דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

כנס הכושר Core Functional Convention

כנס הכושר Core Functional Convention יתקיים זו השנה הרביעית ברציפות

יום שישי, 20.9.19 במכללה האקדמית בוינגייט.

הכנס בארגונו וניהולו של רועי אברהם, מרצה ומרכז קורסים במכללה.
בכנס נבחרת מדריכים, מורים ומרצים מהטובים בישראל, אשר מביאים עמם שילוב של ניסיון עתיר שנים, ידע, חדשנות ואהבה עזה למקצוע.

הכנס לא פוסח על אף ענף: kick פונקציונלי, Core דאנס, חיזוק, HIIT, OUTDOOR, פילאטיס, יוגה, הגיל השלישי וגיל המעבר, ג'ימנסטיק, חדרי כושר והרצאות עומק שרק יעשירו וימלאו את ארגז הכלים שלכם.
אנו דואגים לחדש ולהציג את הטרנדים החמים והלוהטים הקיימים בתחום התנועה, אביזרים חדשים המשלבים טכנולוגיה ומדע לצד שיטות אימון חדשות ומאתגרות.

שניים מהאביזרים שישתתפו בכנס ויכללו ברשימת השיעורים המוצעים, הוצגו לאחרונה בתערוכות כושר בגרמניה ואיטליה. אלו הם ה - Blazepod ו ה- Revoring.
ה- Revoring יוצג על-ידי מאמני כושר של חברת Bee Sport, אשר גם מספקת את ציוד הכנס. מתחם ה-Revoring יוקם בדשא גיל, במתחם ה-outdoor של הכנס, ויספק תצוגה מרהיבה שלא נראה כמותה בארץ. ראו הסרטון

 

ה-Blazepod, מוצר פרי המצאה ישראלית, המביא גאווה גדולה לישראל, מגיע הישר לכנס ה-Core Functional Convention במכללה האקדמית בוינגייט וחושף לעולם מאמני הכושר את הדור הבא בתחום האביזרים באימון הפונקציונאלי.

כמו בכל שנה, המכללה האקדמית בוינגייט דואגת לספק חוויה שלמה - בה כל משתתף זוכה לערכה ייעודית המחולקת בתחילת הכנס, ולאורך כל היום: דוכני בגדים, כיבוד קל, ארוחת צהריים קלה, מיטות לטיפולי רפלקסולוגיה למשתתפי הכנס, כמו גם תעודת השתתפות.

הנרשמים מטעם המכללה זכאים להנות מהטבת הנחה ברישום בגובה 100 ש"ח עד ה-15 באוגוסט. מחיר הכנס עבור משתתפים אלה הוא 250 ש"ח בלבד (לאחר ה-15 באוגוסט המחיר עולה חזרה ל-350 ש"ח). שימו לב! על מנת לקבל את ההטבה יש להזין בעת התשלום באתר, קוד קופון WINCOL (באותיות גדולות).
לצפייה בחוברת הכנס, מערכת השעות, רשימת המורים והמרצים ועוד ..

 

מאמרים רלוונטים נוספים

יציאה מעבדות לחרות - טיפול בהפרעת פאניקה ואגרופוביה

01/04/2015

קרא עוד

למה חשוב לטייל בחו״ל עם מדריך טיולים מוסמך

25/06/2015

קרא עוד

כיצד מדריך טיולים מוסמך מעשיר את חווית הטיול

25/06/2015

קרא עוד

הילינג סיני פרח הלוטוס

24/07/2016

קרא עוד

מאלף, מטפל התנהגותי ווטרינר התנהגותי – מה ביניהם?

05/02/2013

קרא עוד

איך להימנע מפציעות ספורט?

28/10/2014

קרא עוד