חיפוש סגור

מדריך ספורט - מקצוע מאוד חיוני

לאור המודעות הגוברת לבריאות בשנים האחרונות, ישנו ביקוש גדול יותר למדריכי ומאמני ספורט פרטיים וכמובן עבור מדריך ספורט בחדר הכושר. אנשים אשר לא עוסקים בפעילות גופנית מודעים לכך שבכדי לחיות אורח חיים תקין ובריא עליהם לעסוק בכושר לפחות שלוש פעמים בשבוע וכמובן לצרוך מזון בריא ומזין. המכללה האקדמית בוינגייט מוכרת על ידי משרד החינוך ומציעה מגוון גדול של קורסים במסלול של מדריך ספורט או מאמן ספורט בתחומים כגון שחייה, כדורסל, כדורגל, חדר כושר ועוד. כל הקורסים נלמדים על ידי סגל מרצים מקצועי ובעל יחסי אנוש מעולים. המכללה האקדמית בוינגייט מעניקה לכל סטודנט חוויה לימודית שונה מהרגיל, שכוללת גם חוויה תרבותית ומגוון אירועים מעשירים שמתרחשים במהלך שנת הלימודים.

קורס מדריכי כושר

בקורסי מדריך ספורט, המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה את הסטודנטים להיות הטובים ביותר בתחומם ומאפשרת להם להתנסות באופן מעשי במהלך תקופת הלימודים בכדי להכין את הסטודנטים לשוק העבודה ברמה גבוהה. ישנו מגוון גדול של תחומים שביניהם הפופולארי ביותר הוא קורס מדריכי כושר במכון כושר ואימון קטינים. הקורס מתאים בעיקר לאנשים ספורטיביים שחיים ספורט בכל רגע ורגע, מבלים שעות רבות בחדר הכושר ובין לבין מעניקים הדרכה אקראית למתאמני המכון. אין ספק כי זו דרך מעולה לשלב בין אהבה מסוימת לבין קריירה וליצור מקצוע לחיים שיכול הן לשפר את הבריאות והן להעניק הכנסה קבועה.

מאמני כושר

בקורס מדריכי כושר גופני הסטודנטים לומדים בהיקף של 180 שעות לימוד שכוללות פיזיולוגיה, אנטומיה, תזונה ועוד. במהלך הלימודים הסטודנטים מודרכים על ידי צוות של מרצים מהמעלה הראשונה, כאשר לכל אחד התמחות שונה בספורט ויש לו ניסיון רב, באמצעותו הוא משפיע על הסטודנטים לקחת חלק בעולם זה ולצאת אליו עם הסמכה ראויה ומקצוע ביד. קורס מדריכי חדר כושר אומנם מיועד להדרכת ספורט לקטינים, אך בסיום הקורס כל בוגר שצלח קורס, יוכל לעבור קורס מאמני כושר ולהפוך את האהבה שלו לקריירה מקצועית בעולם הספורט. המכללה האקדמית בוינגייט נמצאת בלב השרון במקום פסטורלי ומלבב אך בנוסף למכללה עצמה ישנן שלוחות שונות ברחבי הארץ, בהן ניתן ללמוד את אותם מקצועות. יחידות ללימודי חוץ נמצאות בתל אביב, אשדוד, ראשון לציון, קריות, ירושלים, עפולה-נצרת ואילת.

מדריך ספורט הוא מקצוע מאוד חיוני לחיים עבור הסטודנט שלומד אותו, מאחר והקורסים השונים ילמדו אותו כיצד להתנהל בכדי לקיים אורח חיים בריא ולהאריך את החיים, תוך כדי עבודה.

מאמרים רלוונטים נוספים

"אני מאמין" אישי-מקצועי

28/01/2014

קרא עוד

אכילה ואימון התנגדות

02/12/2014

קרא עוד

מה היא שיטת ג'ירוטוניק?

25/12/2019

קרא עוד

המסלול להסבת אקדמאים

12/07/2015

קרא עוד

רשמים מקורסים בתוכנית להכשרת מומחים לפנאי אתגרי

06/04/2014

קרא עוד

טיפים והארות בתחום האימון ואורח החיים הבריא לקראת השנה החדשה - ד"ר איתי זיו

09/10/2016

קרא עוד