דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מדריכי כדורגל- בוינגייט שואפים למצוינות

כדורגל הוא משחק מוכר ואהוב הפופולארי בכל העולם, המצריך שחקנים בעלי כישרון, ידע וטקטיקה. אומנם מרחוק נראה כי מדריכי כדורגל ומאמנים אינם זקוקים להרבה ידע בכדי להצליח בתפקיד, אך הם אכן זקוקים לידע ולמידע שיעזור להם לפתח את הטכניקות הטובות ביותר ולעבוד עם קבוצה. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה מדריכי כדורגל, באמצעות הקניית ידע בנושאים כגון טכניקה קבוצתית, טקטיקה אישית, מתודיקה כדורגל ענפית, הכנה גופנית לילדים ועוד. היקף הלימודים עומד על 228 שעות הכוללות לימודים עיוניים ומעשיים: 60 שעות לימודים במדעי הספורט שכוללים אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון ופסיכולוגיה. בנוסף, 140 שעות לימוד בתורת ענף הכדורגל וכן 28 שעות של לימודי עזרה ראשונה. תנאי הקבלה מחייבים כל מועמד להיות בן 16 לפחות, אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה, ראיון אישי ומבחן מעשי. במידה והמועמד מעוניין להיות מאמן כדורגל, הוא חייב לעבור קורס מדריכי כדורגל בהצלחה, מה שיקנה לו את האפשרות להתקבל לקורס.

בוינגייט שואפים למצוינות

מדריכי כדורגל לומדים את הכלים השונים שיסייעו להם לעמוד מול קבוצה ולהדריך אותה בדרך הטובה ביותר. צוות המורים שידריכו את התלמידים, הם בעלי ניסיון של שנים בשטח, לכן הם יכולים ללמד אותם לא רק את החלק העיוני, אלא את החלק המעשי, בעקבות ניסיון אישי שלהם. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה את כל תלמידיה לשאוף למצוינות, תוך כדי מטרה לספק לעולם הכדורגל מדריכי כדורגל מין המעלה הראשונה. האווירה בקמפוס משרה נינוחות וסביבה בטוחה ומהנה ללימודים, כאשר המכללה ממוקמת בלב השרון באזור פסטורלי ליד הים, כאשר צמחייה ירוקה מקיפה אותו ומקנה לתלמידים חיבור מושלם של טבע.

קורסים בפריסה ארצית

בקמפוס תוכלו להתרשם לא רק מקורס מדריכי כדורגל, גם מקורסים נוספים בתחומי הספורט והכושר, כגון: קורס מדריכי כדורסל, קורס מדריכי התעמלות, קורס מדריכי שחייה, קיקבוקס, אמנויות לחימה, כדוריד, כדורעף ועוד. המגוון הגדול של התחומים מאפשר לתלמידים לבחור מקצוע אחד למימוש של קריירה ובנוסף להתמחות בתחומים נוספים. מדריכי כדורגל רשאים לאמן ילדים עד גיל 16, אך לאחר סיום הקורס והתנסות בתחום, הם יכולים ללמוד קורס מאמני כדורגל ולאמן קבוצות בוגרות יותר, מה שאומר שתהיה להם גם יותר אחריות וקריירה יותר מפותחת להתבגר עימה. במידה ואתם מתגוררים במקום מרוחק מהשרון, תוכלו לבדוק אילו קורסים מועברים בפריסה ארצית בערים: תל אביב, אשדוד, ראשון לציון, קריות, ירושלים, עפולה ולק"ח עבור האוכלוסייה החרדית.

מאמרים רלוונטים נוספים

לחשוב תנועה ולא שריר !

24/09/2015

קרא עוד

הנעת הכדור ושליטה קבוצתית במשחק הכדורגל

31/01/2013

קרא עוד

יום הוראה שכבתי - בסימן פעילויות בכתה הטרוגנית

28/01/2014

קרא עוד

ברכיים – שימור, שיפור ושיקום

20/11/2014

קרא עוד

תקוות הכושר - המפתח לשיפור איכות החיים בקרב חולי פרקינסון בישראל

22/07/2014

קרא עוד

למה לי "מצוינים להוראה"?

08/04/2013

קרא עוד