דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

המכינה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)

תעודת הבגרות הינה תעודה היכרחית על מנת להתקבל ללימודים אקדמאים ולקבלת תואר ראשון. המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) לחינוך גופני מציע מעבר למסלולים לתואר ראשון ושני בחינוך גופני גם שני מכניות קדם אקדמאיות לתלמידים המעונינים לשפר את הישגיים לפני תחילת הלימודים.

הלימודים מתאימים לתלמידים בני 19 ומעלה בעלי לכל הפחות 10 שנות לימוד, אשר לא השלימו את לימודים התיכוניים ואין בידם תעודת בגרות מלאה. או שמעונינים לשפר את ציוני הבגרות שלהם.


מכינה קדם אקדמית בקמפוס וינגייט פועלת בחסות משרד החינוך ובפיקוחו ובחסות הקרן לקליטת חיילים משוחררים ומשחד הביטחון.

ניתן להצטרך למכינות בשני מסלולים:


1.מכינה ייעודית: מסלול ישיר ללימודים המשך בתואר הראשון- מיועדית למי שאין בידם תעודת בגרות או בידם תעודת בגרות חלקית, שאינה מספקת ומעונינים להמשיך לתואר ראשון במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט). תלמידים אלה לא יבחנו בבחינות הבגרות הארציות.


2. מכינה לבגרות כללי-מתאימה לאלה הרוצים ללנשלים תעודת בגרות מלאה, לאלה הרוצים להמשיך ללימודי תואר ראשון במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) ולאלה שמעונינים ללימודים במסודות להשכלה גבוהה אחרים.
משך הלימודים הינה שנת לימודים אחת במהלכה לומדים ונבחנים התלמידים מקצועות חובה כמו :מתמטיקה, אנגלית, גיאוגרפיה, מדעי החברה, חינוך גופני (כולל מדריך חדר כושר ואימון קטינים), פזייקה, תנוך, ספרות,  הבעה עברית,אזרחות, היסטוריה  ומגוון מקצועות בחירה. ללימודים מצטרפים גם קבוצות לימוד(אך קיומם מותנה במספר הנרשמים)

 

מאמרים רלוונטים נוספים

אילוף כלבים

14/02/2013

קרא עוד

שיטות לאבחון בעיות פוריות

31/07/2017

קרא עוד

לימודי חינוך גופני

25/06/2013

קרא עוד

קמפוס וינגייט, מכללה לחיים

28/08/2013

קרא עוד

גאדג'טים לתחום הספורט/כושר

03/03/2014

קרא עוד

לימודי ספורט

09/01/2014

קרא עוד