חיפוש סגור

קורס רפואה משלימה

הורדת העמוד כקובץ- pdf | הורדת העמוד כקובץ word

במשך שנים שהאוכלוסייה הישראלית סקפטית לגבי טיפולים באמצעות רפואה משלימה לאור העובדה כי אין ביסוס מדעי מוכח לטיפולים הללו אך עם הזמן אנחנו נוכחים לדעת כי הרפואה המשלימה מאוד יעילה בפני עצמה וגם באמצעות שילוב נכון עם הרפואה הקונבנציונאלית. קופות חולים ברחבי הארץ מפעילות מתחמים שלמים של רפואה משלימה המעניקים למטופל אופציה לבחור טיפולים משלימים הן מבחינת הפן הפיזי והן מבחינת הפן הרגשי. רפואה משלימה כוללת מגוון טיפולי עיסוי שעובדים על אזורים שונים בגוף ומסייעים למטופל לטפל בבעיות שונות בגוף. המכללה האקדמית בווינגייט מכשירה במשך שנים סטודנטים באמצעות קורס רפואה משלימה ומעניקה להם את הכלים החיוניים בכדי להפוך למטפלים מקצועיים ולהפוך את האהבה שלהם לקריירה.

לימודי נטורופתיה

בין לימודי הרפואה המשלימה, הבחירה הפופולארית היא לימודי נטורופתיה, אשר מתבססים על ההכרה כי לגוף יש את הכלים הטבעיים לטפל בעצמו בעת מחלה באמצעות ויסות עצמי. לימודי נטורופתיה מנוהלים על ידי ד"ר גילית שטיינר בעלת ותק של למעלה מ-20 שנים ומדריכה את הסטודנטים יחד עם סגל מרצים מעולה, כל אחד בתחומו. קורס רפואה משלימה רחב ממדים וכולל תחומים רבים, כאשר לכל תחום הייחודיות שלו, בתוכו נדבכים רבים. במהלך הלימודים, הסטודנטים נחשפים לתחומים נוספים הנוגעים למקצוע אותו הם לומדים, מה שמאפשר להם להיות ורסטיליים ולהתנסות במגוון תחומים בו זמנית, כאשר כולם נוגעים ברפואה המשלימה ובדרכים שונות לטיפול טבעי נטול חומרים כימיים.

הקמפוס

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט נמצא בלב השרון, באזור פסטורלי בקרבת הים וכל אורח מרגיש את האווירה הקסומה ואת ההווי התרבותי במכללה בנוסף לאווירה הלימודית המקצועית במקום. המרצים במכללה בעלי התנסות של שנים בתחומם ובעזרת הניסיון הרב הם מעבירים את הכלים לסטודנטים, בכדי להיות מטפלים מקצועיים מין השורה הראשונה. במהלך הלימודים הסטודנטים מקבלים אופציות רבות להתנסות מעשית בתחומים בהם הם בוחרים, מה שמאפשר להם לחזק את הביטחון העצמי ולעבוד עם מטופלים כבר בזמן הלימודים, בעוד המרצים משגיחים עליהם ומדריכים אותם כיצד לפעול. בית הספר לרפואה משלימה הוא בית הספר הטוב ביותר בארץ בתחומו וכל הקורסים מוכרים על ידי האיגודים המקצועיים. בסיום הלימודים, כל בוגר יקבל תעודה בהתמחות בה בחר כולל תעודות נוספות בתת התמחויות שונות ולאחר מכן יוכל להשתלב ברחבי הארץ בענפי הרפואה השונים. כיום בתי חולים, קופות חולים, מרכזי ספורט ואף בתי מלון מעסיקים מטפלים ברפואה משלימה למגוון טיפולים.

 

מאמרים רלוונטים נוספים

שיטות לאבחון בעיות פוריות

31/07/2017

קרא עוד

המקום בו הסבל איננו קיים

03/02/2015

קרא עוד

קורס נטורופתיה

03/03/2014

קרא עוד

כללי בטיחות לפעילות על מדרגה אירובית

31/01/2013

קרא עוד

אימון כושר ביתי

30/08/2012

קרא עוד

ליווי והעשרה התפתחותית לתינוקות בשיטת שלהב-Child'Space

01/09/2013

קרא עוד