנהלים, ספורטאים, מנהלים, אנשי חינוך, יועצים,מטפלים, אנשים הרוצים להתפתח במקצוע הנוכחי שלהם, לדייק יותר את היחס היומיומי שלהם לאנשים מולם הם עובדים, ואף לפתח קריירה של מאמנים מנטליים.

ייחודו של הקורס הוא בעובדה כי הוא שואב את מקורותיו והשראתו מעולם הספורט המקצועני ומזקק מתוכו כלים פרקטיים תוך התאמה לעולמות תוכן נוספים כגון: ניהול, חינוך, עסקים, קריירה ועוד. 

במסגרת הקורס בשלב הראשון כל אחד ממשתתפי הקורס יעבור תהליך אימון מנטלי על עצמו. בשלב השני נלמד את המתודולוגיה מאחורי התהליך אותו עברו כך שיוכלו ליישם אותו על המתאמנים העתידיים שלהם. בשלב השלישי נצא לסטאז' - כל תלמיד בקורס יעביר שני אימונים מנטליים פרטניים בהיקף כולל של 30 שעות. 

סגל

אורי אלמוזנינו

אורי אלמוזנינו

מרצה ראשי כשלוש שנים בקורס אימון מנטלי באוניברסיטה הפתוחה. הכשרתי עשרות רבות של של מאמנים מנטליים בתחומי ספורט, קריירה ועסקים. אימנתי וליוויתי ספורטאים מקצועיים, אנשי עסקים ומנהלים בכירים בחברות מובילות. מעביר סדנאות להנהלות בכירות של חברות וארגונים.

בעל הכרות מעמיקה עם עולם הספורט כאיש ברזל, כמדריך טריאתלון, וכמאמן מנטלי לספורטאים מקצועיים.

כ-30 שנות ניסיון עם העולם העסקי כבעלים של חברה, רואה חשבון, יועץ עסקי לחברות ועסקים ודירקטור לשעבר בשוק ההון.

נושאי  הלימוד -אימון מנטלי- קורס ייחודי להכשרת מאמנים מנטליים

הבנת העולם המנטלי הפנימי והתודעה שמנהלת אותנו ומשפיעה על הביצועים שלנו בתחומי חיים רבים כגון: ספורט, עסקים, ניהול ועוד. איך זה משפיע עלי? וכיצד זה משפיע על אחרים? כיצד לעצב את התודעה כך שתקדם אותי ואוכל להפיק ביצועים טובים יותר מאותם נתוני פתיחה?

הצבת מטרות מתוחכמת - ממטרה בספורט מקצועני ועד למטרה בניהול קריירה. מתודולוגיה מתקדמת בהצבת מטרות מדויקת עבורי, שתסייע לי להגשים את התוכנית שלי ולוודא הצלחה בשיעור גבוה. תוכנית שתייצר מיקוד ודבקות במטרה, מבלי לסטות מהציר שבחרתי.

אימון מנטלי - את מי מותר ונכון לי לאמן, כיצד אוכל להוביל מתאמן בלי להביא את האג'נדה האישית שלי, כיצד להניע מתאמנים לפעולה במיוחד במקומות שקשה להם כגון פריצה בעולם העסקי או בספורט תחרותי, מי אחראי על התהליך וכיצד להישאר מאמן מנטלי ולא להיכנס לפוזיציה של בוס או יועץ.

כלי אימון מקדמים - בהם משתמשים מיטב הספורטאים ואנשי העסקים הבכירים בעולם : שימוש בהדמיות, כלים להעלאת אנרגיה, נשימות ככלי אפקטיבי לניהול אנרגטי, תרגול העברה של מסר חזק במינימום זמן, איך להניע אנשים דרך שאלה, המידע "שמסתתר" בשפת הגוף שלי ושל אחרים, שינוי תודעה דרך מילים ושפת גוף.  

אימון קבוצה - כיצד מובילים תהליך אימון מנטלי עם רווח אישי בקבוצה מרובת משתתפים? בין אם זו קבוצת ספורט, קבוצת עובדים או מנהלים.

תכנית הלימודים -אימון מנטלי- קורס ייחודי להכשרת מאמנים מנטליים

25 מפגשים  היקף 125 שעות

חלק א'

 

חלק ב'

 

פרטים נוספים

הקורס משלב דרכי  למידה מגוונות:

*הקורס יתקיים בקמפוס לוינסקי בתל אביב
 

תנאי קבלה

הליך הקבלה כרוך בהגשת קורות חיים וראיון אישי.

תעודה

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודה  מטעם המרכז האקדמי לוינסקי וינגייט

למה אצלנו

הקורס נותן לבוגריו שיטת אימון פרקטית, שמעבירה את המתאמן תהליך אימון מהיר במיוחד מבלי להתפשר על איכותו ועומקו .

הבוגרים יוצאים לעולם האימון המנטלי חדים ובקיאים באימון מנטלי לאחר שעברו תהליך אימון אישי על עצמם, התנסו בתרגול אימונים מנטליים על חברי הכיתה וכן התנסו בסטאז' של שני מתאמנים .

כך שמה שמבדיל את בוגרינו ממאמנים נוספים בשוק הוא ההכנה הפרקטית העמוקה אותה הם עוברים. כל שלב שצוין לעיל מעשיר את הידע ומכין את הקרקע ליום האמת, מעצם ההתנסות עצמה, אך גם בעקבות ניתוח ודיוק הממצאים מכל התנסות.

כמו כן, התלמידים בקורס נכנסים ממש ל״עולם המנטלי״ מהשיעור הראשון. הם מקבלים מטלות להגשה ובכך נחשפים לתכנים מנטליים ושיח מנטלי ברמה יום-יומית. למעשה הקורס מתרחש בכל יום לכל תקופת הקורס, ולא רק במפגשים הפרונטליים המתקיימים פעם בשבוע. אנו מאמינים שכדי להיות מאמן מנטלי טוב - צריך לחיות ולנהוג כמו שמאמנים מנטליים עושים בחיים שלהם. וכך נעשה גם בקורס.

המשתתפים פוגשים במהלך הקורס אנשים מתחומי עיסוק מגוונים המיישמים את כלי האימון המנטלי בעיסוקם כגון: מנהלים, אנשי חינוך, יזמים וכן מאמנים מנטליים העוסקים באימון מנטלי בפרקטיקה. 

להרשמה מקוונת לחצו כאן