דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קורס מדריכי כושר

כושר הוא אלמנט הכרחי לאורח חיים בריא, באמצעותו הגוף שלנו מרחיב את טווח התנועה ומסוגל לעשות פעולות יומיומיות בקלות יתרה. המכללה האקדמית בוינגייט, היא אחד המוסדות הגבוהים ביותר ללימודי כושר, הדרכה ואימון בספורט. קורס מדריכי כושר לאימון קטינים מקנה לתלמידים כלים וידע להבנת תנועת גוף האדם, תוך כדי שמירה על בריאותו ושיפור תפקודו של המתאמן בחדר הכושר. היקף הלימודים של קורס מדריכי כושר כולל 180 שעות אקדמיות, בהן התלמידים לומדים תורת הכושר הגופני, מבוא לחדר כוח, מבוא לתנועת האדם, תרגול מובנה, אימון קטינים בחדר כושר, בניית תכנית אימון בתוך מכון כושר, אימון ספורטאים ועוד.

להפוך את האהבה לקריירה

קורס מדריכי כושר מתאים לכל אותם אנשים שמבלים שעות רבות בחדר הכושר ורוצים להפוך את האהבה שלהם לקריירה מצליחה. במידה ואתם זקוקים לדופק גבוה בכדי להתחיל את היום וחושבים שיש לכם את הכישרון להדרכה, קורס מדריכי כושר זה הנתיב שיתאים עבורכם. כיום ניתן לראות כי החל מגיל צעיר ילדים עושים פעילות גופנית וכושר, בכדי להפעיל את הגוף ולחיות חיים בריאים הן בתור ילדים והן בתור אנשים בוגרים. משרד החינוך עומד על כך כי הילדים יעשו פעילות גופנית באופן תדיר, כחלק בלתי נפרד משעות הלימוד שלהם. בסיום שנת הלימודים, התלמידים מחויבים לעבור מבחנים בכושר גופני, במהלך שנות הלימודים האחרונות התלמידים אף נבחנים בכושר גופני עבור מבחני הבגרות שלהם.

האווירה במכללה

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה תלמידים בלימודי קורס מדריכי כושר, באמצעות סגל מרצים מקצועי אשר התנסה באופן תיאורטי ומעשי עם התחום. כל תלמיד מקבל יחס הולם, אישי ומאוד חם מהמרצים שמסייעים בכל שאלה או בקשה. החוויה הלימודית במכללה האקדמית בוינגייט, היא מעבר לחוויה לימודית, אלא לימודים בתוך אווירה משפחתית ומאוד נעימה. בין הלימודים, התלמידים נהנים מחיי חברה ותרבות מלאים ובאמצעות האתנחתא שהם מקבלים מידי פעם, הם משקיעים את כל המאמצים בכדי להצליח בלימודים ולהיות מצטיינים. המכללה האקדמית בוינגייט מאמינה במצוינות ושואפת לקדם את תלמידיה בתחומים השונים ולשלוח אותם לשוק העבודה כאשר הם מוכנים, מיומנים, מקצועיים ומלאים בתשוקה למקצוע.

מאמרים רלוונטים נוספים

האם הכול בראש? על שיפור ביכולות רצים בעקבות מתן זריקות פלסבו

30/11/2014

קרא עוד

לחוות חרדה ולהישאר מאוזנים - טיפול בלחץ וחרדה

03/08/2014

קרא עוד

תרגילי מתיחות או תרגילי גמישות?

18/04/2013

קרא עוד

ווריאציות למשחק המחניים

28/01/2014

קרא עוד

חינוך גופני ואורח חיים בריא

28/08/2013

קרא עוד

דיאטה מוצלחת היא תוצאה של תזונה נכונה

22/10/2012

קרא עוד