דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קורס מאמני כדורסל

ענף הכדורסל התפתח במאה הנוכחת בצורה משמעותית מאוד ברחבי העולם והפך לבולט מאוד בתרבות הספורט המודרנית. הסממנים שלו באים לידי ביטוי בשלל תחומי החיים. מגיל בתי הספר בו ענף הכדורסל משולב כחוט השני בתוכנית הלימודים. עם חוגי כדורסל אחר הצהריים, כמעט בכל עיר או איזור. בהמשך עם קבוצות אימונים לנוער  ולבסוף בתהליך ההתמקצעות מגיעים לליגות השונות ואף לנבחרות. המוכשרים ביותר ממשיכים אף עם התחביב כמקצוע ממשי  ונוסעים לשחק בשלל קבוצות בעולם.  במקביל ענף ספורט זה נפוץ ומקובל גם בקרב החובבנים לצורך הנאה ופעילות גופנית.

 
מעבר לפופלאריות שלו בתור ענף ספורט אשר עוסקים בו בפועל, משחקי כדורסל בני קבוצות עילית שונות הינם אירועי תרבות הסוחפים אחריהם מליוני מעריצים ועם השנים הפכו לאירועים אשר מגלגלים מליוני דולרים. ממש כמו שקיימת תעשיית קולנוע ברחבי העולם, קיימת תעשיית כדורסל.
 
  גורמים רבים משפיעים על הצלחה או כישלון של קבוצת כדורסל, ביניהם אחד הגורמים המשפיעים ומהותיים ביותר הוא המאמן. המאמן הוא "האמא והאבא" של השחקנים בזמן האימון והמשחק ותפקידו העיקרי הוא להביא את השחקנים לשיא היכולת הפיזית, מנטלית, קוגנטיבית וריגשית  בזמן המשחק וליצור אינטרקציה ביניהם אשר תביא אותם לשיאם כקבוצה.
 
במידה ויש לכם רקע מתחום הכדורסל והינכם עוסקים בהדרכת כדורסל כבר זמן ,  אתם בודאי מודעים לכל הנכתב למעלה מהיכרות אישית ומאמצעי התקשורת. רק טבעי שתחשבו על השלב הבא . שהוא מעבר מהדרכה לאימון. המעבר מעניק לכם יתרונות רבים כמו עליית מדרגה מבחינה מקצועית והמשך התקדמות בשרשת הניהול של קבוצת כדורסל. וכמובן עלייה בדרגת השכר.
 
קורס מאמני כדורסל הוא אשר מעניק לכם את ההסמכה המיועדת על מנת להיות מאמן כדורסל. בקורס מאמני כדורסל תרכשו את הידע העיוני והמעשי הנדרש על מנת לאמן יחידים וקבוצות. הקורס כולל לימודי אנטומיה,פיזילוגיה,תורת האימון,פציעות ספורט ועוד. וכן לימודים עיוניים ומעשיים בענף הספורט הספציפי בהם התנסות באימון במסגרת פעילות ספורטיבית תחרותית.
 

קורס מאמני כדורסל ניתן לערוך  במספר מוסדות אקדמאיים לחינוך גופני וספורט בינהם  בית  הספר למאמנים ומדריכים במכללה האקדמית בוינגייט. אשר כולל קורס עזרה ראשונה בהיקף 28 ש"ל,התנסות מעשית בהיקף 100 ש"ל, לימודים ענפיים בהיקף 220-240 ש"ל ולימודים עיונים בהיקף 155 ש"ל. 

מאמרים רלוונטים נוספים

נטורופתיה של ימנו

05/09/2012

קרא עוד

קורס מדריכי כדורגל - ענף הספורט הפופלארי ביותר במדינת ישראל

25/11/2012

קרא עוד

סיכום הצמדה

28/01/2014

קרא עוד

איך להתאים את נעל הספורט לסוג הספורט?

24/08/2015

קרא עוד

מדריך חדר כושר - לאוהבי הכושר והאדרנלין

28/08/2013

קרא עוד

המכינה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)

30/01/2013

קרא עוד