חיפוש סגור

קורס מדריכי כדורגל - טכניקה אישית וקבוצתית, הכנה גופנית לילדים ואימון

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה בכל יום תלמידים במגוון תחומים מעולם הספורט וההדרכה כגון קורס מדריכי כדורגל אשר מטרתו להכשיר מדריכי כדורגל ולהקנות להם טכניקה אישית וקבוצתית, הכנה גופנית לילדים, אימון וכדומה. תכנית הלימודים אינטנסיבית בהיקף של 228 שעות לימוד אקדמיות, מתוכן התלמידים לומדים אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה וכמובן מלבד מדעי הספורט, נושאים שונים בעולם הכדורגל באמצעותם ילמדו את הפן המעשי יותר בשטח. בנוסף, בכדי לסיים את הקורס, על כל בוגר ללמוד 28 שעות לימוד בעזרה ראשונה, כתנאי לקבלת התעודה. כמו כן, בכדי להתחיל את הקורס על כל מועמד להיות בן 16 ומעלה, לעבור ראיון אישי ומבחן מעשי ולהציג אישור רפואי.

קורס מדריכי כדורגל

קורס מדריכי כדורגל מקנה לבוגרים הזדמנות להשתלב בעולם הספורט כבר מגיל צעיר ולהוביל קבוצה של שחקנים צעירים, להחדיר בהם מוטיבציה ולהקנות להם את הכלים המתאימים בכדי להיות שחקני כדורגל מצליחים. לאחר סיום קורס מדריכי כדורגל, אותם בוגרים יהיו רשאים להתחיל קורס מאמני כדורגל, שתנאי הקבלה אליו מצריכים בעלי תעודת מדריך בכדורגל בנוסף למבחן וראיון קבלה. היקף הלימודים של קורס מאמני כדורגל על פי דרישות חוק הספורט, הוא 155 שעות לימוד במדעי הספורט, בנוסף ל-271 שעות לימוד בתחום הכדורגל. בשונה מקורס מדריכי כדורגל, בקורס זה, הבוגרים מקבלים תעודת מאמן כדורגל ובאפשרותם להיות מאמנים ולא רק מדריכים.

יחידות חוץ

מלבד קורס מדריכי כדורגל, המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה תלמידים במגוון גדול של תחומים, מדריכי כדורסל, מדריכי חדר כושר, מדריכי התעמלות, מדריכי רכיבה על סוסים, מדריכי שחייה, מאמני טריאתלון, מאמני אומנויות הלחימה, מאמני אתלטיקה, מאמני טניס ועוד. המכללה האקדמית בוינגייט נמצאת בלב השרון, באזור פסטורלי ושליו שמעניק לכל הבאים תחושה נעימה ומשרה אווירה לימודית ברמה גבוהה. חלק מקורסי ההסמכה מתקיימים גם ביחידות ללימודי חוץ של המכללה האקדמית בוינגייט, הנמצאות בתל אביב, אשדוד, ראשון לציון, קריות, ירושלים, עפולה נצרת ולק"ח עבור האוכלוסייה החרדית. הלימודים במכללה ובכל יחידות החוץ מתבצעים ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות סגל מרצים מיומן ומקצועי, בעל ניסיון של שנים. המכללה האקדמית בוינגייט, זו הבחירה שלכם!

מאמרים רלוונטים נוספים

בידוד מתוך בחירה – מחשבות על בידוד בימי קורונה

03/06/2020

קרא עוד

פעילות גופנית והדימוי העצמי שלנו

14/06/2015

קרא עוד

איך עובדים ולומדים? טיפים לשילוב עבודה ולימודים

12/02/2014

קרא עוד

התאמה נכונה של משקפיי ראייה בעת ביצוע פעילות ספורטיבית

02/11/2015

קרא עוד

קורס רכיבה טיפולית

25/06/2013

קרא עוד

אל הכדורעף התחרותי מעל גשר הכדורשת

18/04/2013

קרא עוד