דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קורס מדריכי חדר כושר

בחדר הכושר ניתן למצוא מתאמנים רבים שהתמכרו לכושר בצורה טובה, מה שאומר שהם נמצאים שעות רבות בחדר הכושר בעזרה לאחרים. האדרנלין בשמיים, הדופק מואץ וכל מה שהם יכולים לחשוב עליו הוא להדריך את המתאמנים האחרים ולעזור להם במהלך האימון. חלק מהאנשים הללו ממשיכים לעשות זאת בשביל ההנאה שלהם, אך ישנם כאלו שפועלים בחוכמה והופכים את האהבה שלהם לקריירה אמיתית, כזו שגם גורמת להם להנאה וגם משלמת להם משכורת בסוף החודש. המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מכשיר מדריכים באמצעות קורס מדריכי חדר כושר, שבסיומו הם מקבלים תעודת הכשרה של מדריך חדר כושר, מה שמקנה להם הרשאה להדריך מתאמנים אחרים בחדר כושר. המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מכשיר מדריכים לאימון קטינים עד גיל 16 בחדר כושר. המדריכים לעתיד לומדים את הבסיס לתנועות גוף האדם והמרכיבים השונים לכושר גופני, הכולל גם תזונה נכונה לשמירה על בריאותו של המתאמן בחדר הכושר.

תכנית לימודים

קורס מדריכי חדר כושר כולל 180 שעות לימוד אקדמיות, מתוכן   30 שעות בלימודי אנטומיה, 45 שעות בלימודי פיזיולוגיה, 30 בלימודי תזונה, 15 שעות בלימודי פציעות ספורט ו-30 שעות בלימודי פעילות גופנית ובריאות. בנוסף על כל תלמיד לעבור בהצלחה קורס רפואה ראשונה הכולל 28 שעות לימוד בלעדיו התלמיד לא יוכל לקבל את התעודה. תנאי הקבלה מחייבים את המועמד להיות בן 17 לפחות, עם רקע אישי בספורט, אישור רפואי שמעיד כי בריאותו תקינה וכמובן לעבור בהצלחה ראיון אישי ומבחן מעשי. המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מציע מגוון תחומים מעניינים ללמידה, בשילוב עם לימודי קורס מדריכי חדר כושר. כל תלמיד יכול להתמחות במקצועות נוספים, תלוי באופן ההתמקצעות שבחר. מדריכי חדר כושר טובים עם אנשים וטובים במגע, לכן רבים מהם לוקחים גם קורסים ברפואה משלימה כגון קורס בעיסוי או ברפלקסולוגיה, מה שנותן להם אופציות נוספות בשוק התעסוקה.

הקמפוס

המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) נמצא בלב השרון ליד הים, באזור פסטורלי, שקט ונעים, המקנה אווירה טובה בתחילת כל יום לימודים. בקמפוס וינגייט צוות מרצים מעולה המדריך את התלמידים להיות הטובים ביותר במה שהם עושים. קורס מדריכי חדר כושר הוא קורס אחד, מתוך רשימה של מגוון גדול של קורסים לבחירה, שמעניקים לתלמידים את הכוח לעסוק במקצוע שהם אוהבים, באופן מקצועי ולא רק חובבני. המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מלווה את התלמידים במהלך הלימודים ואת הבוגרים בסיום, בחיפוש אחר עבודה שמתאימה לרמה הגבוהה שלהם. 

מאמרים רלוונטים נוספים

כיצד מדריך טיולים מוסמך מעשיר את חווית הטיול

25/06/2015

קרא עוד

תואר ראשון- לימודי חינוך גופני

28/08/2013

קרא עוד

רכיבה טיפולית על סוסים בישראל

01/03/2015

קרא עוד

ווריאציות למשחק המחניים

28/01/2014

קרא עוד

אימוני קרוספיט (Cross Fit) בבתי אבות ובדיור מוגן – הדבר הבא

16/02/2020

קרא עוד

קורס מדריכי כדורסל במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)

16/06/2014

קרא עוד