חיפוש סגור

ידיעון ינואר - המכללה האקדמית בוינגייט

Contact In join Watch Like Follow
המכללה האקדמית בוינגייט

 

 חגיגות המים 2012 : "המים ככלי טיפולי"

המים ככלי טיפולימיטב המורים בתחום הטיפול במים ביחד עם מריו ג'הארה - מהאבות המייסדים של העבודה הטיפולית במים- מורה ובעל שם עולמי ישתפו אותנו בידע ובניסיון שצברו. מבין הסדנאות תוכלו לבחור את הנושא המעניין אתכם ביותר כגון: "טראומה וטיפול במים" בהנחיית רות בן אשר, "יוגה בציפה" בבריכת המלח בהנחיית ליסה ולדבאום, "השקט בתוכנו" בהנחיית טובה רוזן, "לידה פעילה במים" בהנחיית טל הלוי ממרכז הלידות הטבעיות במים - ג'הארה דולה, סדנת ריפוי במים וחשיפה להידרותפיה בהנחיית אסנת דואר ועוד סדנאות של טיפול בקערות טיבטיות במים, שיאצו במים וגם סדנה עם דולפינים.
לפרטים נוספים
לשובר הנחה 
 
 


 

 מפגש שישי-אישי

דולפינים
בעולם עתיר גירויים, התמודדויות ומצבי מתח ולחץ יש כלים לשיפור ההתמודדות בחיים האישיים והמקצועיים כאחד. "המודל הדולפיני" הוא מודל מטפורי המושתת על דימויים מעולם החי ומסייע להתבונן בחכמה ובהומור במצבי חיים שונים. המודל מעניק כלים לאסרטיביות, התמודדות עם רגשות קשים, התמודדות עם ביקורת וכוחנות, הצבת גבולות, שינויים ואתגרים, זוגיות מודרנית, יחסי הורים-ילדים, שינויים בקריירה, ניהול מו"מ וקבלת שירות.
לפרטים נוספים 
 

 

 

חדשות המכללה

 "הכשרתון" הכשרה להוראה
פייסבוק
 
ניוזלטר ארכיון הבוגרים
 
 
 
 

 
 
 גם חינוך, גם בריאות- כבר מימי הרמב"ם
 
פעילות גופנית מוגדרת כתנועה גופנית המבוצעת על ידי שרירי השלד, שתוצאותיה היא הוצאת אנרגיה . אימון גופני הוא פעילות גופנית מובנית ומתוכננת החוזרת על עצמה המיועדת לשיפור ולשימור מגוון רחב של מרכיבי כושר גופני  (זריזות, מהירות, כוח, גמישות, סבולת). האימון מהווה חלק מתהליך האימונים בפעילויות ספורט שונות.
לקריאת המשך הכתבה 
ספר
 

קורס מחול מזרחי למתקדמות
 
הסוכנות היהודית רוצה אותך
 
כ- 1,000 צעירים ישראלים יחלו לצאת בחודשי מאי-יוני 2012 ברכבת אווירית להדריך במחנות הקיץ של הקהילות והארגונים היהודיים בצפון אמריקה.  בימים אלה עומדת הסוכנות היהודית בשלהי שלבי איתור וגיוס מועמדים צעירים, ערכיים ובעלי זיקה לעשייה חינוכית ומקצועית בתחומי הספורט השונים, המעוניינים לקחת חלק במפעל החשוב והמאתגר של שליחות. השליחים, שיוכשרו ע"י הסוכנות היהודית לקראת שליחות זו, ישהו במחנות כחודשיים וידריכו כ- 100,000 ילדים, בני נוער וסטודנטים, בכ- 200 מחנות קיץ יהודיים ברחבי היבשת.
לקריאת קול קורא לשליחות במחנה קיץ בחו"ל 
כדור הארץ

 
 
דרושים בספורט
 משרות

קונגרס וינגייט למדעי הספורט והפעילות הגופנית 2012
 
המכללה האקדמית בוינגייט בפייסבוק 
יד על הלב- נכון שלא שיתפת עד היום בפייסבוק את "המכללה האקדמית בוינגייט" ? לא חבל ? לא רוצה שגם אחרים יקראו ? אל תהיה רכושני, לחץ על הכפתור "שתף בפייסבוק". תודה.
פייסבוק
 
 
 


דברו איתנו!

MediWin רפואה משלימה
MediWin
 XCOOL תיירות אתגרית
XCOOL
תיירות אתגרית

->ידיעון תשע"ב

 
Winsport מדריכים ומאמנים בספורט
Winsport
מדריכים ומאמנים בספורט


מועדון לפעילויות שטח
מועדון לפעילויות שטח

אגודת הסטודנטים
אגודת הסטודנטים

דברו איתנו!

מועדון ספורטאי ישראל
מועדון ספורטאי ישראל

  
 

 

מאמרים רלוונטים נוספים

ידיעון ינואר - המכללה האקדמית בוינגייט

18/01/2012

קרא עוד