חיפוש סגור

לימודי חינוך גופני-תזונה בריאה

לימודי חינוך גופני

ארגוני הבריאות הגדולים בעולם כבר במשך שנים מצהירים כי הילדים שלנו משמינים והאחוז רק ממשיך לעלות. כידוע חוסר בפעילות גופנית יחד עם תזונה קלוקלת, הם המתכון הבטוח להרס עצמי וגופני שלנו ושלא נדבר על של ילדנו. הילדים אומנם חקיינים מעולים שעושים מה שהם רואים בבית, אך במידה ובית הספר ייקח לידיו את הפרויקט החשוב הזה, הילדים כבר לא יהיו בגדר סכנה.

תזונה בריאה

בתקופה האחרונה נעשו ניסיונות רבים לשינוי התזונה בבית הספר בארצות הברית, כאשר הקפיטריה שינתה את המצרכים לבריאים יותר ומנעה מהילדים לצרוך סוכרים לבנים ופחמימות ריקות. אומנם בישראל, לא בכל בתי הספר יש קפיטריות, אך באלו שכן נמכר אוכל, חשוב להחליף את כל האוכל השומני והמטוגן באוכל אפוי, את הפחמימות הריקות בפחמימות מלאות עם סיבים תזונתיים, את הסוכרים בירקות טריים וכמובן להחליף את המשקאות המסוכרים במים מינראליים. מלבד תזונה בריאה לשינוי אורח החיים, הילדים שלנו זקוקים לפעילות גופנית, לכושר יומיומי שיהיה חלק מהרוטינה הקבועה שלהם.

לימודי חינוך גופני

בכדי שהילדים יאהבו לעשות פעילות גופנית, חשוב להוכיח להם כי ספורט יכול להיות מהנה ולא בהכרח מטלה. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה מורים באמצעות לימודי חינוך גופני, המלמדים את הסטודנטים את נדבכי החינוך הגופני ואת כל מה שמסביב. לימודי חינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט הם לימודי תואר ראשון, המזכים את הסטודנט בתעודת הוראה, בתואר ראשון ותעודות הסמכה נוספות. כיום בתי הספר נמנעים מלקבל מורים ללא תואר, אלא מחמירים עם תנאי הקבלה, מאחר שמדובר בחינוך של ילדים.

מדוע ללמוד במכללה האקדמית בוינגייט?

לימודי חינוך גופני מתפרסים על 4 שנות לימוד, בתוכן 96 שעות שנתיות המחולקות לקורסים רבים בלימודי חינוך גופני וספורט, מדעי יסוד ולימודי חינוך והוראה. המכללה מעניקה הכשרה מקצועית בתחומי הספורט ומאפשרת תעסוקה במגוון תחומים והתפתחות מקצועית. התואר בוינגייט הוא תואר מכובד ברמה אקדמית גבוהה, בעל הכרה בינלאומית עם מגמות התמחות ייחודיות למכללה. המכללה בוינגייט היא מקום נהדר ללמוד בו, במקום פסטורלי עם נוף נעים, צוות מרצים מקצועי, אדיב וסובלני, סטודנטים ברמה גבוהה מכל חלקי הארץ, אולמות הרצאה איכותיים ואווירה נעימה לכל אורך היום.

מאמרים רלוונטים נוספים

אימוני כוח אצל נשים – השפעה על חילוף חומרים במנוחה והרכב הגוף

30/11/2016

קרא עוד

חלבונים לאחר אימון גופני האמנם?

01/05/2014

קרא עוד

מדריך ספורט - הכשרה

09/01/2014

קרא עוד

טיפים והארות בתחום האימון ואורח החיים הבריא לקראת השנה החדשה - ד"ר איתי זיו

09/10/2016

קרא עוד

כיצד פעילות ספורטיבית לפני מבחן תורמת לריכוז?

06/02/2017

קרא עוד

שיטות ריפוי בנטורופתיה-פרחי באך

19/11/2012

קרא עוד