חיפוש סגור

רשמים מקורסים בתוכנית להכשרת מומחים לפנאי אתגרי

טיפול באמצעות הרפתקה ומסע בטבע

1. חברות יקרות וחברים יקרים, רגע לפני המירוץ של היום הזה, אני רוצה להגיד - WOW !!! היה אדיר. מצטרפת לטניה ולמילותיה הנפלאות בווטסאפ. 

ברכב חזרה גדי ואני עשינו עיבוד דואלי - יצאנו מאושרים, מחויכים, עם לב רחב ומלא. אז מה היה כאן שהיה נפלא ונהדר? 

?WHAT

לי התשובה ברורה - יש לנו קבוצה של אנשים שהביאו את עצמם והיו מוכנים לתת המון כדי שלכולם יהיה טוב. כל אחת וכל אחד מאיתנו הוא מנהיג ולקחנו את המנהיגות לטובת הקבוצה והעולם מתוך אהבת האדם והרצון להיטיב לזולת. הגענו לאושר המיטבי - להיות חלק מקהילה ולתת לאחרים מבלי לצפות לתמורה. 

?SO WHAT  

אני לוקחת מהחיבור בינינו השראה לכל קבוצה בה אהיה ובכל יוזמה אותה אזום. המסיבה הזו עבורי היא ירית הפתיחה להרבה תמונות של אנשים שצוחקים ונהנים מתום ועד תום. (הראיתי את המצגת ליונתן בן זוגי, וגם הוא התלהב מהשמחה והצחוק שפורצים מהתמונות. חגית - שיחקת אותה עם המוזיקה הנפלאה קיבלת מחמאות בכל שיר מחדש). 

?NOW WHAT

בחודש מרץ נקיים את המפגש ששרי הציעה - בניית מתקנים והתנסות בתרגילים. אז אפשר כבר להתחיל לפנטז על תרגיל שהיינו רוצים לעשות ולא הייתה לנו קבוצת פיילוט ללמוד עליה וממנה. תודה לכם על הזכות להיות חלק ממה שנוצר כאן בזכות כל אחת וכל אחד. עבורי זו הגשמת חלום.

2. תודה דותן, אמנם לא לקחתי היום את זכות הדיבור, אבל היום עדין לא נגמר... אכן היה משהו מיוחד בקבוצה, בלמידה המשותפת ובכבוד ההדדי שהיה ללא עוררין. חוויה יוצאת דופן כתלמידה לקבל קבוצת חברים כזו , בה מתקיימת הערכה כל כך עמוקה לכל אחד מהקבוצה. לא פלא שהתוצאות היו כל כך טובות. במקום כל כך מפרגן אפשר רק לצמוח.

דותן, תודה לך שקיבצת אותנו יחד. כמו שאמרנו בעבר, אנחנו כנראה ראויים האחד לשני. תרשה לי לתקן אותך, החוויה שלך שאתה למדת מאיתנו לא שייכת לתחום, שייכת למורה צנוע, בטוח בתחומו ובידע שלו, שמאפשר לעצמו ללמוד מהתלמידים. עכשיו כשאמרתי, אני יכולה לישון בשקט. לילה טוב לכולנו. עדיין קצת מכווצת מהפרידה. למרות ההכחשות - כאילו לא נפרדנו. זה שניפגש, לא אומר שלא נפרדנו. נפרדנו מתקופה נהדרת יחד

3. השקעה ויוזמה של אנשים בקורס נותנות השראה לכל החיים!!!

מאמרים רלוונטים נוספים

תנועה ונשימה משיטת גירוקינסיס לשיפור יכולות הלימוד

03/09/2019

קרא עוד

טיפים והארות בתחום האימון ואורח החיים הבריא לקראת השנה החדשה - ד"ר איתי זיו

09/10/2016

קרא עוד

תכנית להכשרת מטפלים באמצעות תנועה ואמנויות ממוקדת שיקום בקהילה

11/06/2017

קרא עוד

fascia פאשיה - מערכת רקמות החיבור של גוף האדם

04/12/2013

קרא עוד

לימודי ספורט

09/01/2014

קרא עוד

מיתוסים בתזונה: מדוע הם כה רבים?

22/03/2017

קרא עוד