דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מדריך ספורט

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה מידי יום תלמידים בלימודים בהדרכת ואימון ספורט, בתיירות אתגרית, ברפואה משלימה וכן בעוד מגוון קורסים מעניינים המאפשרים פתח עתידי לקריירה לחיים. אחד מהתחומים הבולטים ביותר במכללה הם לימודי ספורט, אשר בתוכם שפע גדול של תחומים. המכללה מסמיכה תלמידים להיות מאמנים או מדריכים ומאפשרת לכל בוגר שלמד הדרכה בתחום מסוים להשלים את המקצוע ולהיות מאמן ספורט. לפי חוק הספורט, הקורסים מחולקים לפי קטגוריות, המוגדרות לפי ההסמכה בחוק. אומנם מדריך ספורט מוסמך להדריך ילדים עד גיל 16, כאשר מאמן מוסמך לאמן בוגרים, אך גם המדריך לומד על פי הוראת חוק הספורט.

קורסי הדרכה

ניקח לדוגמא מדריך ספורט של שחייה הלומד 140 שעות אקדמיות עם תכנית לימודים רחבה של ענף הספורט באופן כללי ושל השחייה בפרט. תנאי הקבלה מאפשרים רק לבני 16 ומעלה להיבחן לקורס ולעבור ראיון ומבחן מעשי. בסיום הלימודים הבוגר הופך להיות מדריך ספורט ומוסמך ללמד ילדים עד גיל 16 ללא פעילויות תחרותיות. מנגד, קורס מאמן שחייה מעניק בסיום לכל בוגר תעודת מאמן שחייה שתאפשר לו לאמן ילדים ובוגרים כאחד. חשוב לזכור כי המכללה מעניקה הזדמנות לכל המדריכים בתחומים השונים שלמדו במכללה האקדמית בוינגייט להמשיך את ההכשרה ולהיות חלק ממאמנים בכירים בעולם הספורט. הקורסים השונים של ההדרכה הם בפריסה ארצית שעם הזמן רק ממשיכה לצמוח ולגדול לאור הביקוש. אומנם המכללה נמצאת בנתניה בלב השרון, אך ניתן לעבור את הקורסים גם באשדוד, תל אביב, ראשון לציון, חיפה, ירושלים, עפולה ונצרת, קריות ועוד.

הקמפוס

המכללה האקדמית בוינגייט מזמינה את הקהל הרחב להגיע ולהתרשם ממגוון תחומים מעולם הספורט. אם אתה רוצה להיות חלק מגוף מקצועי המשלב מקצועות שונים אם בתור מדריך ספורט או אם בתור מאמן ספורט, זה המקום בשבילך. המכללה מאפשרת ימים פתוחים, בכדי להעניק למתעניינים פרספקטיבה טובה יותר על המקום, על הסביבה הלימודית, על האוכלוסייה במכללה וכמובן על צוות המרצים המיומן. חשוב להבין כי מדובר באחת המכללות הטובות ביותר בארץ בתחום וכי כל בוגר של המכללה מקבל הסמכה ותעודה, שפותחת בפניו עולמות חדשים. הצגת תעודת הסמכה של המכללה האקדמית בוינגייט תשדרג במספר רמות את ההכשרה של הבוגר ותאפשר לו להשתלב בשוק עבודה מאוד איכותי. הלימודים במכללה האקדמית בוינגייט הם צעד אחד לפני ההצלחה לעבר קריירה לעתיד. אז בואו להשתלב ולהפוך את האהבה לקריירה.

מאמרים רלוונטים נוספים

מהו אימון אישי ואיך הוא משנה חיים

14/11/2013

קרא עוד

שיווק וספורט- איך זה עובד?

01/09/2014

קרא עוד

מרוץ עמיצור ה-40 בסימן 70 שנה לקמפוס וינגייט

08/12/2013

קרא עוד

הילינג סיני פרח הלוטוס

24/07/2016

קרא עוד

לימודי פנאי אתגרי

23/03/2014

קרא עוד

לימודי ספורט שונים

24/03/2014

קרא עוד