דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תואר ראשון- לימודי חינוך גופני

לימודי חינוך גופני

חינוך גופני הוא תחום שמצריך מהלומד אותו, סובלנות רבה ופתיחות, בכדי ללמוד את המגוון הגדול של כל מה כרוך הן בחינוך והן בספורט, בכדי לדעת כיצד להתנהל מול קבוצה של ילדים ולהדריך אותם בדרך הטובה ביותר. כידוע, פעילות גופנית הכרחית במטרה לנהל אורח חיים בריא, בשילוב של תזונה בריאה ומזינה. ישנה דאגה מתמדת לילדים, שחשופים לאינספור פרסומים על אוכל לא בריא ותזונה לקויה, שמפורשת להם באמצעות אותם פרסומים, כחוויה נעימה לחיך. בכדי שהילדים יידעו כיצד להבדיל בין בריא ללא בריא, חשוב לחנך אותם החל מהינקות בבית. כמו כן, כשהילדים מתחילים ללמוד במוסדות החינוך, האחריות מוטלת לא רק על ההורים, אלא גם על המורים. מורה לחינוך גופני אמור ללמד את הילד מהי תזונה באופן כללי ומהי התזונה הנכונה לחיי היום יום.

תזונה וספורט אתגרי

לימודי חינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט, מכשירים את הסטודנטים כיצד להתנהל בכיתה ומחוצה לה. בכדי להיות מורה טוב, עליהם ללמוד היטב על גוף האדם הן מבחינה פיזיולוגית והן מבחינה פסיכולוגית, בכדי לדעת היטב כל תהליך שעובר על הגוף. בשנים האחרונות, נראה כי המורים לחינוך גופני הרבה יותר משקיעים בהכנת השיעור. אם בעבר, נהגנו לראות את הילדים משחקים במשחקי כדור או מקיפים את בית הספר בריצה, כיום ניתן לראות מערך שיעור הרבה יותר מלמד, שמצריך מהילדים להשקיע גם מחשבה ולא רק פיזיות. הילדים לומדים על תזונה ומתנסים בספורט אתגרי ופונקציונאלי, שמאפשר להם לרצות לפעול מתוך הנאה ולא רק מתוך הכרח.

תואר ראשון - לימודי חינוך גופני

לימודי חינוך גופני במכללה, מתנהלים על ידי צוות של מרצים מנוסה ומיומן, שמכשיר את המורים לעתיד, להיות הטובים ביותר. תכנית הלימודים כוללת לימודים עיוניים כגון סטטיסטיקה, כימיה, פיזיולוגיה, סוציולוגיה, אנטומיה ועוד. כמו כן יילמדו נושאים כגון תזונה, ספורט קבוצתי, פסיכולוגיה התפתחותית, לימודי שפה וכן הלאה. הסטודנטים במכללה נעזרים במגוון גדול של עזרים, הניתנים על ידי המכללה, כגון הלוואות נוחות ותנאים מעולים שמסייעים להם לסיים תואר ראשון בחינוך גופני. המורים של העתיד רוכשים ידע רב וניסיון רב בתחום, בכדי להדריך את הילדים באמצעות ידע ומיומנות. הילדים שלנו הם העתיד של כולנו, לכן חשוב להשקיע בהם ולאפשר להם להרוויח את הידע בעזרת למידה ושקידה. המכללה האקדמית בוינגייט מציעה לימודי חינוך גופני, תואר ראשון שיאפשר לסטודנטים לקבל הצעות רבות בשוק העבודה ולעבוד לא רק בתור מורים, אלא מדריכים במבחר גדול של מקומות. 

מאמרים רלוונטים נוספים

מיזם הסל-גל: מבני נוער פעילים בשילוב מהופך לשחקני נבחרת ומורים

21/02/2017

קרא עוד

איך לבחור מורה דרך מתאים

19/11/2012

קרא עוד

צ'י קונג טיפולי – מהו?

03/09/2019

קרא עוד

מטלת צפייה במשחק Ultimate Frisbee

28/01/2014

קרא עוד

אימון כושר ביתי

30/08/2012

קרא עוד

בריאות הציבור, לא רק בידי הרופאים- מסתבר

29/07/2015

קרא עוד