חיפוש סגור

גאדג'טים לתחום הספורט/כושר

בשנים האחרונות עם הקדמה וההתפתחות, אנחנו נחשפים לטרנדים חדשים גם בעולם הכושר ונהנים מספורט חווייתי, עם גאדג'טים מפתיעים שהופכים להיות חלק סטנדרטי לחלוטין משגרת האימונים שלנו. אומנם אלו הם גאדג'טים שעולים כסף, אך מה זה עוד כמה שקלים בשביל לשכנע אותנו לעשות כושר גופני ואף ליהנות ממנו? עם המודעות העולה והגוברת נגד השמנה הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים, ניתן לראות כמעט בכל בית בישראל משקל המודד את משקל הגוף, אך כיום ניתן אף לראות משקל משוכלל יותר המודד גם את מסת השומן, משקל מסת השריר ומדד מסת הגוף. אל המשקל ניתן לחבר התקן WIFI כך שהחברה ממנה רכשתם את המשקל תעקוב אחר המדדים שלכם ותיצור עבורכם בכל תקופה פירוט המדדים והשינויים.

שעון דופק

גאדג'ט מופלא שכבש אותנו לאחרונה הוא שעון הדופק על כל סוגיו, אך שעון הדופק המוביל כיום הוא כזה שמציע פעולות דומות לפעולותיו של הפלאפון החכם. במידה ותרצו לחשב את המרחק ולבקש מהשעון מסלול ריצה ומד לשריפת קלוריות, תוכלו לקבל את הכול על גבי המסך הקטן שבזרוע שלכם. כמו כן, שעון הדופק משמש גם כנגן מוסיקה ומנתח אילו שירים יוכלו להעניק לכם מרץ ומשדר אותם אליכם ישירות. גאדג'ט נוסף ויעיל הוא אוזניות עם דיבורית, המציע חיבור אלחוטי למכשיר הסמארטפון ובאמצעות אפליקציה מסוימת ניתן לקבל מידע קולי בזמן הריצה או סתם אם בא לכם לשוחח עם חבר בזמן שאתם רצים.

גירוי חשמלי

גאדג'ט נוסף ומאוד מיוחד הוא המסאז' והגירוי החשמלי שמספק מכשיר הבנוי בצורה של נגן מוזיקה. המכשיר יוצר גירוי חשמלי על העור ומעניק תחושה של עיסוי בגב התחתון, ברגליים, בידיים וכן הלאה. במהלך הלימודים במכללה כל תלמיד ייחשף למגוון הגדול של הגאדג'טים ויבחר באילו מהם הוא אכן צריך להשתמש. 

 

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה תלמידים באמצעות קורסים שונים מעולם הספורט וההדרכה ואין ספק כי כל אותם גאדג'טים לתחום הספורט מאפשרים כושר יותר מהנה ויותר יעיל. במכללה התלמידים מקבלים את כל האמצעים הטכנולוגיים והמתקדמים בכדי להצליח בלימודים, ליהנות ולחוות סיפוק מכל קורס ואת הידע הנדרש על מנת לשלב גאדג'טים ואביזרים מתקדמים במערך האימונים.

מאמרים רלוונטים נוספים

טיפולים נטורופתיים

20/09/2012

קרא עוד

מועדון כדורת דשא נתניה במכון וינגייט בואו להכיר ולשחק איתנו בכיף

13/08/2019

קרא עוד

בואו לסייע לנו בקידום הנגישות והשתלבותם של אנשים עם מוגבלות בחברה

10/12/2012

קרא עוד

טיפים והארות בתחום האימון ואורח החיים הבריא לקראת השנה החדשה - ד"ר איתי זיו

09/10/2016

קרא עוד

קורס להכשרת מאבחנים ומטפלים בתפקודי למידה ויסות חושי ומוטוריקה גסה ועדינה בשיטת ד"ר אורלי יזדי-עוגב

04/05/2020

קרא עוד

מדריכי כדורגל- בוינגייט שואפים למצוינות

28/08/2013

קרא עוד