דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קורס רפואה משלימה

המכללה האקדמית בווינגייט הממוקמת בלב השרון, לצד חוף ים מרהיב ושדה ירוק ונעים למראה, מאפשרת השראה רבה לכל הסטודנטים העושים את דרכם אל המכללה. חלק מאוד משמעותי מהצלחה בלימודים היא האווירה הקיימת בין הסטודנטים, בין הסטודנטים למרצים וכמובן האווירה השוררת במכללה עצמה. במהלך השנה, הקמפוס עורך ימי תרבות מאוד מהנים, שמספקים לסטודנטים אתנחתא מהלימודים וגיבוש מאוד חיוני אחד עם השנייה עבור המשך לימודים פוריים. אחד מהמקצועות הפופולאריים הנלמדים במכללה כבר למעלה מ-10 שנים הוא קורס רפואה משלימה, אשר מכשיר סטודנטים במגוון מקצועות כגון נטורופתיה, רפלקסולוגיה, תנועה טיפולית, עיסוי רפואי, מדיטציה, דמיון מודרך, אוסטאופתיה ועוד.

רפואה משלימה במכללה

קורס רפואה משלימה מאפשר לכל אותם סטודנטים הלומדים את המקצוע, לראות את התמונה הרחבה ולבחון דברים בעין הרבה יותר מזוינת מהרגיל. אומנם הרפואה הקונבנציונאלית שימושית יותר, אך באמצעות קורס רפואה משלימה ניתן לבחון את הפרטים הקטנים ולא להתייחס רק אל מקרים ספציפיים. טיפול נטורופתי למשל מחפש את מקור הכאב במחלה מסוימת ולא מנסה לפתור את התסמין הנגלה לעין. הגוף זו מכונה מאוד חכמה שמתריע בדרך כלל על מחלה מסוימת באמצעות תסמינים. במידה ונפתור רק את התסמינים ולא נאתר את המחלה, היא עדיין תהיה קיימת ותמשיך להפריע לחולה, למרות שהתסמינים יירגעו למשך תקופה מסוימת. לדוגמא מטופל שמגיע לרופא עם כאבי ראש שחוזרים על עצמם בתדירות גבוהה, ייתכן כי יאובחן כחולה הסובל ממיגרנות ויטופל באמצעות טיפול תרופתי קבוע. אותו מטופל אשר יגיע לרופא המטפל באמצעות רפואה משלימה יקבל טיפול הרבה יותר חודרני ופחות ממוקד. המטפל ייבחן את ההיסטוריה הרפואית, את התזונה וכן את המצב הבריאותי של המטופל וכך יקבע עבורו טיפול הולם באמצעות שינוי התזונה בשילוב של טיפול במגע וכמובן תוספת של צמחי מרפא ותוספי תזונה חיוניים.

בית הספר לרפואה משלימה

ישנם פרטים רבים אשר עבור הרפואה הקונבנציונאלית ייראו בעין מסוימת, אך עבור הרפואה המשלימה ייראו אחרת לגמרי כאשר הכול תלוי בגישה. המכללה האקדמית בוינגייט מאמינה בכוחו של הגוף לרפא את עצמו ולכן היא הקימה את בית הספר לרפואה המשלימה ומאמינה בהצלחתו בכל שנה. סטודנטים רבים מגיעים למכללה ונהנים מיחס אישי, מקצועי ומאוד אדיב שמאפשר להם להפוך למקצועניים בתחום. המכללה מעניקה לכל סטודנט סדנאות מעשיות במרכז ההוליסטי ומאפשרת טיפול במטופלים כבר במהלך הלימודים, בכדי לצבור ניסיון ולהיות מטפלים מין המעלה הראשונה. זה הזמן שלך להפוך את האהבה שלך לקריירה אמיתית!

מאמרים רלוונטים נוספים

לימודי ספורט - היום יותר מתמיד

17/03/2014

קרא עוד

תכנית להכשרת מטפלים באמצעות תנועה ואמנויות ממוקדת שיקום בקהילה

11/06/2017

קרא עוד

בידוד מתוך בחירה – מחשבות על בידוד בימי קורונה

03/06/2020

קרא עוד

אז מה אם יורד גשם בחוץ ?!

02/12/2012

קרא עוד

מתי התגלגלתם לאחרונה?

10/02/2015

קרא עוד

נטורופתיה ותזונת ילדים

05/09/2012

קרא עוד