דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לימודי רפואה משלימה

במשך שנים כולנו מחפשים אחר תרופות ללא תופעות לוואי לטווח הארוך, כאלו שלא ישפיעו על הגוף שלנו ויגרמו לו להתמכר או להרוס חלק אחר בגוף כתוצאה מצריכה של תרופה באופן קבוע למחלות כרוניות. נראה כי הפתרון עבור אותן בעיות נמצא ברפואה המשלימה שמעניקה לנו אופציה שונה מהרגיל, אלטרנטיבה שמאפשרת התקיימות ללא חומרים כימיים אלא באמצעות עבודה ארוכת טווח על הנפש וכן טיפול בגוף באמצעות צמחי מרפא והרבה מגע. בכדי להיות מטפל ברפואה המשלימה חשוב לרצות לעשות שינוי, מאחר שיש להאמין ברפואה זו וכן ליישם אותה, בכדי לטפל באמצעותה בלב שלם ובאמונה. אין ספק כי ישנם אנשים רבים אשר אינם מאמינים ביעילותה של הרפואה המשלימה אך נראה כי הסקפטיות הזו מתחילה להעלם מהעולם.

טיפול במקור

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה סטודנטים באמצעות לימודי רפואה משלימה ומאפשרת להם ללמוד את המקצוע יחד עם צוות מרצים מין המעלה הראשונה שקיבל הכשרה ברחבי העולם וצבר הרבה ניסיון בתחומים השונים בעולם הרפואה המשלימה. בשונה מהרפואה הקונבנציונאלית, מדובר ברפואה ששואבת את הרעיונות שלה מהעבר, מתקופות בהן את התרופות הכינו באמצעות צמחים ולא השתמשו בטיפול אגרסיבי בכדי לטפל במחלות שונות. הרפואה המשלימה מאמינה כי הגוף הוא שלם הבנוי מסך חלקיו וכי כאשר אחד החלקים לוקה בחסר הגוף לא שלם. לכן, בכדי לטפל במחלה ספציפית, יש לחקור את כל הגוף ולאתר את מקור הבעיה ולא לפתור רק את התסמינים.

התנסות בשוק

המכללה האקדמית בוינגייט מנהלת בית ספר לרפואה משלימה למעלה מ-10 שנים ומכשירה בכל שנה מספר רב של סטודנטים אשר הופכים להיות מטפלים מצוינים בעלי תעודת מקצועית מכובדת שנושאת את שם המכללה. אין ספק כי לימודי רפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט הם ברמה הגבוהה ביותר בארץ, מה שמאפשר לכל אותם בוגרים לעסוק בתחום במגוון מאוד גדול של מסגרות בארץ והשוק מציע להם את הטוב ביותר. בנוסף למשכורת חודשית מאוד מכובדת שכל  בוגר יכול להרוויח, הוא מרוויח גם ידע שמעשיר עבורו את תחומי העניין וכן גם מאפשר לו לחיות אורח חיים הרבה יותר בריא מהרגיל. הסטודנטים אשר לומדים רפואה משלימה הם אנשים מאוד מיוחדים, רוחניים, שלמים ואוהבי אדם, שמוכנים להגדיר את עצמם מחדש, לפי התורה החדשה שהם לומדים. במהלך הלימודים הסטודנטים מתנסים במרכז הטיפולים ההוליסטי וכתוצאה מכך צוברים ניסיון רב עוד לפני שהם יוצאים לשוק העבודה, מה שמאפשר להיות הטובים והמקצועיים ביותר בתחום.  

דיקור סיני

 

 

 

 

 

למידע נוסף על לימודי רפואה משלימה

מאמרים רלוונטים נוספים

הכנסת צעצוע לפה – למה זה חשוב?

03/09/2019

קרא עוד

נפלאות הסו-ג'וק

11/08/2013

קרא עוד

קורס מדריכי חדר כושר ולימודי עיסוי

07/11/2012

קרא עוד

כללי בטיחות לפעילות על מדרגה אירובית

31/01/2013

קרא עוד

המסלול להסבת אקדמאים

12/07/2015

קרא עוד

ביטוח מאמני ספורט

11/06/2015

קרא עוד