דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

Nirvana Fitness & Flow

רקע לקורס Nirvana Fitness & Flow

חשיפת המשתתפים לאימון Nirvana Fitness & Flow והכרת עקרונות השיטה הייחודית של הרפיה ונשימה מודעת. משתתפי הקורס ייהנו מרכישת ידע בשיטת Nirvana Fitness & Flow ,

ילמדו את השילוב בין תורות תנועה שונות כמו פילאטיס, יוגה, טאי צ'י ונשימה קצבית אשר יגרמו לחוויות מצב FLOW, יתנסו בנשימה קצבית ויכירו מוזיקה עם צלילים וטכנולוגיה ייחודית להעלאת גלי מוח מסוג טתא. המשתתפים יתנסו במיינדפולנס והדמייה אשר יאפשרו רגיעה והרפיה לצד עבודת כוח וגמישות של הגוף, ישפרו את יכולת השליטה והביצוע הגופני האישי, יעצימו את העצמי ויחוו חוויה אישית וקבוצתית מעצימה.

סגל

ד"ר ענבל פרי

הקורס מיועד

למורים, מדריכים ולעוסקים בפעילות גופנית

תכנית הלימודים

לימוד טריגרים ברמות קושי שונות, תרגול חימום על סוגיו:  Swing, Shake, Spiral Stretching, מצבי לחץ, מצב Flow, המדע בשיטת האימון, מערכת הנשימה,  נשימה מודעת, בדיקת חמצן, טכניקת נשימה PLB, תרגול נשימה 4/4, 4/8, 4/12, השפעת האימון על גלי המוח,  השפעת האימון על המערכת הורמונלית, מערכת עצבים אוטונומית, Binural Bits - מוזיקה עם צלילים וטכנולוגיה ייחודית, ייצוב שרירי הליבה, הכרת סוגי מיקוד שליטה.

היקף הלימודים

30 שעות

פרטים נוספים

המעוניינים בתעודת הדרכה יידרשו לעמוד בדרישות מסלול ההדרכה בקורס משלים בהיקף 30 שעות שבו תוענק תעודת ״מדריך/כה לשיטת Nirvana Fitness״ וכן בתשלום נוסף שישולם ישירות לחברת Nirvana Fitness & Flow העולמית.

למה אצלנו

המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) הנו מוסד מוכר להשכלה גבוהה. הלימודים במכללה מעניקים הכשרה אקדמית המשולבת בהכשרות מקצועיות במגוון רב של נושאים. למכללה יש את הידע, הכלים ומיטב המרצים המובילים בתחומם.