חיפוש סגור

לימודי תיירות במכללה האקדמית בוינגייט

כבר שנים רבות ישראל הינה מוקד משיכה לתיירים רבים המגיעים מכל העולם. ישראל מושכת תיירים מרחבי העולם מסיבות שונות ומגוונות: האתרים ההיסטוריים. מהדרום עד הצפון ישנן נקודות משמעותיות לאוכלוסיות שונות בעולם ובהן מאמיני שלושת הדתות, הנופים היפים והמגוונים  מהמדבר בדרום עד הנוף הירוק בצפון, הערים המגוונות והאקלים הים תיכוני ועוד ועוד.

ישראל אינה רק מוקד תיירות משמעותי עבור אנשים מרחבי העולם אלה גם תושבי הארץ הקטנה מטיילים רבות לכל רחבי הארץ, אם זה בחגים, בשבתות ולאורך כל השנה. סיורים מאורגנים הינם חלק מהתרבות הארץ הישראלית והדוגמא הטובה ביותר היא הטיול השנתי בבתי הספר.

ענף התיירות בישראל התפתח מאוד עם השנים כתוצאה מפריחת התיירות, נוצרה דרישה למקומות לינה שונים, חברות תיירות וטיולים, מסעדות, אטרקציות ועוד. על כן נוצרה גם דרישה לעובדים שונים בתחום התיירות, ובהם למדריכים מוסמכים בתחום התיירות ,הפנאי האתגרי והנופש.

מוסדות אקדמאים שונים מציעים הסמכה בתחום לימודי התיירות. ניתן ללמוד תואר שלם האורך כשלוש שנים בתחום "מלונאות ותיירות" וניתן גם לעבור קורסים קצרי טווח בתת נושאים שונים מתחום לימודי תיירות. מגוון הקורסים בתחום לימודי תיירות אותם ניתן לעבור הינו רחב ביותר כמו: מדריכי תיירות,יועצי תיירות, מורי דרך,טיפול בלקוח עיסקי, ניהול אתרי נופש, מלונאות ועוד.

אחד מהמוסדות הידועים יותר המציעים הכשרה וניסיון בתחום לימודי תיירות הינה המכללה האקדמאית בוינגייט. אשר בתוכה יושב בית הספר לתיירות אתגרית-XCOOL 

המוסד מציע מגוון קורסים בתחום לימודי תיירות . אשר בהם קורס מדריכי הדרך שהינו קורס בתחום לימודי תיירות המעניקים למסיים תעודה מטעם משרד התיירות המאפשרת להדריך טיולים מאורגנים ברחבי הארץ . וכן מס' קורסים יחודיים יותר לדוגמא:

 

 

לימודי תיירות במוסדות השונים מעניקים כלים למשתתף לצמוח ולהתפתח יחד עם הגדילה בתיירות שחלה בישראל עם השנים. הקורסים השונים מאפשרים רכישת ידע והרחבת המקצועיות של העוסק בתחום וכתוצאה מכך אפשרויות משלח היד של אותו אדם הולכות וגדלות.
קורס נוסף הינו קור מדריכי טיולים לחו"ל. הקורס מיועד להכשיר מדריכים לקבוצות של ישראלים היוצאות בהפלגות או בטיסות לחו"ל, ולצייד את מדריך בכלים ארגוניים הנדרשים להנהגה איכותית של קבוצה בטיול, כמו גם להעניק ידע, התמצאות והכרה של יעדי ואתרי תיירות בעולם.  

מאמרים רלוונטים נוספים

מתי התגלגלתם לאחרונה?

10/02/2015

קרא עוד

שפת הפעולה- מדרך הרוח לדרך המעשה

31/01/2016

קרא עוד

אחרי ימי הקורונה - טיפים לתזונה נכונה

03/06/2020

קרא עוד

האם ריצה מהירה באמת מזיקה יותר לברכיים?

29/09/2015

קרא עוד

נטורופתיה של ימנו

05/09/2012

קרא עוד

חינוך גופני ואורח חיים בריא

28/08/2013

קרא עוד