קורס מדריכי כדורסל

רקע קורס מדריכי כדורסל:

קורס מדריכי כדורסל מכשיר אתכם להיות מדריכי כדורסל.קורס המכשיר מדריכי כדורסל תוך הקניית ידע ושיפור יכולות ומיומנויות ההדרכה בענף הכדורסל, לימוד טקטיקה בסיסית ושיפור מיומנויות כדורסל ברמה הטכנית והטקטית.

רכז מקצועי:
מנהל מקצועי-צביקה שרף - מאמן נבחרת ישראל בעבר, מאמן מאז 1983

היקף הלימודים:
228 שעות לימוד, הכולל 60 שעות לימודים עיוניים במדעי הספורט, 140 שעות לימודים בתורת הענף של כדורסל וכן עזרה ראשונה בהיקף 28 שעות

הסמכה:
הדרכת כדורסל עד גיל 16

תכנית הלימודים קורס מדריכי כדורסל:
מדעי הספורט (60 שעות לימוד אקדמיות):
אנטומיה (15), פיזיולוגיה (15), תורת האימון (15), פסיכולוגיה (15).
נושאי הלימוד בכדורסל (140 שעות לימוד אקדמיות):
מתודיקה, מיומנות אישית, תרגול ושיפור טכניקה, הכנה גופנית לילדים, טקטיקה,
הדרכה באימון כדורסל, אימון מדריך, חוקה ושיפוט.
מגיש עזרה ראשונה (28 שעות לימוד). הסמכה זו מהווה תנאי לקבלת התעודה.

תנאי קבלה קורס מדריכי כדורסל:
גיל 16 לפחות. 
ראיון אישי ומבחן מעשי. 
אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה, ועל כשירות לעסוק בפעילות גופנית. 
בהתאם להנחיות מנהל הספורט, נדרש ניסיון ספורטיבי-תחרותי מוכר בענף.

לפרטים והרשמה לקורס מדריכי כדורסל חייגו: 5009*

לצפייה בפלייר תעודת מדריך כדורסל בחודש אחד במוסינזון, הוד השרון

לצפייה בתכנית הקורס
 
לצפיה בהמלצות על הסגל

קורסים נוספים באותו נושא:
קורס מאמני כדורסל

קורס זה מתקיים גם ביחידות ללימודי חוץ הבאות:
תל-אביב
אשדוד
ירושלים
ראשל"צ
בקה ג'ת


קורס מדריכי כדורסל מכללה האקדמית בוינגייט הכשיר אינספור מדריכים מוצלחים במהלך השנים והעניק להם את הכלים החיוניים להצלחה מירבית בעולם המקצועי בתחום. הקורס מקנה ידע ומשפר את היכולות והמיומנויות של המועמדים, תוך כדי לימוד טקטיקת משחק וטכניקות יעילות. היקף הלימודים עומד על 228 שעות לימוד, כאשר הן כוללות 60 שעות לימודים עיוניים, 140 שעות לימודים בתורת הענף ו-28 שעות של לימודי עזרה ראשונה.


תנאי הקבלה עבור קורס מדריכי כדורסל מאפשרים למועמד בן 16 ומעלה לעבור ראיון אישי ומבחן מעשי, תוך כדי הצגת אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה. הקורס הוא אינטנסיבי ודורש הרבה סובלנות והשקעה. אומנם כדורסל הוא משחק, אך מדובר במשחק מלא בטכניקה, מה שמצריך מהמדריך להיות מרוכז בכל עת ולהביט על התמונה הרחבה, בעודו מדריך קבוצה שלמה. בקורס התלמידים ילמדו כיצד לבנות מערך משחק, כיצד להכין את הילדים הכנה גופנית, כיצד לתרגל עימם ולשפר את הטכניקה, טקטיקה, מתודיקה וכמובן הדרכה. בין היתר, קורס מדריכי כדורסל מצריך גם לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון ופסיכולוגיה, מה שיהווה את הבסיס לכל ההדרכה, בידיעת תהליכים של גוף האדם והדרך הטובה ביותר בכדי לאמן אותו. אומנם מדובר על קורס מדריכי כדורסל לילדים, אך בוגר שיעבור את הקורס בהצלחה עם ציונים עוברים, יוכל בעתיד לעבור קורס מאמנים, מה שיקנה לו מעמד בעולם הספורט והצלחה לעתיד בתחום.


קורס מדריכי כדורסל הוא קורס שמצריך השקעה מצידו של התלמיד, לכן חשוב שציוניו בבית הספר בו הוא לומד יהיו טובים והוא לא יזניח את לימודיו, מאחר וגם זה תנאי להצלחה. המכללה האקדמית בוינגייט מברכת את כל תלמידיה לשנה מוצלחת ופורייה, של עשייה ושל שגשוג. אין ספק כי מדובר באחת מהמכללות הטובות ביותר בארץ, שמעשירות את הידע ומעניקות לימודים ברמה גבוהה. 

*פתיחת הקורסים מותנית במספר נרשמים ובכפוף לאישור מנהל הספורט 

קורס מדריך כדורסל

[x] סגור
כפתור צור קשר

accessibility