דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קורס מדריכי כושר - אורח חיים בריא

כושר גופני ידוע ככלי הכרחי להתנהלות בריאה ולאורח חיים תקין עבור ילדים, צעירים ומבוגרים. לאור המודעות שממשיכה לגבור בנושא זה, אנשים רבים עם זיקה לכושר ניגשים לקורסים שונים בכושר בכדי להדריך והן בכדי ללמוד בעצמם את התחום ולהעשיר את הידע שלהם. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה סטודנטים באמצעות קורס מדריכי כושר ומעניקה להם את הכלים ואת הידע בכדי לאמן מתאמנים בצורה נכונה ובטיחותית. קורס מדריכי כושר מיועד לכל מי שמעוניין לקחת חלק בעולם הספורט ולהעשיר את הידע שלו בתחום, תוך כדי אימון מתאמנים והדרכתם הן באמצעות עזרים בחדר הכושר והן באופן עצמאי בהדרכה לדוגמא בפארק.

היקף הלימודים

הקורס מעניק הדרכה מקצועית בתחומי הספורט ומקנה לסטודנטים את הכלים לדעת ולהבין את גוף האדם בכדי ליצור עבור כל גוף אינדיווידואלי את האימון המתאים לו ולאפשר לו לפעול בצורה בטוחה בחדר הכושר ומחוצה לו וכמובן למנוע ממנו פציעות. ידוע כי ככל שמתאמנים יותר וצוברים ניסיון, כך הגוף מאומן יותר לפעילויות יומיומיות הוא הופך להיות גמיש יותר, עמיד וחזק. קורס מדריכי כושר הוא בהיקף של 180 שעות לימודים עיוניים ומעשיים המכשירים את הסטודנט להיות מדריך כושר מקצועי ובעל ניסיון ומיומנות. בסיום הקורס כל בוגר שעמד בכל התנאים ועבר את המבחנים בהצלחה יקבל תעודת הדרכת כושר גופני ובריאות. התעודה מסמיכה את הבוגר לאמן קטינים בנוסף לאימון בוגרים, מה שמגדיל את הסמכויות וגם את אפשרויות התעסוקה לאחר מכן.

צוות המרצים

קורס מדריכי כושר הוא קורס מאוד פופולארי במכללה האקדמית בוינגייט מאחר והקמפוס ידוע כאחד מבתי הספר הטובים ביותר בתחום הספורט. בנוסף למדריכים ומאמנים בספורט, המכללה מכשירה סטודנטים בלימודי תיירות אתגרית, רפואה משלימה, מתודיקה ורפואה בספורט ועוד. צוות המרצים במכללה מדריך את הסטודנטים על פי ההתנסות האישית והמיומנות שצברו עם השנים. אין ספק כי לימודים במכללה האקדמית בוינגייט בלב השרון מקנים לכל סטודנט את הביטחון המקסימלי לקחת חלק פעיל במכללה, ליהנות מכל מה שהיא מספקת ולתת מעצמו, למען סביבה טובה יותר. האוכלוסייה במכללה היא אחת הטובות בארץ וניתן לראות את האחווה והקרבה בין הסטודנטים הלומדים במגמות השונות. ראשי המכללה דואגים לערוך ימי חברה וגיבוש עבור הסטודנטים, בכדי לקרב בין כולם ולהעניק להם אתנחתא נעימה באמצע שעות הלימודים. המפגש במרכז המכללה במהלך הלימודים מאפשר הגברת המוטיבציה וחיזוק הרצון של הסטודנטים להמשיך ללמוד ולהיות חלק מכולם.

מאמרים רלוונטים נוספים

קורס מדריכי כושר

03/03/2014

קרא עוד

פלאי רפואה משלימה לבעלי חיים

05/02/2013

קרא עוד

לימודי הידרותרפיה

24/03/2014

קרא עוד

לא לשכוח חוליות שלד ברכב חונה

05/07/2015

קרא עוד

המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט)

25/06/2013

קרא עוד

מה בין ריצה ובין "אימון" למוח?

03/09/2019

קרא עוד