דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

גאדג'טים לתחום הספורט/כושר

בשנים האחרונות עם הקדמה וההתפתחות, אנחנו נחשפים לטרנדים חדשים גם בעולם הכושר ונהנים מספורט חווייתי, עם גאדג'טים מפתיעים שהופכים להיות חלק סטנדרטי לחלוטין משגרת האימונים שלנו. אומנם אלו הם גאדג'טים שעולים כסף, אך מה זה עוד כמה שקלים בשביל לשכנע אותנו לעשות כושר גופני ואף ליהנות ממנו? עם המודעות העולה והגוברת נגד השמנה הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים, ניתן לראות כמעט בכל בית בישראל משקל המודד את משקל הגוף, אך כיום ניתן אף לראות משקל משוכלל יותר המודד גם את מסת השומן, משקל מסת השריר ומדד מסת הגוף. אל המשקל ניתן לחבר התקן WIFI כך שהחברה ממנה רכשתם את המשקל תעקוב אחר המדדים שלכם ותיצור עבורכם בכל תקופה פירוט המדדים והשינויים.

שעון דופק

גאדג'ט מופלא שכבש אותנו לאחרונה הוא שעון הדופק על כל סוגיו, אך שעון הדופק המוביל כיום הוא כזה שמציע פעולות דומות לפעולותיו של הפלאפון החכם. במידה ותרצו לחשב את המרחק ולבקש מהשעון מסלול ריצה ומד לשריפת קלוריות, תוכלו לקבל את הכול על גבי המסך הקטן שבזרוע שלכם. כמו כן, שעון הדופק משמש גם כנגן מוסיקה ומנתח אילו שירים יוכלו להעניק לכם מרץ ומשדר אותם אליכם ישירות. גאדג'ט נוסף ויעיל הוא אוזניות עם דיבורית, המציע חיבור אלחוטי למכשיר הסמארטפון ובאמצעות אפליקציה מסוימת ניתן לקבל מידע קולי בזמן הריצה או סתם אם בא לכם לשוחח עם חבר בזמן שאתם רצים.

גירוי חשמלי

גאדג'ט נוסף ומאוד מיוחד הוא המסאז' והגירוי החשמלי שמספק מכשיר הבנוי בצורה של נגן מוזיקה. המכשיר יוצר גירוי חשמלי על העור ומעניק תחושה של עיסוי בגב התחתון, ברגליים, בידיים וכן הלאה. במהלך הלימודים במכללה כל תלמיד ייחשף למגוון הגדול של הגאדג'טים ויבחר באילו מהם הוא אכן צריך להשתמש. 

 

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה תלמידים באמצעות קורסים שונים מעולם הספורט וההדרכה ואין ספק כי כל אותם גאדג'טים לתחום הספורט מאפשרים כושר יותר מהנה ויותר יעיל. במכללה התלמידים מקבלים את כל האמצעים הטכנולוגיים והמתקדמים בכדי להצליח בלימודים, ליהנות ולחוות סיפוק מכל קורס ואת הידע הנדרש על מנת לשלב גאדג'טים ואביזרים מתקדמים במערך האימונים.

מאמרים רלוונטים נוספים

מה ההבדל בין מורה דרך למדריך טיולים

19/11/2012

קרא עוד

להפוך חלום למציאות

11/10/2012

קרא עוד

מהו אימון באמצעות (NLP (Neuro Linguistic Programming

23/06/2013

קרא עוד

לימודי נטורופתיה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)

05/03/2014

קרא עוד

וריאציות למשחק "חיי שרה"

28/01/2014

קרא עוד

פסח - מעבדות לחרות

24/03/2013

קרא עוד