חיפוש סגור

קורס מדריכי כושר

כושר הוא אלמנט הכרחי לאורח חיים בריא, באמצעותו הגוף שלנו מרחיב את טווח התנועה ומסוגל לעשות פעולות יומיומיות בקלות יתרה. המכללה האקדמית בוינגייט, היא אחד המוסדות הגבוהים ביותר ללימודי כושר, הדרכה ואימון בספורט. קורס מדריכי כושר לאימון קטינים מקנה לתלמידים כלים וידע להבנת תנועת גוף האדם, תוך כדי שמירה על בריאותו ושיפור תפקודו של המתאמן בחדר הכושר. היקף הלימודים של קורס מדריכי כושר כולל 180 שעות אקדמיות, בהן התלמידים לומדים תורת הכושר הגופני, מבוא לחדר כוח, מבוא לתנועת האדם, תרגול מובנה, אימון קטינים בחדר כושר, בניית תכנית אימון בתוך מכון כושר, אימון ספורטאים ועוד.

להפוך את האהבה לקריירה

קורס מדריכי כושר מתאים לכל אותם אנשים שמבלים שעות רבות בחדר הכושר ורוצים להפוך את האהבה שלהם לקריירה מצליחה. במידה ואתם זקוקים לדופק גבוה בכדי להתחיל את היום וחושבים שיש לכם את הכישרון להדרכה, קורס מדריכי כושר זה הנתיב שיתאים עבורכם. כיום ניתן לראות כי החל מגיל צעיר ילדים עושים פעילות גופנית וכושר, בכדי להפעיל את הגוף ולחיות חיים בריאים הן בתור ילדים והן בתור אנשים בוגרים. משרד החינוך עומד על כך כי הילדים יעשו פעילות גופנית באופן תדיר, כחלק בלתי נפרד משעות הלימוד שלהם. בסיום שנת הלימודים, התלמידים מחויבים לעבור מבחנים בכושר גופני, במהלך שנות הלימודים האחרונות התלמידים אף נבחנים בכושר גופני עבור מבחני הבגרות שלהם.

האווירה במכללה

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה תלמידים בלימודי קורס מדריכי כושר, באמצעות סגל מרצים מקצועי אשר התנסה באופן תיאורטי ומעשי עם התחום. כל תלמיד מקבל יחס הולם, אישי ומאוד חם מהמרצים שמסייעים בכל שאלה או בקשה. החוויה הלימודית במכללה האקדמית בוינגייט, היא מעבר לחוויה לימודית, אלא לימודים בתוך אווירה משפחתית ומאוד נעימה. בין הלימודים, התלמידים נהנים מחיי חברה ותרבות מלאים ובאמצעות האתנחתא שהם מקבלים מידי פעם, הם משקיעים את כל המאמצים בכדי להצליח בלימודים ולהיות מצטיינים. המכללה האקדמית בוינגייט מאמינה במצוינות ושואפת לקדם את תלמידיה בתחומים השונים ולשלוח אותם לשוק העבודה כאשר הם מוכנים, מיומנים, מקצועיים ומלאים בתשוקה למקצוע.

המכללה האקדמית בוינגייט שמה לה למטרה להכשיר מטפלים בתחום הרפואה המשלימה ולגרום להם להיות מטפלים אמביציוזיים עם שאיפות גבוהות ועם כושר טיפולי מקצועי. הקורסים מתאימים לאנשים המעוניינים לקחת חלק בעולם זה ולעזור לאנשים אחרים באמצעות מגע.

 

מאמרים רלוונטים נוספים

קורסים במכללה האקדמית בוינגייט

29/03/2016

קרא עוד

שתיית ברד במהלך תחרות טריאתלון

04/08/2013

קרא עוד

וריאציות למשחק "חיי שרה"

28/01/2014

קרא עוד

השינוי בכושר הגופני עם עליית הגיל

17/05/2016

קרא עוד

אחרי ימי הקורונה - טיפים לתזונה נכונה

03/06/2020

קרא עוד

כיצד פעילות ספורטיבית לפני מבחן תורמת לריכוז?

06/02/2017

קרא עוד