דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מדריכי כדורגל-תכנית לימודים

המכללה האקדמית בוינגייט מעבירה קורס מדריכי כדורגל המותנה על ידי ראיון אישי ומבחן מעשי, עבור מועמד מעל גיל 16 עם בריאות תקינה ואישור רפואי. מטרת הקורס היא להכשיר מדריכי כדורגל ולהקנות כלים להתמודדות מול קבוצה, תוך כדי הקניית ידע בנושאים של הכנה גופנית, טקטיקה אישית, טכניקה קבוצתית ועוד. היקף הלימודים הוא 228 שעות לימוד, מתוכן 140 שעות לימוד בתורת ענף הכדורגל, 60 שעות לימודים עיוניים ובנוסף 28 שעות בעזרה ראשונה ובהתמודדות מול פציעות. תכנית הלימודים מגוונת מאוד ומכילה לימודים על גוף האדם, בכדי שהמאמנים יבינו כיצד הגוף פועל ויידעו את הבסיס לכל פעולה על מגרש הכדורגל.

תכנית לימודים

הלימודים כוללים לימודי פיזיולוגיה, אנטומיה, פסיכולוגיה ותורת האימון, המכשירים את המאמן הצעיר בכל נדבכי הספורט באופן כללי ובתחום הכדורגל בפרט. מדריכי כדורגל לומדים כי כדורגל הוא לא רק משחק פשוט עם כדור, אלא משחק המצריך חשיבה עמוקה ובניית תכנית עם טקטיקות מראש. מאחר ולכל דרך פעולה תהיה תוצאה שונה, על המאמן לחשוב קדימה ולבחור בדרך עם התוצאה הטובה ביותר. מדריכי כדורגל, כמו כל תחום אחר הנלמד במכללה האקדמית בוינגייט, מקבלים את מלוא תשומת הלב מצוות המרצים המיומן, שמעניק לסטודנטים אוזן קשבת במהלך כל שעות היום ותומך בהם גם לאחר סיום הלימודים, בחיפוש אחר עבודה ועזרה בשוק העבודה בתחום הספציפי.

קריירה מצליחה

המכללה האקדמית בוינגייט נמצאת בלב השרון, במקום שופע צמחייה ירוקה ויופי טבעי. הכניסה לקמפוס מעניקה לסטודנטים אווירה נעימה ותחושה טובה לתחילת יום לימודים ולסיומו. כל הסטודנטים בקמפוס הם אנשים איכותיים, היוצרים חברויות לחיים ולא רק ללימודים. המרצים במכללה נבחרים באמצעות פינצטה וזכוכית מגדלת, בכדי להעניק לסטודנטים את הרמה הטובה ביותר, השואפת למצוינות מעל הכול. קורס מדריכי כדורגל מתקיים במספר מוקדים ברחבי הארץ, ראשון לציון, קריות, ירושלים, עפולה-נצרת ואילת. פתיחת כל קורס מותנית במספר הנרשמים וחשוב להירשם זמן מספיק מראש, בכדי שהקורס אכן יתקיים. זה לא סוד שתחום הספורט והכדורגל הוא ענף מצליח מאוד בארץ ובעולם, לכן כניסה לתחום באמצעות קורס מדריכי כדורגל זו בחירה נבונה לעתיד מצליח.

כיצד להפעיל את עצמו ולא רק כיצד לעזור לאחרים, לכן הוא מרוויח בנוסף למשכורת בסופו של דבר, גם ידע אישי ומידע מועיל, שיאפשר לו לשפר את אורח החיים שלו ולחיות חיים בריאים. בדרך כלל מדריכי הכושר בחדר הכושר, הם אנשים חטובים שנמצאים בכושר כל הזמן, מה שמעיד על כך שהלימודים תורמים גם למדריך מהבחינה האישית ולא רק מבחינת אפשרויות התעסוקה.

מאמרים רלוונטים נוספים

פיתוח אתר אינטרנט

11/12/2014

קרא עוד

תגיד, אתה שלומיאל או שליימזל‼?

19/09/2021

קרא עוד

גאדג'טים לתחום הספורט

16/06/2014

קרא עוד

טאותרפיה – לימודי פסיכותרפיה | טיפול בהתמכרות להימורים בספורטאי

31/03/2014

קרא עוד

שחיקת סחוס בברכיים? אין דבר כזה!

05/08/2013

קרא עוד

חינוך גופני

02/12/2012

קרא עוד