חיפוש סגור

מדוע כדאי ללמוד קורס מדריכי כדורסל

מדוע כדאי ללמוד קורס מדריכי כדורסל? כדורסל הינו ענף הספורט השני הכי פופולארי בישראל לאחר כדורגל.

הביטויים לכך הם בעובדה כי משחק הכדורסל עובר כחוט השני בתוכנית החינוך הגופני בבתי הספר מכיתה א-י"ב. גם בשעות לאחר בית הספר בכל עיר קיים מועדון ספורט המלמד ומאמן ילדים בענף זה. לא רק בחינוך הוא בא לידי ביטוי בפופולאריות שלו, תרבות הפנאי בישראל מקדשת ומקדמת את הענף. ענף הכדורסל בישראל מגלגל כספים רבים בעקבות משחקים של הנבחרת והליגה שהקהל בא לצפות ומשלם מחיר רב על כרטיס, ממינויים על ערוצי טלוויזיה לצפייה במשחקים, ורכישה של ציוד ספורט של אותה  קבוצה. וזה  למעשה רק על קצה המזלג.

כפי שנאמר ענף הכדורסל מגלגל כספים רבים כתוצאה מהיותו פופולארי, כספים רבים מושקעים על ידי ראשי עיירות שונות כדי לקדם את קבוצת הכדורסל העירונית. כתוצאה מכך, קיימת דרישה לכוח עבודה רחב בתחום. החל ממדריכי ילדים בגיל טרום בית ספר בחוגים, מאמני כדורסל בחוגי אחר הצהריים, מאני נבחרות וליגות שונות. כיום אין גיל מוקדם מידי להתחיל לשחק כדורסל וכמובן כבר קיימות ליגות לנשים.

במידה והינכם מוצאים את תחום הכדורסל כמעניין ומאתגר ויש לכם לו מעט רקע בנושא משחק הכדורסל.

יתכן ותמצאו את קורס מדריכי כדורסל כייעודי עבורכם.

מעבר לקורס עצמו בו תרכשו ידע  בתחומי עניין עיוניים מעניינים כמו: אנטומיה, פיזיולוגיה, פסיכולוגיה התפתחותית ותורת האימון, תקבלו בקורס גם ידע עיוני חשוב על אותו ענף  בהדרכה ואימון, חוקה ושיפוט,מיומנות אישית,הכנה גופנית לילדים, תורת הענף ועוד. קורס מדריכי כדורסל יעניק לכם את הידע העיוני ואת הכלים בפועל להתמודד מול ילדים בודדים וקבוצות ולהעביר שיעורי כדורסל בצורה מאתגרת, איכותית ומהנה. 

בסיום קורס מדריכי כדורסל, תצאו עם תעודת מדריכים בתחום מאוד פופולארי שיש בו קיום הרבה דרישה. קורס מדריכי כדורסל ניתן לערוך באחד מהמוסדות האקדמאיים  בתחום החינוך הגופני כדוגמת 'המכללה האקדמית בוינגייט'.

הידע הנצבר במהלך הקורס יכול לתרום לא מעט לא רק לאלה המכוונים להיות מדריכי כדורסל אלה לכל העוסקים בתחומי הספורט, לדוגמא מורים בבתי הספר, מדריכים בחוגי הספורט ועוד. מעל לכל, מבחינה כלכלית, רכישת תעודת מדריך בתחום הספורט ותחום הכדורסל בפרט יכולים להוות כקרקע בטוחה מבחינה כלכלית וכמוצא להשלמת הכנסה. ניתן למצוא מורים לספורט רבים העוסקים בהדרכת חוגי ספורט שונים אחר הצהריים, בהדרכת קייטנות בקיץ ומחנות אימונים.

מאמרים רלוונטים נוספים

אומנות כחינוך בבתי הספר

13/10/2014

קרא עוד

מורה דרך

09/10/2012

קרא עוד

אילו ביטוחים דרושים לעוסקים בספורט אתגרי?

25/01/2017

קרא עוד

בילאט 30-30

17/02/2014

קרא עוד

מהו אימון אישי ואיך הוא משנה חיים

14/11/2013

קרא עוד

קורסים לגמול השתלמות

02/12/2013

קרא עוד