דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לימודי חינוך גופני-תזונה בריאה

לימודי חינוך גופני

ארגוני הבריאות הגדולים בעולם כבר במשך שנים מצהירים כי הילדים שלנו משמינים והאחוז רק ממשיך לעלות. כידוע חוסר בפעילות גופנית יחד עם תזונה קלוקלת, הם המתכון הבטוח להרס עצמי וגופני שלנו ושלא נדבר על של ילדנו. הילדים אומנם חקיינים מעולים שעושים מה שהם רואים בבית, אך במידה ובית הספר ייקח לידיו את הפרויקט החשוב הזה, הילדים כבר לא יהיו בגדר סכנה.

תזונה בריאה

בתקופה האחרונה נעשו ניסיונות רבים לשינוי התזונה בבית הספר בארצות הברית, כאשר הקפיטריה שינתה את המצרכים לבריאים יותר ומנעה מהילדים לצרוך סוכרים לבנים ופחמימות ריקות. אומנם בישראל, לא בכל בתי הספר יש קפיטריות, אך באלו שכן נמכר אוכל, חשוב להחליף את כל האוכל השומני והמטוגן באוכל אפוי, את הפחמימות הריקות בפחמימות מלאות עם סיבים תזונתיים, את הסוכרים בירקות טריים וכמובן להחליף את המשקאות המסוכרים במים מינראליים. מלבד תזונה בריאה לשינוי אורח החיים, הילדים שלנו זקוקים לפעילות גופנית, לכושר יומיומי שיהיה חלק מהרוטינה הקבועה שלהם.

לימודי חינוך גופני

בכדי שהילדים יאהבו לעשות פעילות גופנית, חשוב להוכיח להם כי ספורט יכול להיות מהנה ולא בהכרח מטלה. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה מורים באמצעות לימודי חינוך גופני, המלמדים את הסטודנטים את נדבכי החינוך הגופני ואת כל מה שמסביב. לימודי חינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט הם לימודי תואר ראשון, המזכים את הסטודנט בתעודת הוראה, בתואר ראשון ותעודות הסמכה נוספות. כיום בתי הספר נמנעים מלקבל מורים ללא תואר, אלא מחמירים עם תנאי הקבלה, מאחר שמדובר בחינוך של ילדים.

מדוע ללמוד במכללה האקדמית בוינגייט?

לימודי חינוך גופני מתפרסים על 4 שנות לימוד, בתוכן 96 שעות שנתיות המחולקות לקורסים רבים בלימודי חינוך גופני וספורט, מדעי יסוד ולימודי חינוך והוראה. המכללה מעניקה הכשרה מקצועית בתחומי הספורט ומאפשרת תעסוקה במגוון תחומים והתפתחות מקצועית. התואר בוינגייט הוא תואר מכובד ברמה אקדמית גבוהה, בעל הכרה בינלאומית עם מגמות התמחות ייחודיות למכללה. המכללה בוינגייט היא מקום נהדר ללמוד בו, במקום פסטורלי עם נוף נעים, צוות מרצים מקצועי, אדיב וסובלני, סטודנטים ברמה גבוהה מכל חלקי הארץ, אולמות הרצאה איכותיים ואווירה נעימה לכל אורך היום.

מאמרים רלוונטים נוספים

מה ההבדל בין פסיכולוגיה לפסיכולוגיה של הספורט?

24/03/2013

קרא עוד

קורס מועדוני בריאות וכושר למבוגר ולזקן

20/03/2013

קרא עוד

המכללה האקדמית בוינגייט מסייעת לכנס בביה"ס לרפואה באוניברסיטת ת"א

18/04/2013

קרא עוד

תוספי תזונה כדרך לחיים בריאים

20/12/2012

קרא עוד

איך שגלגל מסתובב לו

06/01/2015

קרא עוד

סדנת צ'י קונג טיפולי של המגמה להכשרת מורים – בנווה שלום

12/07/2017

קרא עוד