חיפוש סגור

קורס מדריכי חדר כושר בכירים

קורס מדריכי כושר גופני ובריאות (חדר כושר) בכירים הוא לימוד המשך ומתקדם של קורס מדריכי חדר כושר. אל קורס מדריכי חדר כושר בכירים ניתן להתקבל רק לאחר קבלת תעודת קורס מדריכי חדר כושר. את התעודה הבסיסית ניתן לבצע באחד מהמוסדות האקדמאיים בתחום הספורט, שהמוכר ביותר הוא המכללה האקדמית בוינגייט.

מה הוא למעשה קורס מדריכי חדר כושר בכירים? קורס  זה הוא קורס מתקדם ללימוד ויישום היבטים מקצועיים ומדעיים בתחום האימון הגופני בחדרי הכושר. בין הקורסים הנלמדים הם פרקים מתקדמים בפיזיולוכיה של המאמץ, תוספי תזונה, חילוף חומרים,ניהול ושיווק ספורט, אימון גופני לאכלוסיות מיוחדות ועוד.

בקורס שמים דגש לא רק על שעות לימוד עיוניות, אלה, גם על  אימונים מעשיים והתנסות מעשית ביישום החומר הנלמד העיוני. כך שהסטודנט יוצא עם הכלים והידע המתאים ליישם הלכה למעשה את הנלמד בקורס בשטח.

אחד היתרונות המרכזים של קורס מדריכי חדר כושר בכירים הוא שהוא מעניק את ההכשרה לעבודה עם מגוון רחב יותר של אכלוסיות מאשר הקורס הבסיסי.  לדוגמא לקיחת חלק בתהליך שיקומי של נפגעי שלד, ליקויי יציבה,שיקום לב,סוכרת,השמנה,יתר לחץ דם ועוד.כך העבודה הופכת למשמעותית יותר ומאפשרת התמקצעות בתחום מסוים.

יתרון מרכזי נוסף הוא הידע בתחום ניהול שיווק ואירגון חדרי כושר, במידה והינכם מדריכי חדר כושר מנוסים ומעונינים להתפתח ולהתקדם בתחום, את הידע הנדרש לכם תוכלו לרכוש בקורס מדריכי חדר כושר בכירים.בין הנושאים שילמדו הם סדנאות מכירה, איך להגדיל את רשימת תפוצת הלקוחות,איך להגדיל את העסק ולהפוך אותו לרווחי יותר, היתרון בידע הנלמד בנושא אירגון וניהול כחלק מהקורס הוא הספציפיות שלו. הידע מותאם ומכוון לתחום הספציפי של חדרי הכושר ומועדוני הבריאות.

בהיבט הכלכלי, בתחום חדרי הכושר ומרכזי בריאות וספורט בישראל קיימת תחרות גדולה, חדרי כושר צצים כפטריות לאחר הגשם. וקיימים מדריכים ומנהלים רבים המתקשים למצוא פרנסה ספציפית בתחום הנ"ל. ביצוע קורס מדריכי חדר כושר בכירים מעניק תעודה נוספת והסמכה נוספת ובכך מעניקה יתרון על פני מדריכים אחרים, מגדיל את  אפשרויות מציאת תעסוקה וגודל המשכורת עצמה. הידע הנרכש הנוסף מאפשר להתפתח לתחומים שונים בתחום הספורט והבריאות ומעניק רקע וידע בסיסי נדרש שיחד עם לימודים נוספים ורכישת ניסיון מהווים הקדמות משמעותית. לדוגמא מדריך חדר כושר בכיר  שלומד לימודי תזונה אקדמאיים, יוצא לשוק העבודה עם ידע נרחב ויתרון על פני בוגרים רבים בשוק העבודה.

מאמרים רלוונטים נוספים

לימודי נטורופתיה - תכנית הלימודים

28/08/2013

קרא עוד

גיל 6 -12 פעילות בונה ומהנה

18/04/2013

קרא עוד

אילו ביטוחים דרושים לעוסקים בספורט אתגרי?

25/01/2017

קרא עוד

מסע יאכטות בקורס "מדריכים לטיפול באמצעות הרפתקה ומסע בטבע"

02/02/2015

קרא עוד

תוכנית חדשה להכשרת מטפלים קוגניטיביים התנהגותיים (CBT) במכללה האקדמית וינגייט

04/08/2013

קרא עוד

עבודת פסיכולוגיית ספורט עם ספורטאים וקבוצות ספורט

24/03/2013

קרא עוד