דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קורס עיסוי רקמות עמוק וקורס עיסוי ספורטאים

המכללה האקדמית בוינגייט הקימה את בית הספר ללימודי רפואה משלימה בכדי להכשיר מטפלים באמצעות תכניות הלימודים ברמה הגבוהה ביותר בארץ ומעמידה ברשותם מרכז הוליסטי לצבירת ניסיון שם הם יכולים ללמוד מתוך מגוון גדול של לימודי רפואה משלימה כגון לימודי נטורופתיה, לימודי רפואה סינית, לימודי תנועה טיפולית, לימודי נומרולוגיה טיפולית, לימודי עיסוי ועוד. לימודי עיסוי מתייחסים למבחר תחומים, בניהם התלמידים יכולים לבחור: קורס עיסוי שבדי, קורס עיסוי תינוקות, קורס עיסוי ספורטאים, קורס עיסוי רפואי, קורס עיסוי אבנים חמות, קורס עיסוי טיפולי וקורס עיסוי רקמות עמוק. כל קורס עוסק בתחום שונה בעיסוי ומדריך את התלמידים באמצעות סגל מרצים מין המעלה הראשונה, אשר מאפשר להם להתמודד עם מצבים אמיתיים ולרכוש ידע וכלים בכדי לעבוד בתחום באופן הטוב ביותר.

עיסוי רקמות עמוק

קורס עיסוי רקמות עמוק מקנה לתלמידים טכניקות טיפול להתמודדות עם כאבי שרירים, הידבקויות וקשרים ברקמות שטחיות ועמוקות. בתכנית הלימודים טכניקות ידניות שונות, תוך כדי התייחסות מעמיקה למבנה האנטומי של השלד. היקף הלימודים כולל 35 מפגשים שבועיים של כ-6 שעות אקדמיות. קורס עיסוי נוסף נקרא עיסוי טיפולי, אשר מדריך את התלמידים כיצד לטפל בבעיות בריאות שונות כגון פציעות ספורט, בעיות יציבה, כאבי גב, דלקות בשרירים וכן הלאה. בסיום הקורס, הבוגרים יכולים לפתוח קליניקה פרטית לטיפולים, או להשתלב בתחום האקדמי בהעברת הרצאות.

עיסוי ספורטאים

קורס עיסוי ספורטאים הוא תחום שונה המקנה טכניקות יעילות לטיפול בספורטאים והגדלת טווח התנועה שלהם. בתכנית הלימודים לימוד תיאורטי של תנועת המפרקים, טכניקות שונות של טיפול לשיפור טווח התנועה, הכנת ספורטאים לתחרות, טיפול בפציעות ספורט ועוד. תנאי הקבלה לקורס מחייבים 12 שנות לימוד, תעודת מטפל במקצועות המגע או בוגרי לימודי פיזיותרפיה או בוגרי קורסי מדריכי כושר גופני ומורים לחינוך גופני. כמו כן, על המועמדים לעבור קורס מבנה גוף האדם ותפקודו.

המכללה האקדמית בוינגייט שמה לה למטרה להכשיר מטפלים בתחום הרפואה המשלימה ולגרום להם להיות מטפלים אמביציוזיים עם שאיפות גבוהות ועם כושר טיפולי מקצועי. הקורסים מתאימים לאנשים המעוניינים לקחת חלק בעולם זה ולעזור לאנשים אחרים באמצעות מגע.

מאמרים רלוונטים נוספים

גנטיקה ובריאות

13/09/2016

קרא עוד

אימון פונקציונאלי

03/03/2014

קרא עוד

אימון הוליסטי רוחני בשילוב פסיכודרמה

23/12/2015

קרא עוד

קורס מדריכי כדורסל - לילדים ונוער

17/03/2014

קרא עוד

תוספי תזונה ברשות הנטורופתיה

05/09/2012

קרא עוד

בילאט 30-30

17/02/2014

קרא עוד