דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לימודי נטורופתיה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)

הנטורופתיה היא תורה מהרפואה המשלימה אשר מבוססת על כך כי לגוף יש מנגנונים טבעיים בעזרתם הוא נלחם במחלות ומווסת את עצמו באופן טבעי ללא חומרים כימיים כעזרים. המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מכשיר סטודנטים באמצעות לימודי נטורופתיה ומעבירה את כל הידע בעזרת צוות מרצים מיומן ומקצועי אשר התנסה הן באופן תיאורטי והן באופן מעשי בכל תחום אותו הוא מעביר. תכנית הלימודים של לימודי נטורופתיה כוללת מגוון לימודי תזונה ביניהם תזונה לפי סוג דם, ארומתרפיה, פרחי באך, גישות פילוסופיות בנטורופתיה, שיטות אבחון שונות, אינטגרציה וכמובן עוד מבחר של קורסי העשרה מעניינים. בנוסף לכך, לימודי נטורופתיה כוללים גם לימודים מהרפואה המערבית, מאחר שבמהלך הלימודים הסטודנטים לומדים כיצד לשלב בין הרפואה האלטרנטיבית לבין הרפואה הקונבנציונאלית בכדי להעניק לכל מטופל את מלא האפשרויות לריפוי.

מה לומדים?

התחומים אשר יילמדו בתוך לימודי הרפואה המערבית יהיו אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, בדיקות מעבדה, פרמקולוגיה וביוכימיה. בנוסף, הסטודנטים במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מקבלים ניסיון באופן תדיר בכל המקצועות הנלמדים. גם בלימודי נטורופתיה הם יתנסו במהלך השנה הרבעית בקליניקה מעשית ובסיום יהיו מוכנים בצורה המושלמת לשוק העבודה בטיפול במטופלים. בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בקלות בשוק הרפואה המשלימה לאור התעודה מהמרכז האקדמי, אשר מצטיירת כאחד המוסדות הטובים ביותר בארץ בתחום זה. אפשרויות התעסוקה הן בפתיחת קליניקה, בייעוץ בחנויות טבע, בשיווק תרופות טבעיות  ותוספי תזונה, העברת הרצאות וסדנאות ועוד.

חוויה תרבותית בקמפוס וינגייט

אין ספק כי אחת הבחירות הקשות ביותר היא לא רק בבחירת המקצוע הנבחר אלא בבחירת מוסד הלימודים הנבחר, הן מבחינת רמה והן מבחינת מיקום. המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) נמצא באזור מאוד מרכזי, בלב השרון ובנוסף מציעה מרכזים רבים שמעבירים את הקורסים השונים ברחבי הארץ. בתוך הקמפוס ניתן ליהנות לא רק מלימודים איכותיים ברמה גבוהה, אלא גם משפע של חוויות תרבותיות יחד עם חברי הקמפוס. וועד הסטודנטים עמל ימים ולילות בכדי ליצור עבור הסטודנטים הפסקות עם אטרקציות ושלל אירועים מהנים במהלך הלימודים ובאירועים מחוץ ללימודים. הקהל הרחב מוזמן להגיע ולהתרשם מהכיתות החדשות ומהאמצעים החדישים ביותר שעומדים בפני הסטודנטים, לאווירה לימודית נעימה ואיכותית.

מאמרים רלוונטים נוספים

סמינר שואה 2012, הוויה חדשה בצל הטראומה

28/01/2014

קרא עוד

כיצד תרגול יוגה באופן סדיר תורם לכושר הגופני?

22/12/2016

קרא עוד

תחושת מצליחנות אישית לפתיחת השנה החדשה

31/12/2013

קרא עוד

שיטות טיפול נטורופתיות: אירידיולוגיה

19/11/2012

קרא עוד

לימודי תיירות במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)

17/10/2012

קרא עוד

"לשבת או לקום"? לארגונומיה הפתרונות

31/01/2016

קרא עוד