חיפוש סגור

לימודי ספורט

אין ספק כי בשנים האחרונות האזרח הישראלי התעורר מול מציאות שיש לתקן והבין שאורח החיים הישן כבר לא יכול להמשיך להתקיים. האנשים מצפים לחיות חיים ארוכים, אך צריכים להבין כי הכול בידיים שלהם ובדרך החיים אותה הם בוחרים לחיות. צעירים רבים נוטים להתחיל ללמוד לימודי ספורט, מתוך האהבה שלהם לספורט ולפעילות גופנית, אך ישנם רבים שיעידו על עצמם כי בחרו במקצוע, מתוך סולידריות חברתית, לשינוי אמיתי באורח החיים, שיעזור הן לקרובים שלהם והן לזולת. לימודי ספורט במכללה האקדמית בוינגייט מצריכים עבודה קשה והרבה סובלנות, יש צורך בניסיון קודם בפעילות ספורטיבית ורצון עז למאמץ.

מוטיבציה

לימודי ספורט כוללים נדבכים רבים, תלוי בהתמחות אותה התלמיד בוחר, אם במאמן כושר בחדר כושר, מאמן כושר אישי, מאמן שחיה, מאמן נבחרת מסוימת, מאמן ספורט אתגרי ועוד. מלבד הלימודים הטכניים הכוללים את כל הפעולות הנכונות בכושר, התלמיד לומד כיצד ליצור אינטראקציה טובה עם המתאמן, בכדי לגרום לו לבטוח בו ולהאמין כי הוא יכול לעזור לו לעשות שינוי. באם מדובר במאמן כושר אישי, חשובה המוטיבציה, מאחר והוא זה שיחדיר אותה לכל המתאמנים שלו. המאמן אמור ליצור עבור המתאמן סדר בבלגאן, להרכיב עבורו את האימון המתאים ביותר, תוך כדי התאמה מושלמת לצרכיו, לציפיותיו וכמובן ליכולת שלו. מלבד לימודי ספורט במכללה האקדמית בוינגייט, המאמן לעתיד לומד מהי תזונה נכונה, מאחר ותזונה וספורט חייבים ללכת ביחד. בעודו מהווה דוגמא טובה למתאמנים שלו, הוא אמור לספק להם את המידע החיוני אודות תזונה מאוזנת, שתעזור להם להשיג תוצאות טובות יותר בזמן קצר.

למי לימודי ספורט מתאימים?

לימודי ספורט לא מתאימים לכל אחד, אלא לאנשים בעלי משמעת חזקה, שיצליחו לבנות לעצמם לוח זמנים מוקפד ולא לנטות הצידה. לימודי ספורט זו היא דרך חיים ולא לימודים עבור עבודה מזדמנת. כאשר בוחרים במקצוע, הולכים איתו עד הסוף, בגלל שאוהבים ובגלל שיש קשר מיוחד לספורט, לא רק בגלל שצריכים תזרים מזומנים. בכדי להיות מאמן טוב, יש צורך להתמיד זמן רב, להכשיר את עצמך היטב, כך שתוכל לצאת החוצה ולהדריך אנשים אחרים. את אהדת הלקוחות רוכשים עם הזמן, בדרך כלל מפה לאוזן. לכן, בהתחלה אסור להתייאש, אם יש לכם מספר קטן של מתאמנים אחרי סיום הלימודים, הכול ישתנה בקרוב, תלוי כמובן באופן בו תצליחו לרכוש את ליבם של הלקוחות, אם באמצעות שירות אדיב ומקצועי, טכניקות מתקדמות, יחס אישי וידע בהדרכה.

מאמרים רלוונטים נוספים

מודל התקשורת של ה-NLP

05/08/2013

קרא עוד

מועדון כדורת דשא נתניה במכון וינגייט בואו להכיר ולשחק איתנו בכיף

13/08/2019

קרא עוד

ליווי והעשרה התפתחותית לתינוקות בשיטת שלהב-Child'Space

01/09/2013

קרא עוד

סוללים את העתיד

27/03/2018

קרא עוד

תרגילי מתיחות או תרגילי גמישות?

18/04/2013

קרא עוד

תרומת לימודי השיאצו לתלמיד

03/02/2015

קרא עוד