חיפוש סגור

גאדג'טים לתחום הספורט

העולם שלנו ממשיך לפרוח ולקדם אמצעים טכנולוגיים שמאפשרים לנו להעריך אותם בהעדרם. הטלפון הנייד נראה מאוד טריוויאלי לכל אחד מאתנו כיום אך בעבר להוציא שיחת טלפון אלחוטית הייתה פריווילגיה גדולה שלא כולם יכלו לזכות לה. מאחר והטכנולוגיה ממשיכה להתקדם חשוב לעשות עמה דברים חיוניים שיעזרו לנו לקיים אורח חיים בריא שמנוהל על ידי כושר גופני ותזונה נכונה. הפלאפון החכם יכול לשמש בתור גאדג'טים לתחום הספורט בהיותו גם יומן תזונה מדויק, באמצעו אפליקציות אשר מאפשרות למשתמש להרכיב את התפריט השבועי וליהנות מפירוט מדויק של מספר הקלוריות שנצרכו בכל יום ואף מספר הקלוריות שהושלו מפאת פעילות גופנית.

מזלג חכם

יחד עם הטכנולוגיה, המודעות לספורט ולאורח חיים בריא עלתה וכתוצאה מכך ניתן לראות חיבור מאוד יפה בין טכנולוגיה מתקדמת לבין הבריאות באמצעות גאדג'טים לתחום הספורט שמאפשרים נגישות גדולה יותר לעולם זה ומאפשרים לנו לעשות ספורט ולאכול נכון בעזרתם של גאדג'טים מאוד מיוחדים. מוצר מאוד מדליק וחדשני הוא מזלג שמודד את קצב האכילה באמצעות תקשורת אלחוטית וכן במידה והמשתמש אוכל מהר מידי, המזלג מתריע על כך. המזלג שולח מידע לפלאפון הנייד באמצעות האפליקציה ומלמד את המשתמש מהו קצב האכילה הנכון לעיכול בריא. בנוסף למזלג המיוחד, גאדג'ט נוסף שהגיע אלינו הוא מד צעדים בדמוי קופסה קטנה עם מסך קטן אשר סופר את הצעדים שהלכתם, את הקלוריות שנשרפו וכמובן מודד את הדופק ומתריע לעשיית פעילות גופנית למשתמש שלא מזיז את עצמו מספיק.

מוסיקה וריצה

בנוסף לאחרונים המוסיקה תמיד משמשת אותנו בתור אמצעי חיוני ויעיל להגברת המוטיבציה לפעילות גופנית. הפלאפונים החכמים מאפשרים האזנה למוסיקה באמצעות אוזניות ועשיית כושר גופני. לחיבור הפלאפון לזרוע, ניתן להשתמש ברצועה מיוחדת שנקשרת אל הזרוע ומאפשרת אפילו ריצה. במידה ואתם רוצים מכשיר קטן יותר ונוח לריצה, תוכלו לרכוש MP3 וליהנות ממשקל קטן יותר במהלך ההליכה או הריצה. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה סטודנטים בעולם הספורט והכושר באמצעות מגוון קורסים מוכרים ופחות מוכרים. המודעות לבריאות קירבה את כולנו לעולם הספורט, לכן נראה כי יותר אנשים דורשים מאמן כושר אישי לפעילות ספורטיבית בפארק או בחדר הכושר. הלימודים במכללה הם חדשניים ומאפשרים לסטודנטים להכיר את עולם הספורט החדש, המלא בתכונות חיוביות שמאפשרות יותר נגישות לרבים. אותם גאדג'טים מסייעים למתאמנים לצבור שעות כושר רבות יחד עם מוסיקה נעימה באוזן או כל אלמנט אחר שיעביר את הזמן.

מאמרים רלוונטים נוספים

אירגון חופשה בעזרת מורה דרך מקצועי

26/01/2014

קרא עוד

להפוך חלום למציאות

11/10/2012

קרא עוד

קורס רכיבה טיפולית

25/06/2013

קרא עוד

קורס רפואה משלימה

16/06/2014

קרא עוד

גוף גמיש - ראש גמיש - חיים גמישים

28/07/2013

קרא עוד

קורס מדריכי חדר כושר בוינגייט

06/09/2012

קרא עוד