דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

אירגון חופשה בעזרת מורה דרך מקצועי

גם אם תשאלו אנשים מסביב לעולם, ועל אחת כמה וכמה שאם תשאלו אנשים שגרים במדינה, כנראה שתקבלו תשובה חד משמעית לגבי מיהי אחת המדינות היפות בעולם. ארץ ישראל על שלל גווניה, ממטולה בצפון ועד אילת בדרום, מהכנרת ועד מדבר יהודה, היא אחד המקומות היפים ביותר שנמצאים על הגלובוס.

מי יסייע לכיתות בטיול שנתי ולתיירים שהזמינו חופשה מאורגנת?

ומכיוון שכך, טיולים ברחבי המדינה נערכים חדשות לבקרים. לעיתים מדובר בקבוצות תלמידים שיוצאים לסיורים בטבע או לטיולים שנתיים, לעיתים דווקא ועדי עובדים שעושים הפסקה מהשגרה היומיומית ובוחרים לטייל ברחבי הארץ ולפעמים מדובר בתיירים שבאו מרחוק, שהזמינו מבעוד מועד חופשה מאורגנת שכוללת בילויים רבים בארץ הקודש, ביניהם גם סיורים במקומות היותר יפים שיש לישראל להציע. עם זאת, מי יהיו אלו שיחליטו בדיוק לאיזה מקומות ללכת? מי יהיו האנשים שיחשפו בפנינו איזה מסלול יהיה יותר מרהיב או פחות מסוכן? מי אותם אנשים שיוכלו להוביל אתכם אל האתרים הנכונים ויעזרו לנו לנווט בשטח, על מנת לא ללכת לאיבוד? התשובה הינה אחת, ומצביעה על מורי הדרך המקצועיים.

מוזיל חופשה מאורגנת, מספר את הסיפורים המרתקים ביותר- תפקידו של מורה הדרך

מורה דרך מקצועי הוא האיש שלכל טיול אליו תצאו, תמיד תרצו אותו לצדכם. הוא זה שיידע לנווט בדיוק למקום הנכון, הוא זה שיוביל אתכם לאתרים הכי מסקרנים והכי מרתקים, הוא זה שיספר לכם את הסיפורים ההיסטוריים על כל מקום אליו תגיעו והוא יהיה זה שיוכל לחסוך עבורכם בעלויות, אחד מהדברים היותר חשובים של טיול מאורגן מוצלח, כשיתכנן לכם ימים שלמים ללא צורך בשכירה יומית של אוטובוס או טיולים עם לינה במלון נהדר שמציע מחירים אטרקטיביים. אך כיצד ניתן לבחור במורה הדרך הנכון ביותר, אותו מורה שיוכל להסביר בחינניות ובסבלנות אין קץ על כל מקום ויוכל להציע באדיבות עזרה בכל סיטואציה שעשויה לקרות?

קורס מורי דרך מקצועיים במכללה האקדמית בוינגייט- המקום הנכון ביותר ללמוד בו

הפתרון לכך יהיה לבחור מורה דרך מוסמך שעבר את הקורס במכללה האקדמית של וינגייט. וינגייט נחשבת למכללה המובילה בארץ בכל הקשור להסמכת מורי דרך, כאשר הקורס המתקיים בשעריה כפוף למשרד התיירות של ישראל. במהלך כ-620 שעות בקורס, ובין 82 סיורים לימודיים, ייהנו מורי הדרך לעתיד מלימודים באמצעות טובי המרצים בתחום לימודי מדינת ישראל אודות תקופותיה השונות של מדינת ישראל בסדר כרונולוגי, יזכו להעשרה של תחומי עניין נוספים הקשורים בארץ ישראל דוגמת כלכלה, זואולגיה, גיאולוגיה ופוליטיקה, ויקבלו מידע על אמנות יהודית נוצרית ומוסלמית ועל סגנונות אדריכליים מתקופות קדומות. יחד עם זאת, על מנת שיוכלו להעביר את המידע הנרכש בצורה הטובה ביותר, חלק בלתי נפרד מהקורס יהיה על טכניקות הדרכה מגוונות ומתודיקה של העברת חומרים לימודיים, אותן הם ינסו בהדרכות שמדמות מצבי אמת כמו הדרכות באוטובוס או באתר עצמו.

מאמרים רלוונטים נוספים

המלצות למתמחה בשנה"ל תשע"ד

28/01/2014

קרא עוד

מדריך למסע על שביל ישראל

04/02/2014

קרא עוד

קורס נטורופתיה

03/03/2014

קרא עוד

אבחון פסיכודידקטי

17/02/2014

קרא עוד

לא לשכוח חוליות שלד ברכב חונה

05/07/2015

קרא עוד

נפלאות הסו-ג'וק

11/08/2013

קרא עוד