דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קורסים במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)

המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) נחשב כיום לאחד ממוסדות הלימוד המובילים בארץ בתחום הספורט, הנופש והבריאות. הקמפוס מציע לסטודנטים הבוחרים ללמוד בו מגוון של מסלולי לימוד, שכוללים שיעורים עיוניים והתנסויות בשטח. חלקם מוצעים במסגרת לימודי תואר ראשון, חלקם במסגרת לימודי תואר שני וחלקם במסגרת לימודי תעודה. כל קורסי המכללה מציידים את בוגריהם בכלים הנדרשים להם כדי לעבוד בתחום שבו הם בחרו, כמו גם בתעודות ההכרחיות למקצועות השונים.

לימודי תואר ראשון במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)

במסגרת לימודי התואר הראשון במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט), מוצעים לסטודנטים מגוון רחב של קורסים, בהם הם יכולים להשתתף. קורסים אלה מתמקדים בתחום החינוך הגופני, האימון והשיקום. הם מקנים למשתתפים בהם את כל הכלים הנדרשים למי שרוצה לעבוד בתחום באופן מקצועי ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר. הנה דוגמא לכמה מהקורסים המוצעים בתואר זה: קורסי מבואות – מבוא לפיזיולוגיה, מבוא לסוציולוגיה, מבוא למחקר ומבוא לאנטומיה, קורס פיזיולוגיה של המאמץ, קידום פעילות גופנית ובריאות, תזונה ופעילות גופנית, ספורט אישי, ספורט קבוצתי, סוציולוגיה של הספורט, מיומנות תנועה, מרכזי בריאות וכושר ועוד. הקורסים השונים נפרשים על פני ארבע שנות הלימוד של התואר הראשון.

קורסים במסגרת לימודי המשך

מורים בעלי תעודת הוראה יכולים לבחור במסלול של לימודי המשך לקראת תואר, שכולל קורסים שונים המקנים להם את כל הכלים והמיומנויות הנדרשות ממורים מוסמכים בכירים. הבוחרים במסלול נדרשים להשתתף במגוון של קורסים שונים, כמו: יישומי מחשב בספורט ותנועה, מדידה והערכה בחינוך ובחינוך גופני, קורסי מבואות – מבוא לסוציולוגיה, סוציולוגיה של הספורט, מבוא לארגון וניהול הספורט, מבוא להיסטוריה של הספורט, סוגיות עיוניות במדעי החינוך הגופני, התנהגות ולמידה מוטורית, התפתחות מוטורית ועוד.

קורסים שונים במסגרת לימודי תעודה

המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מציע גם מגוון של קורסים שונים, המיועדים לחסרי תעודת הוראה המעוניינים לעבוד כמדריכים מקצועיים. מדובר בקורסים מעשיים, שכוללים גם מפגשים עיוניים המרחיבים את תחום הלימוד ומספקים למשתתפים בהם ידע חשוב. הנה דוגמא לכמה מהקורסים המוצעים במסגרת לימודי תעודה אלה: מחול אירובי, רכיבה טיפולית, שיאצו, רפלקסולוגיה, ספורט טיפולי, פעילות גופנית לגיל הרך, פעילות אתגר ונופש, מורה דרך, מחשב בכיף, שחייה, אנגלית, אינטרנט, הידרותרפיה, טאי-צ'י, נטורופתיה ועוד. אלה המעוניינים לעבוד כמאמנים, יכולים להשתתף בקורס מאמנים שמקנה להם תעודת מאמן באחד מתוך ענפי הספורט השונים: כדורסל, כדורגל, כדוריד, כדורעף, אתלטיקה, שחייה, התעמלות, התעמלות מכשירים והתעמלות אקרובטית. במסגרת בית הספר לתיירות ופנאי אתגרי יכולים הסטודנטים ליהנות ממבחר של קורסים הקשורים אל התחום – קורסים המקנים להם תעודה מקצועית רשמית. למשל: תיירות קולינרית בישראל, מדריכים בכירים לרכבי שטח ולרכבי 4X4, מנחי סדנאות שטח, טיפול באמצעות הרפתקה ומסע בטבע, מומחים לפנאי אתגרי, מדריכי הישרדות, בוני שבילים בשטחים פתוחים, מובילי קבוצות אופניים, מדריכי אופניים, סוכני נסיעות ויועצי תיירות, מדריכי מסעות לפולין ועוד.

קורסים בפריסה ארצית ובהתאמה מלאה

המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מציע מבחר של קורסים בפריסה ארצית כדי לאפשר לכל מי שרוצה לקבל את הכלים הנדרשים לו בתחום הספורט והבריאות לעשות זאת מכל מקום, ובעיקר באזור הקרוב לביתו. את הקורסים של וינגייט אפשר למצוא בשלוחותיה השונות של המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט, מהצפון ועד הדרום: עפולה, נצרת, חיפה, קריות, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, ירושלים וגם ערד. לאוכלוסייה החרדית, מציע המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) קורסים במתכונת מיוחדת. את הקורסים האלה ניתן למצוא ביחידה ללימודי חוץ בירושלים, והם מותאמים ישירות למשתתפים בהם. קורסים אלה נועדו להכשיר נשות מקצוע דתיות וחרדיות במקצועות התנועה וכן לאפשר להן לעבוד מול הציבור החרדי כמטפלות בתנועה, בתחומים כמו הידרותרפיה, ספורט טיפולי ועוד.

מאמרים רלוונטים נוספים

לימודי אילוף כלבים

28/08/2013

קרא עוד

מיוחדות קוסמית

28/08/2013

קרא עוד

"פסק זמן בבקשה! הוויסות החושי יצא לי מכלל שליטה"!

09/08/2018

קרא עוד

הרשתות החברתיות הן פלטפורמה יעילה לקידום העסקים

11/06/2017

קרא עוד

תזונה בריאה לתחילת השנה

03/09/2019

תזונה בריאה לתחילת השנה

קרא עוד

פסח בראי הנטורופתי

08/03/2015

קרא עוד