חיפוש סגור

מדריך ספורט - הכשרה

ספורט הוא חלק אינטגראלי מחיינו המאפשר לנו לשמור על הגוף, להתפתח וליצור מיומנויות. כאשר הספורט הופך להיות הרבה יותר מתחביב ניתן לרכוש את הכלים בכדי להיות מדריך ספורט מקצועי ולהעניק את הידע לסביבה. המכללה האקדמית בוינגייט מעניקה הכשרה מקצועית של מדריך ספורט בתחומים שונים, אם בתור מורה לחינוך גופני, מאמן כושר אישי, מאמן בחדר כושר ועוד. אין ספק כי חינוך גופני מהווה מקור מאוד חיוני לאורח חיים בריא, בשילוב תזונה בריאה והתמדה. כיום בתי הספר מקפידים על חינוך גופני באופן תדיר לכל התלמידים, תוך כדי הסבר על תזונה בריאה. כבר בשנת 2002 ארגון הבריאות העולמי הצהיר כי השמנה וחוסר פעילות גופנית עלולים לגרום לסיכונים ולמחלות כרוניות. חשיבות הפעילות הגופנית היא מאוד משמעותית, לכן לימודי מדריך ספורט כרוכים בהרבה אחריות.

תואר ראשון בחינוך גופני

המכללה האקדמית בוינגייט מציעה תואר ראשון בחינוך גופני הכולל הכשרה אקדמית פדגוגית ואפשרות להתמחות במקצוע משנה. תכנית הלימודים נמשכת ארבע שנים וכוללת 96 שעות שנתיות, מתוכן 60 שעות של לימודי חינוך גופני וספורט, 6 שעות של מדעי יסוד ו-30 שעות של לימודי חינוך והוראה. בסיום התואר, הבוגר יכול להיות מדריך ספורט והוראה במרכזי שיקום לב, מרכזים למבוגרים, הדרכה במשטרה ובצה"ל, מדריך ספורט בגני ילדים, בתי ספר ועוד.

תואר בעל הכרה בינלאומית

המכללה האקדמית בוינגייט מעניקה מלגות סיוע לתלמידים בעלי קושי כלכלי, מעונות במחירים נוחים, הנחות בבתי עסק בארץ, הקלות לספורטאים פעילים, מסיבות במהלך השנה, שיעורי עזר, שימוש חינם בחדר הכושר במכללה וכן הלאה. תואר ראשון בחינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט יקנה לכם צעד משמעותי קדימה, לעבר העולם המקצועי. המכללה האקדמית בוינגייט נחשבת לאחת המכללות הטובות ביותר בתחום, לכן מדובר על תואר בעל הכרה בינלאומית עם רמה אקדמית גבוהה מאוד.

הדרכה בחדר כושר

בנוסף לחינוך גופני, המכללה האקדמית בוינגייט מציעה מסלול שגם הוא מכשיר מדריך ספורט, אך עבור הדרכה בחדר כושר. הקורס מקנה כלים להבנת תנועות גוף האדם ומעניק כישורי הדרכה, תוך כדי דגש על שמירת בריאותו של המתאמן. היקף הלימודים הוא 180 שעות אקדמיות, בהן התלמיד לומד את תורת הכושר הגופני, מבוא לתנועת האדם, בניית תכנית אימונים ועוד. בכדי להירשם ללימודים על המועמד להיות בן 17 לפחות, לעבור ראיון אישי ומבחן מעשי, להציג אישור רפואי ולהיות חדור מוטיבציה ומקצועי.

מאמרים רלוונטים נוספים

תואר ראשון- לימודי חינוך גופני

28/08/2013

קרא עוד

קורס מדריכי רכיבה על סוסים

11/02/2013

קרא עוד

לימודי נטורופתיה (רפואה טבעית)

23/09/2012

קרא עוד

לימודי רכיבה טיפולית-טיפול באמצעות חיה נאמנה

28/08/2013

קרא עוד

תוכנית חדשה להכשרת מטפלים קוגניטיביים התנהגותיים (CBT) במכללה האקדמית וינגייט

04/08/2013

קרא עוד

חינוך גופני - התחום היחידי המשלב את מדעי הספורט והתנועה עם מדעי הפסיכולוגיה

04/08/2014

קרא עוד