חיפוש סגור

מידעון המכללה האקדמית בוינגייט - דצמבר 2011

 
Contact In join Watch Like Follow
המכללה האקדמית בוינגייט

 

 ניהול בספורט, בין הרצוי למצוי

עידוד לפני מספר שבועות פוטר מוטי איוניר ממכבי ת"א, איוניר מאמן כבר שנים לא מעטות בכדורגל שלנו. מוטי פוטר ממכבי ת"א, ועכשיו מגיעה שאלה: מה מייחד את איוניר כמאמן? מה ה"אני מאמין" שלו? את אותן שאלות אפשר לשאול ולהישאר ללא תשובה על אלישע לוי, מאמן הכדורסל רועי חגאי ואפילו על ספורטאים מובילים כמו שחר צוברי או לי קורזיץ. מה הדברים שמייחדים אותם???
להמשך הכתבה
 
 
 


 מה בין צפרים נודדות, אנשים ומנחי קבוצות

ציפורים נודדות ביום חמישי האחרון התכנסנו קבוצה של 17 סטודנטים ומנחה אחת לשיעור בקורס "גוונים של חיפוש" במסגרת מסלול ההכשרה האינטגרטיבי למנחי קבוצות. מטרת הקורס הזה בתוך תכנית ההכשרה היא לאפשר לאנשים מפגש יצירתי ואחר עם אותם חלקים פנימיים, סמויים של אישיותם מתוך התפיסה שהייחודיות והמומחיות המקצועית שלנו נעוצה דווקא בשורשי הרגישויות שבנו ושאם נכיר בהן וניתן להן ביטוי נפתח את העוצמות שלנו לכדי מימוש בחיינו הפרטיים והמקצועיים.
להמשך הכתבה 
 חדשות המכללה

 "הכשרתון" הכשרה להוראה
פייסבוק 
ניוזלטר ארכיון הבוגרים
 
 
 
 

 
 עולם מיוחד לאוכלוסייה מיוחדת!
 
בחודשים האחרונים מתקיימת פעילות מבורכת ע"י איש מקסים בשם עדי גלדינור אשר מתנדב אצל אוכלוסיות מיוחדות ומלמד אותן מדיטציה ופילוסופיה. המשובים שמתקבלים לאחר הפעילויות שלו הם נפלאים ונוצרות דרישות נוספות מקבוצות רבות לפעילות המרתקת שלו. עדי הוא בוגר קורס מדריכי מדיטציה של המכללה האקדמית בוינגייט אשר מברכת וגאה בפעילותו .
לקריאת המשך הכתבה
בן אדם

 

 
 
דרושים בספורט
 דרושים בספורט
  • דרושים/ות סטודנטים/ות מהמכללה להשתתפות (ללא שכר!) כניצבים בסרטון תדמית. הסרטון יצולם בחדר הכושר, באולמות המחול, בבריכת השחיה ובמגרשים. לפרטים: wincol@wincol.ac.il

השתלמויות חד יומיות באשדוד
המכללה האקדמית בוינגייט בפייסבוק 
יד על הלב- נכון שלא שיתפת עד היום בפייסבוק את "המכללה האקדמית בוינגייט" ? לא חבל ? לא רוצה שגם אחרים יקראו ? אל תהיה רכושני, לחץ על הכפתור "שתף בפייסבוק". תודה.פייסבוק
 
 


דברו איתנו!

MediWin רפואה משלימה
XCOOL תיירות אתגרית

 
Winsport מדריכים ומאמנים בספורט
Winsport
מדריכים ומאמנים בספורט


מועדון לפעילויות שטח
מועדון לפעילויות שטח

אגודת הסטודנטים
אגודת הסטודנטים

ספורטאי זהב
מועדון ספורטאי ישראל

 


קורסים קרובים

שלוחת אשדוד:
השתלמויות חד יומיות  
 

 

 

מאמרים רלוונטים נוספים

מידעון המכללה האקדמית בוינגייט - דצמבר 2011

13/12/2011

קרא עוד