חיפוש סגור

לימודי נטורופתיה - תכנית הלימודים

משמעות הנטורופתיה היא כי הגוף יכול לרפא את עצמו על ידי מנגנונים טבעיים ולעצב לעצמו אורח חיים בריא. באמצעות יסודות הנטורופתיה, בהתבסס על צמחי מרפא ופעולות מסוימות, הגוף מתחבר אל הנפש ומרפא את הנקודה שגורמת לחולי. הנטורופתים טוענים כי אין זה מספיק לטפל בתסמינים שמתגלים כתוצאה ממחלה, אלא לטפל במקור הכאב שלעיתים אף אינו קשור למקום בו נמצאת המחלה. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה סטודנטים בלימודי הרפואה המשלימה, בתחומים שונים ומאפשרת להם לעסוק בתחום אותו הם אוהבים ולא רק ליצור קריירה, אלא לשנות הרגלים רעים ולשפר את אורח החיים שלהם ושל הקרובים להם, באמצעות ידע ומידע חדש בעולם הרפואה האלטרנטיבית.

תכנית הלימודים

התכנית של לימודי נטורופתיה כוללת לימודים על צמחי מרפא, ארומתרפיה, לימודי תזונה, אינטגראציה, לימודי העשרה שונים, לימודי הרפואה המערבית כגון בדיקות מעבדה, ביוכימיה, פיזיולוגיה ועוד. לימודי נטורופתיה מכילים מסלולים רבים ותחומים שונים ומגוונים הנלמדים, בכדי להכשיר מטפלים לעתיד המוסמכים בנטורופתיה ומתמחים בתחומים נוספים. באמצעות התעודות שירכשו, יוכלו הבוגרים להתחיל לטפל באנשים, אפילו עוד לפני תום הלימודים. כיום אפשרויות התעסוקה הן רבות, מאחר שישנה מודעות גדולה יותר לרפואה האלטרנטיבית ואנשים מאמינים, כי ניתן להתרפות באמצעות אותה רפואה, ללא תרופות כימיות וטיפולים מזיקים. לאחר סיום הלימודים, הבוגרים יוכלו לעבור בקליניקות פרטיות, בקופות החולים השונות שמציעות טיפולים משלימים, בייעוץ בחנויות טבע, שיווק מוצרים טבעיים ותוספי תזונה בחברות שונות, העברת סדנאות והרצאות ועוד.

המכללה האקדמית בוינגייט

לימודי נטורופתיה המועברים במכללה האקדמית בוינגייט, מציעים לסטודנטים מקום משפחתי ללמוד בו, כאשר תחת קורת גג אחת ניתן ליהנות ממגוון גדול של תחומים ומקצועות, יעילים עבור פיתוח קריירה ועבור הידע האישי. צוות המרצים במכללה מקצועי ובעל ניסיון של שנים, המעשיר את הסטודנטים בסיפורים אישיים מהעולם האמיתי ומחוויות שיעזרו להם ללמוד. במהלך השנים הראשונות הסטודנטים ירכשו את הכלים לעבודה עם מטופלים, על ידי התנסות על חבריהם. המכללה האקדמית בוינגייט מאמינה בניסיון, לכן היא דוגלת בזריקה מהירה למים ולמידה מטעויות. הסטודנטים מתנסים אחד על השני ולומדים מהטעויות שלהם ושל האחרים.

מאמרים רלוונטים נוספים

ראגבי בכסאות גלגלים – ענף ספורט המפתח כושר גופני לאנשים עם מוגבלות בגפיים תחתונות ועליונות כאחד

21/02/2017

קרא עוד

גאדג'טים לתחום הספורט/כושר

03/03/2014

קרא עוד

תרגילי מתיחות או תרגילי גמישות?

18/04/2013

קרא עוד

בריאות וכושר מקצוע משנה חיים

10/08/2014

קרא עוד

תנועה בעלת הכוונות פנימיות בסגנון Shin-Sen-Do ככלי טיפולי מוכח לסוכרתיים

02/03/2014

קרא עוד

שיקולים פיזיולוגיים וביטויים המעשי לאימון המטבולי בכדוריד לפי נתוני המשחק

05/05/2013

קרא עוד