חיפוש סגור

לימודי נטורופתיה

הורדת העמוד כקובץ- pdf הורדת העמוד כקובץ word

נטורופתיה הינה אחת משיטות הריפוי מעולם הרפואה המשלימה אשר מעניקה ריפוי באמצעים טבעיים ומתבססת על צמחי מרפא, תזונה, שמנים אתריים ועוד. ברפואה המשלימה מאמינים כי ניתן להגיע לאיזון באמצעות הגוף עצמו, ללא צורך בחומרים כימיים שאינם טבעיים לגוף. נטורופתיה מאפשרת לגוף להילחם במחלה בצורה טבעית ובאמצעות מנגנונים לשיקום של ויסות עצמי ויצירת תנאים המאפשרים לו לרפא את עצמו. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה את התלמידים באמצעות לימודי נטורופתיה הכוללים לימודי תזונה כללים כגון: תזונה לפי סוג דם, צמחי מרפא, פרחי באך, ארומתרפיה, לימודי גוף נפש, שיטות אבחון וטיפול מנואלי, קורסי העשרה ובנוסף גם לימודי רפואה מערבית כגון: אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, בדיקות מעבדה ועוד.

תעודות הסמכה

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה את התלמידים באמצעות הכלים האיכותיים ביותר, כיתות לימוד ברמה גבוהה, ספרים חדשים, טכנולוגיה מתקדמת וכמובן סגל מרצים מהמעלה הגבוהה ביותר. בסיום לימודי נטורופתיה הבוגרים יקבלו תעודת מטפל מוסמך בנטורופתיה ובנוסף תעודת מטפל בפרחי באך, תעודת הרבולוג קליני, תעודת מטפל בארומתרפיה, תעודת אירידולוג קליני ותעודה במקצוע מגע חפי ההתמחות שנבחרה. המכללה האקדמית בוינגייט פתחה את בית הספר לרפואה משלימה בכדי להעניק ניסיון קליני כמטפלים וניסיון בהוראה לתלמידים, המעוניינים לעסוק בתחומים שונים העוסקים במגע ובטיפול. בכדי להיות חלק מהרפואה המשלימה, יש לאהוב את התחום לעומק, לרצות לעזור לזולת, להיות מסוגלים למגע תמידי ולטיפול במגע וכמובן הרבה סובלנות.

שינוי אורח החיים

בסיום, לימודי נטורופתיה מאפשרים לבוגרים לעסוק בתחום ולהשתלב בשוק העבודה הן על ידי פתיחת קליניקה, על ידי ייעוץ בחנויות טבע, שיווק מטעם חברות המוכרות תוספי תזונה, העברת סדנאות והרצאות וכדומה. לאחר 4 שנות לימוד, מתוכן התלמידים לומדים גם באופן מעשי, תהיה להם אפשרות לעסוק בתחום וליהנות הן מקריירה והכנסה קבועה והן מעיסוק שהם אוהבים. בדרך כלל לימודי נטורופתיה נלמדים על ידי אנשים שרוצים לשנות את אורח החיים שלהם ולא רק אורח חיים של אחרים. נטורופתיה הופכת להיות חלק מחייהם ולא רק לימודים במכללה. אין ספק כי מדובר בשינוי חיובי ומאוד משמעותי עבור כל אחד מהם.

 

מאמרים רלוונטים נוספים

לימודי נטורופתיה

03/03/2014

קרא עוד

לימודי אילוף כלבים

28/08/2013

קרא עוד

חומות של תקווה

28/01/2014

קרא עוד

מה הקשר בין קרפעלך לבודהא

29/03/2015

קרא עוד

קורס מדריכי כושר

03/03/2014

קרא עוד

5 טיפים לשיפור בגרויות לקראת לימודים אקדמאיים

28/05/2015

קרא עוד