דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לימודי רפואה משלימה

במשך שנים כולנו מחפשים אחר תרופות ללא תופעות לוואי לטווח הארוך, כאלו שלא ישפיעו על הגוף שלנו ויגרמו לו להתמכר או להרוס חלק אחר בגוף כתוצאה מצריכה של תרופה באופן קבוע למחלות כרוניות. נראה כי הפתרון עבור אותן בעיות נמצא ברפואה המשלימה שמעניקה לנו אופציה שונה מהרגיל, אלטרנטיבה שמאפשרת התקיימות ללא חומרים כימיים אלא באמצעות עבודה ארוכת טווח על הנפש וכן טיפול בגוף באמצעות צמחי מרפא והרבה מגע. בכדי להיות מטפל ברפואה המשלימה חשוב לרצות לעשות שינוי, מאחר שיש להאמין ברפואה זו וכן ליישם אותה, בכדי לטפל באמצעותה בלב שלם ובאמונה. אין ספק כי ישנם אנשים רבים אשר אינם מאמינים ביעילותה של הרפואה המשלימה אך נראה כי הסקפטיות הזו מתחילה להעלם מהעולם.

טיפול במקור

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה סטודנטים באמצעות לימודי רפואה משלימה ומאפשרת להם ללמוד את המקצוע יחד עם צוות מרצים מין המעלה הראשונה שקיבל הכשרה ברחבי העולם וצבר הרבה ניסיון בתחומים השונים בעולם הרפואה המשלימה. בשונה מהרפואה הקונבנציונאלית, מדובר ברפואה ששואבת את הרעיונות שלה מהעבר, מתקופות בהן את התרופות הכינו באמצעות צמחים ולא השתמשו בטיפול אגרסיבי בכדי לטפל במחלות שונות. הרפואה המשלימה מאמינה כי הגוף הוא שלם הבנוי מסך חלקיו וכי כאשר אחד החלקים לוקה בחסר הגוף לא שלם. לכן, בכדי לטפל במחלה ספציפית, יש לחקור את כל הגוף ולאתר את מקור הבעיה ולא לפתור רק את התסמינים.

התנסות בשוק

המכללה האקדמית בוינגייט מנהלת בית ספר לרפואה משלימה למעלה מ-10 שנים ומכשירה בכל שנה מספר רב של סטודנטים אשר הופכים להיות מטפלים מצוינים בעלי תעודת מקצועית מכובדת שנושאת את שם המכללה. אין ספק כי לימודי רפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט הם ברמה הגבוהה ביותר בארץ, מה שמאפשר לכל אותם בוגרים לעסוק בתחום במגוון מאוד גדול של מסגרות בארץ והשוק מציע להם את הטוב ביותר. בנוסף למשכורת חודשית מאוד מכובדת שכל  בוגר יכול להרוויח, הוא מרוויח גם ידע שמעשיר עבורו את תחומי העניין וכן גם מאפשר לו לחיות אורח חיים הרבה יותר בריא מהרגיל. הסטודנטים אשר לומדים רפואה משלימה הם אנשים מאוד מיוחדים, רוחניים, שלמים ואוהבי אדם, שמוכנים להגדיר את עצמם מחדש, לפי התורה החדשה שהם לומדים. במהלך הלימודים הסטודנטים מתנסים במרכז הטיפולים ההוליסטי וכתוצאה מכך צוברים ניסיון רב עוד לפני שהם יוצאים לשוק העבודה, מה שמאפשר להיות הטובים והמקצועיים ביותר בתחום.  

דיקור סיני

 

 

 

 

 

למידע נוסף על לימודי רפואה משלימה

מאמרים רלוונטים נוספים

שיטות לאבחון בעיות פוריות

31/07/2017

קרא עוד

הרצאה של צביקה שרף – היבטים מנטאליים באימון

12/12/2013

קרא עוד

השפעת החימום, המתיחה הקבועה והמתיחה התנועתית על הגמישות והביצוע הספורטיבי

25/11/2014

קרא עוד

אילו ביטוחים דרושים לעוסקים בספורט אתגרי?

25/01/2017

קרא עוד

fascia פאשיה - מערכת רקמות החיבור של גוף האדם

04/12/2013

קרא עוד

אימוני כוח אצל נשים – השפעה על חילוף חומרים במנוחה והרכב הגוף

30/11/2016

קרא עוד