דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לימודי נטורופתיה במכללת וינגייט

הנטורופתיה היא תורה מהרפואה המשלימה אשר מבוססת על כך כי לגוף יש מנגנונים טבעיים בעזרתם הוא נלחם במחלות ומווסת את עצמו באופן טבעי ללא חומרים כימיים כעזרים. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה סטודנטים באמצעות לימודי נטורופתיה ומעבירה את כל הידע בעזרת צוות מרצים מיומן ומקצועי אשר התנסה הן באופן תיאורטי והן באופן מעשי בכל תחום אותו הוא מעביר. תכנית הלימודים של לימודי נטורופתיה כוללת מגוון לימודי תזונה ביניהם תזונה לפי סוג דם, ארומתרפיה, פרחי באך, גישות פילוסופיות בנטורופתיה, שיטות אבחון שונות, אינטגרציה וכמובן עוד מבחר של קורסי העשרה מעניינים. בנוסף לכך, לימודי נטורופתיה כוללים גם לימודים מהרפואה המערבית, מאחר שבמהלך הלימודים הסטודנטים לומדים כיצד לשלב בין הרפואה האלטרנטיבית לבין הרפואה הקונבנציונאלית בכדי להעניק לכל מטופל את מלא האפשרויות לריפוי.

מה לומדים?

התחומים אשר יילמדו בתוך לימודי הרפואה המערבית יהיו אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, בדיקות מעבדה, פרמקולוגיה וביוכימיה. בנוסף, הסטודנטים במכללה האקדמית בוינגייט מקבלים ניסיון באופן תדיר בכל המקצועות הנלמדים. גם בלימודי נטורופתיה הם יתנסו במהלך השנה הרבעית בקליניקה מעשית ובסיום יהיו מוכנים בצורה המושלמת לשוק העבודה בטיפול במטופלים. בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בקלות בשוק הרפואה המשלימה לאור התעודה מהמכללה, אשר מצטיירת כאחת המכללות הטובות ביותר בארץ בתחום זה. אפשרויות התעסוקה הן בפתיחת קליניקה, בייעוץ בחנויות טבע, בשיווק תרופות טבעיות  ותוספי תזונה, העברת הרצאות וסדנאות ועוד.

חוויה תרבותית במכללה

אין ספק כי אחת הבחירות הקשות ביותר היא לא רק בבחירת המקצוע הנבחר אלא בבחירת מוסד הלימודים הנבחר, הן מבחינת רמה והן מבחינת מיקום. המכללה האקדמית בוינגייט נמצאת באזור מאוד מרכזי, בלב השרון ובנוסף מציעה מרכזים רבים שמעבירים את הקורסים השונים ברחבי הארץ. בתוך המכללה ניתן ליהנות לא רק מלימודים איכותיים ברמה גבוהה, אלא גם משפע של חוויות תרבותיות יחד עם חברי המכללה. וועד הסטודנטים עמל ימים ולילות בכדי ליצור עבור הסטודנטים הפסקות עם אטרקציות ושלל אירועים מהנים במהלך הלימודים ובאירועים מחוץ ללימודים. הקהל הרחב מוזמן להגיע ולהתרשם מהכיתות החדשות ומהאמצעים החדישים ביותר שעומדים בפני הסטודנטים, לאווירה לימודית נעימה ואיכותית.

מאמרים רלוונטים נוספים

פלאי רפואה משלימה לבעלי חיים

05/02/2013

קרא עוד

נטורופתיה - סוד הקסם הטבעי

06/02/2015

קרא עוד

לימודי תיירות

03/03/2014

קרא עוד

טיפים לשמירה על הגב ולמניעת פציעות בקרב רוכבי אופניים

03/12/2013

קרא עוד

הסבת אקדמאים להוראה המכללה האקדמית בוינגייט

13/03/2022

קרא עוד

סמינר שואה 2012, הוויה חדשה בצל הטראומה

28/01/2014

קרא עוד