דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

הפעלה בשטח

במהלך השנים האחרונות אנחנו עדים להשתלטות הטכנולוגיה עלינו ועל הילדים שלנו, מה שמונע מאיתנו ליהנות מהטבע ולחוות אותו כפי שחווינו בעבר, בתקופת הילדות שלנו, כאשר הטכנולוגיה לא הייתה כה מפותחת ופופולארית בקרב כל בית. המכללה האקדמית בוינגייט מנהלת בית ספר לתיירות אתגרית יחיד במינו, אשר מלמד מגוון תחומים מעולם הפנאי האתגרי כמו הפעלה בשטח שהיא למעשה שיטת לימוד אשר מדריכה את הסטודנט כיצד להתמודד בשטח במצבים שונים. השיטה נקראת Outdoor והיא מתמקדת בחוויה בשטח ותכנון סדנאות עבור קבוצות בתוך השטח. לימודים אשר כוללים הפעלה בשטח אומנם מלמדים על הטבע ועל ההתמודדות עימו, אך יחד עם זאת הסטודנטים לומדים כיצד להנהיג וכיצד ליצור תקשורת בין אישית עם הקבוצה אותה הוא מדריך. בין היתר הוא ילמד חשיבה אסטרטגית, יזמות והתמודדות במצבי לחץ בתוך קבוצות.

השתלבות במשק

בית הספר לתיירות אתגרית בעל ניסיון של שנים בתחום והוא מלווה על ידי צוות מרצים מיומן שהתנסה בתחום באופן מעשי ותיאורטי. אין ספק כי יש הבדל בין תעודה של בית ספר אנונימי לבין תעודה של המכללה האקדמית בוינגייט אשר מעלה את הרמה ומאפשרת לבוגרים לעסוק בתחום בחברות המובילות ביותר במשק. הבוגרים יכולים להשתלב בתור מנחים של סדנאות, אך גם בתור יזמים עסקיים ומתכננים פעילויות של הפעלה בשטח עבור גופים שונים. תעודת ההסמכה ניתנת לכל בוגר שעבר בהצלחה את כל מטלות הקורס, עבר מבחן עיוני ומעשי ובסופו של דבר הוא יהיה רשאי לעסוק בתחום בכל דרך בה יבחר.

להכיר את אימא אדמה

הקורסים השונים בבית הספר לתיירות, כמו הפעלה בשטח מתאימים לכל אחד ולא רק ל"אמיצים" מבנינו. השטח נראה מפחיד רק ממרחק אך ברגע שמתקרבים אליו ולומדים אותו מקרוב מבינים כמה הוא פלאי וממלא כל אחד בעוצמה חווייתית. אין ספק כי אנחנו זקוקים לכמה שיותר סדנאות בשטח שלא כוללות מכשירים אלקטרוניים אלא רק את הנוכחות שלנו וכמובן אמצעים שונים להישרדות. ישנה חשיבות רבה ללימודים האתגריים הללו אפילו בתור קורס פנאי מהנה שילמד אתכם נדבכים נוספים על הטבע ועל אימא אדמה. את הקורס מרכזים קובי בלין ודותן חיים, מוסמכים ל- Outdoor וידועים בתחום. הם יחד עם הצוות הנפלא של בית הספר לתיירות במכללה האקדמית בוינגייט, תוכלו לקבל מידע רב שיעשיר את הידע שלכם וישמש אתכם במגוון תחומים בחיים ולא רק בתחום הספציפי הנלמד.

מאמרים רלוונטים נוספים

הקשר שבין רמת העוררות (AROUSAL) לבין ביצועים מוטוריים התנהגות ו- ויסות חושי (SMD)

19/05/2021

קרא עוד

מרכיבים הקובעים את איכות השחייה התחרותית

18/04/2013

קרא עוד

ביטוח אחריות מקצועית למאמני ספורט

15/10/2013

קרא עוד

תוספי תזונה ברשות הנטורופתיה

05/09/2012

קרא עוד

האימון הגופני שמתאים לילדים עם הפרעות קשב

25/12/2019

קרא עוד

מאמן כדורסל טוב

19/11/2012

קרא עוד